10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: Dartagnan - 04 Nisan 2010, 19:47:36
ben bunu bilir bunu soylerim abi.Uzak dursun Sehir icinde o meshur arabasiyla gorunce dahi sinirlerim hopluyor.

aklın yolu bir..

samsunspor.co.nr

Sercan şımarık bir çocuk maalesef. Gectigimiz yıl,tam hatırlamıyorum zamanı,yalan olmasın, Atakum'da bir kafede arkadaslari ile sigara icerken de gormustum.

Aklı bir karış havadaydı. Yetenekli fakat üzerinden çocuklugunu atabilmiş değil,sorumluluk alabilecek birisi hiç degil.Güven vermiyor ne yazık ki.Karakteri tam oturmadıgından Samsunspor formasını da bence haketmiyor.

Son durumu nedir bilmiyorum fakat bu hallerinde değişiklik yoksa,hiçbir yerde başarılı olamaz.

Önce oynadıgı takımın geçmişine bir bakacak,oynayan abilerine bakacak,bu klüpten yetişen ve Türkiye'de çok önemli yerlere gelmiş spor adamlarına bakacak,kararını kendisi verecek.

Kafasını önüne eğip,formasına,klübüne,hocalarına saygı gösterip,disiplinli çalışır ve kendisine bakarsa çok faydalı bir futbolcu olabilir.

Ancak dedigim gibi ben hiç ışık göremiyorum.Umarım yanılırım.

Sevgiler.

mehmet yılmaz

Sercan umutsuz vakadır, konuşulması bile gereksiz bence...

Ollivanders

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Nisan 2010, 22:23:48
Sercan umutsuz vakadır, konuşulması bile gereksiz bence...

Sercan

Bazıları kızabilir ama gözler bugün Antep'te Sercan'ı aradı.Tabi ki sövmek için :) :)

Ollivanders

Dartagnan

beşnumara

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 04 Nisan 2010, 23:05:13
Bazıları kızabilir ama gözler bugün Antep'te Sercan'ı aradı.Tabi ki sövmek için :) :)
kardeşim yetmedi mi sövdüğün? ben de senin gibi düşündüm.sercan olsaydı maç bugün farklı olurdu.antepliler topçu seyretmiş olurlardı.çok aradık onu çoookkk

LisandroLopez

Bence iyi bi Sercan istekli ve güçlü bi Sercan Savaş'tan felan çok daha faydalı olur bu takıma..

erkutdem55

Sercan'ın gerek futboluyla gerekse karakteri ile Samsunsporu ileriye götürebilecek bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum.

Ollivanders

Karakter olmadıktan sonra varsın yetenek olsun... Neye yarar ki ? Yasadıgı sehrin takımına inşallah kume dusersiniz diyen bir futbolcunun SAMSUNSPOR da yeri hic yok. Samsunspor yonetimini hala bu konuda birsey yapmaması da ayrı bir konu.

LisandroLopez

Karakter olarak hepimiz hem fikiriz.. Tabiki o formayı haketmiyor ama sadece futbol özelliklerinden bahsederek yazdım o yorumu.

celebi

sercan bu saaetten sonra adam olur mu bilemem ama kişiliği futbolunun önüne geçtiği bir kesin

LisandroLopez

Aynen abi şu anki durum onu gösteriyor..

Dartagnan

Sercana  ilk  sanslar verilirken acikcasi hosuma gitmisti ve bir gelecek goruyordum ; ancak kendisini o kadar kücük dusurdu ki gozumuzde, yetenekliymis veya gelecek vaad ediyormus gibi sozler inandirici gelmiyor.