10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

babasamsunlu

erkutdem55

evet Sercan'ın Samsunspor'a ihtiyacı var artık.Müstakbel Süper Lig takımıyız,Süper Ligden kim alır Sercan'ı.Belki Ankaraspor :):)

Kais

sercan'dan geçen haftaki performansını bekliyorum.takıma bir uğursuzluk getirmeden devam sercan haydi kovulana kadar:F

L$_Oznn

Alıntı yapılan: Kais - 20 Şubat 2010, 20:19:09
sercan'dan geçen haftaki performansını bekliyorum.takıma bir uğursuzluk getirmeden devam sercan haydi kovulana kadar:F

:D :D

LisandroLopez

Ben sercanın yetenekli bi futbolcu olduğunu düşünüyorum ciddiyetli bi şekilde oynadığı zaman takıma faydası oluyor.

Kais

evet sercan yine aynı performansı gösterdi.böyle devam koçum.

sadece55

Turguttaki bu gelişmeyi görünce sanki sercan için de ümitliyim gibi...Ama işte sercan bu kesin konuşulmuyor

celebi

Alıntı yapılan: Kais - 21 Şubat 2010, 17:36:51
evet sercan yine aynı performansı gösterdi.böyle devam koçum.

Sioux

Alıntı yapılan: erdo55 - 21 Şubat 2010, 19:32:45
Turguttaki bu gelişmeyi görünce sanki sercan için de ümitliyim gibi...Ama işte sercan bu kesin konuşulmuyor

turgut asasız, umursamaz biriydi, terbiyesiz değil. sercan piçin önde giden, ondan hiç birşey olmaz. zaten arkadaş ortamındaki lakabı piçmiş. umarım def olup gider. 

pitbul055

inşallah iyileşmezsin sercan

Ollivanders

selahattin55

eyvahhhhhhhh sercan kampa katılacakmış.üzülmedim desem yalan olur.

Burak

Alıntı yapılan: pitbul055 - 22 Şubat 2010, 13:31:21
inşallah iyileşmezsin sercan

normalde böyle bedduada bulunmam ama hakkaten bir şey olmaz bundan 17 yaşında nasılsa hala aynı hiçbir ilerleme yok hatta gerileme var omzu vuran topu ayağından alıyor güçsüz zayıf bişe bu saatten sonra bank asya da bile tutunabilirse iyidir tutunursa bile samsunspor markasıyla samsunlu olmasa başka takımda oynama şansı da yok zaten kanaatimce

Kais

aynı performans devam sercan...