10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

Mert

Bu adama yol verin gitsin.Takım şuanda iyi gidiyor bu gidişatı bozmasın.

kalptenþimþek

bu kim ya? biz de oynamış mıydı?? :P

KotuCocuk55

Adam birde 10 numara giyiyor,Tanju Çolak'ın Serkan Aykut'un formasını giyiyor..
55'i sefaya 10 numarayı Sercan'a veren bir sistemle iyi tutunmuşuz şimdiye kadar..

Hakkaten iyiki Hüseyin Hoca var,ve bu arada  bazı işleri doğru yapmaya çalışan birileri var diye düşünüyorum,yeni birileri..
Bu eski yöneticilerin neler yaptıkları ortada...

Kim acaba bu yeni birileri?

5trawberry

Seneye kalırsa,55'i Murat Yıldırım Giysin

Bir çok Samsunludan daha çok Samsunlu !

Cagdas Ünver

14 Şubat 2010, 17:06:55 #424 Son düzenlenme: 14 Şubat 2010, 18:17:12 Cagdas Ünver
Sercan Kredisini tüketmiştir ! Eline geçen fırsatları iyi değerlendiremeden harcamıştır !

Artık bu Saatten sonra Sercan'dan fayda gelmez.Takimla ilişkisi kesilmeli.
Takim yeni yeni huzur buluyor Sercan yokken.

Kais

neyse uğursuz gelmedi.4-0 kazandık.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Kais - 14 Şubat 2010, 18:57:45
neyse uğursuz gelmedi.4-0 kazandık.

çünkü kadroda bile yoktu, inşallah hiç bir zaman giremez kadroya ve sene sonunda paket olur. kadro dışı kaldığında takım arkadaşlarına "inşallah küme düşersiniz" diyen, karşıyaka maçımız ne oldu diye kendisine soran arkadaşına, "bilmem, haberim yok" diyecek kadar ilgisiz, sevimsiz, beceriksiz, edepsiz bir çocuk. takım ruhuna zarar verir bu, aman uzak kalsın...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Şubat 2010, 00:22:27
çünkü kadroda bile yoktu, inşallah hiç bir zaman giremez kadroya ve sene sonunda paket olur. kadro dışı kaldığında takım arkadaşlarına "inşallah küme düşersiniz" diyen, karşıyaka maçımız ne oldu diye kendisine soran arkadaşına, "bilmem, haberim yok" diyecek kadar ilgisiz, sevimsiz, beceriksiz, edepsiz bir çocuk. takım ruhuna zarar verir bu, aman uzak kalsın...

:):) geçen gün gördüm gazi caddesinde atlamış arabsına gezeleyip duruyordu..kendilerini kollayan Tahsin amacsı kurtarsın bakalım nasıl kurtaracak onu...
gez paşam gez sen..gelme tesislere.. uğrama bize..

Ollivanders

turuncu arabasıyla dıptıs dıptıs geziyordu ciftlikte polarlı gorunce gozunu alamadı sanırım baka baka gecti. Gelme sen olum gelme . Bas git mardinspora falan . Sana ihtiyacımız yok.Sen yokken Mutlu ve huzurluyuz.

5trawberry

Alıntı yapılan: Serpico55 - 16 Şubat 2010, 21:08:30
turuncu arabasıyla dıptıs dıptıs geziyordu ciftlikte polarlı gorunce gozunu alamadı sanırım baka baka gecti. Gelme sen olum gelme . Bas git mardinspora falan . Sana ihtiyacımız yok.Sen yokken Mutlu ve huzurluyuz.

Şu eski model olan mı onun arabası :)
Yoksa karıştırdım mı :)
**

Artık bence de Samsunspor'un Sercan a ihtiyacı yok.

Sercan

Dünyaca ünlü bir spor muhabirinin de dediği gibi Sercan'ı arıyoruz gerçekten de...

Keşke hiç bulamasak :):)

Ollivanders

hahaha geri donusum kutusunu bosaltsak gider mi bir daha geri gelmemek uzere :)

beşnumara

sercan bu söylediklerinizi hakedecek  ne yaptı? ;D ;D

edmontdante

Alıntı yapılan: 5trawberry - 17 Şubat 2010, 02:36:27
Şu eski model olan mı onun arabası :)
Yoksa karıştırdım mı :)
**

Artık bence de Samsunspor'un Sercan a ihtiyacı yok.

Golf 5

Akyol

Trafikte arıyorum sercanı ama bi türlü bulamadım  :-*