10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Cefa'yı Arsenal istiyormuş, Cefa da, "kankim tıro Sercan olmadan şuradan oraya gitmem. Hem bizi ne doktorsporlar, mühendissporlar istedi de gitmedik" demiş.

supernatural_55

gerçekten Hüseyin Kalpar farklı olduğunu gösteriyor her türlü.torpil yok oyuncuyu şovmenden ayırıyo valla bunu da takımdan yollarsa süper olcak.inşallah biz de güzel günleri istikrarlı şekilde görcez sonunda,gibi gözüküyor...Ankara'da kahvede sanırım Antep bld.maçını izlerken Hüseyin hocanın işi çok zor diye düşünüyoduk ama bişeyleri rayına oturttu bana göre...

Ollivanders

Sezon basinda hoca tercihini doğru yapsaydık suan tablo daha farklı olurdu

supernatural_55

kesinlikle kardeşim.bazriz yönetim hatası zaten orası >:(

edmontdante

Dün akşam "Sercan Yok Huzur Var" yazacaktım ama korktum yönetimin ve yerel medyada ki şakşakcıların bir şekilde  bu adamları yine yıldız göstererek karşımıza çıkartacağından.

Kaya

Belli bir süre sonra ''Sakat olmama rağmen takımla ilişkim kesildi'' diye ağlayacak olan müthiş! solak..

Ollivanders

supernatural_55

demeyin böyle nazar değiyo sonra :P ;D :D ;D

kardanadam

babasamsunlu

yandıkkkk .....  artık haber gazetesi Samsunspor haberi yapmaz alimallah... Çok sevdikleri sercinho haksızlığa kurban gittiği için :):):):):):)

sen oyna sercan sen oynaaa :):)  Hüseyin hocaya sevgi ve saygılarımı sunuyorum..başarılarının devamını diliyorum..

celebi

kaptan 55

şimdi git götünü başını nerde sallıyosan salla

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 30 Aralık 2009, 10:05:50
şimdi git götünü başını nerde sallıyosan salla

Eskişehir de sallar ne sallayacaksa??? ;D ;D ;)

celebi

YaşarDoğu