10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

tunç güvenoðlu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 01 Kasım 2009, 19:53:51
sol ayagı raket yıldız futbolcum benim.

sercanı tanımlayan kelıme   :))

misafir

futbolcu oldugundan suphe ettıgım 3 isimden bir tanesi....

Kaya

Ben sercana bi isim buldum dönmesercan ama yanlış anlamayın kendi ekseni etrafında iyi döndüğünden yani 360 derece kendi ekseni etrafında dönüp takım adına hiç bir şey yapmayan süper yetenek süper solak

Utandım şimdi bu utanmaza dönmesercan dedim yok yok dönersercan olsun evet evet 360 derece döner sercan raket sol ayak sercan

Akyol

Samsun'un bir döneri birde dönersercanı meşhurdur yani adam hakikaten müthiş dönüşler yapıyor izlerken nasıl dönüyor diye dönüp dönüp bakıyoruz anlayamadık hala ama birgün tam dönecek o günler yakındadır we are the best sercaaannn

Kaya

we are the best sercaaannn  :P :P :P :P :P

lan ben bunu idmanlarda orumaya söylüyordum eskiden adam fena mutlu oluyordu nerden çıktı şimdi sayın akyol55 anılarım canlandı ey gidi SAMSUNSPOR..

Ben Ofosu

bu adam için nefesinizi tüketmeyin, sene sonunda ayrılmanın peşinde olduğunu sağa sola söylüyormuş. ikinci yarı sercanın ne kadar değişik oynayacağını göreceğiz, nasıl hırs yapacak. sonra da yetiştirme bedeli ile defolup gidecek, hesabı bu.

Dartagnan

Desene guzel günler yakın!!!!

Yaman55

karşıyaka maçında nasıl iyi oynamıştı?

edmontdante

Alıntı yapılan: Yaman55 - 02 Kasım 2009, 01:04:32
karşıyaka maçında nasıl iyi oynamıştı?

2 gol atmıştı.İlk gol frikiktendi .Daha topa vurmadan yanımdakilere söylemiştim barajın çok hatalı kurulduğunu.Tribünden bizim olduğumuz açıdan bile anlaşılıyordu düşün artık.

Kaya

Kaleci keremin salaklığına vurdu gol oldu diğer attığı boş kaleye olan gol de bariz ofsayttı,hakem pozisyona yetişememişti.

Yaman55

raufss

İnşallah bacağı kırılır  >:( >:( >:(

Nuri Asan

Alıntı yapılan: raufss - 02 Kasım 2009, 02:58:41
İnşallah bacağı kırılır  >:( >:( >:(

gslilerle arkadaşlık yapsana ne işin var burda

gozgoz yýlmaz

Altay maçında süper oynadı, harikaydı... Yeteneklerini sergiledi... Peki ne yaptı? Hiç birşey... gol yok, asist yok, etkili hücum yok. Taç çizgisi kenarında bir -iki atraksiyon yaptı, herif geldi omuzu koydu 2.80 uzandı. Olacağı bu zaten. Sercan bu çünkü.