10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 21 Ekim 2009, 23:05:02
bu serefszin tribüne çagırılıp alkışlanmış olmasını hala içime sindiremiyorum!!! dayaklık o.
bu konuyu açıp yaramızı deşme be kardeşim.ağzımı açarsam tutamam kendimi yoksa >:(

Sioux

konu falan açtığım yok, sercan baslığna yazdım. zaten herkes gereken dersi almıştır. ite, çakala değil hak edene sahip çkılır bundan sonra.

gozgoz yýlmaz

bugünkü giresun maçında sahada dolanmaya çalışan ama onu bile beceremeyip arada ayağına top çarpan futbolcumsu!!!

gezip tozmaktan, sigaradan, alkolden gücü kalmamış, üflesen düşüyor kuşbeyinli.

kaptan 55

sigarayı bırakim üç ay prof idmanı yiyim bunun oynadığı topu dötümle oynamazsam adam değilim

Ertuğrul Sağlam

D Smart'tan maçı izleyenler giresun maçında Samsunspor'un en iyisi sercan olduğunu söyledi birkaç kişi o çıkınca takım iyice dağılmışşşşşşş

mehmet yılmaz

sercanı sahada görseydi belki ben de beğenebilirdim. kötü takımda en kötülerden biriydi kesinlikle. farklı bir maç mı izledik bilmiyorum ama kar6 ile senin yzdıklarını okuduğumda inanamadım.

kaptan 55

28 Ekim 2009, 17:51:47 #321 Son düzenlenme: 28 Ekim 2009, 17:53:10 samsuni
Alıntı yapılan: 35ama55 - 28 Ekim 2009, 17:45:39
evet benim de fikrim o yönde. takımda adam eksiltip, derinlemesine oynayan, gelip top alan tek adamdı çıkana kadar.

heaa güç var mı yok, disiplin var mı yok. ama ben beğendim giresun maçındaki sercanı.

adam mı eksiltmiş,derinlemesine mi oynamış,üstüne bide top almış
ya ben hangi maça gittim ???

Kaptan

Bu Televizyon insanları  farklı gösteriyor demekki..

Samsunsporum maç kaybetmiş, sokayım sercana...

edmontdante

Şirinlerin önündeki korner direğindeki rezaleti  neydi öyle.Hayatım boyunca unutmayacağım

KocumVolkan

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Ekim 2009, 19:04:40
Şirinlerin önündeki korner direğindeki rezaleti  neydi öyle.Hayatım boyunca unutmayacağım

aynen abi.. o nasıl düşüştü.. bende asla unutmayacağım

cem 55

izmire sırf sana ve kankilerin sefa ve turguta sövmeye geliyoruz sercan efendi hayatın artistlik hava çok iyi oynamış gibi bide giresun maçında oyundan çıkarken hareket çekiyo sana hareketin en büyügü biz çekecez karaktersiz kişiliksiz soytarı herif   

babasamsunlu

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Ekim 2009, 19:04:40

:):)

Sioux

Samsunspor'dan ayrıldığı gün tavuk, futbol hayatı bittiği gün horoz keseceğim. Yürüyen cenaze gibi sahada.

harbisamsunsporlu5517

can uluna ksarsılır takas olarak kullanır umarım

Nuri Asan

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 30 Ekim 2009, 11:26:26
can uluna ksarsılır takas olarak kullanır umarım

bence tuvalet temizliğinde kullanmak lazım.ancak o işe yarar.
kıldır,yanar ama pis kokar