10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

Recep

Sana son bir sözüm nasihatim var
Aldığım ahlakla bir terbiyem var
Seni doğuran ana..
Diyip geçmek var
Saygım adabımı tuttu bu gece
Gönlümün romanı bitti bu gece
Hangisine yansam şimdi gün gece
Ömrümden beş yıl gitti bu gece...

bedirhan gökçe

beşnumara

abi bakıyorum da her gün sercanla turgutu boş geçmiyon :D

Recep

Alıntı yapılan: beşnumara - 14 Ekim 2009, 20:13:50
abi bakıyorum da her gün sercanla turgutu boş geçmiyon :D
bunlar buraya yazabildikleim

Ollivanders

Ya bırak futbolu ya da adam ol topunu oyna.Ama bunları yapmadan once bu buyuk taraftardan Özür dile.

harbisamsunsporlu5517

bır grm gururu vrsa defolur gıder gıttıgı yerde ısterse c.ronaldo olsun bızden uzak olsun yeterkı

silopilimuhsin

secan bende hayal kırıklığı yaratan bir oyuncu gecen sezon çok beğeniyordum bu sezon mumla arıyoruz eski sercanı

gozgoz yýlmaz

Sercan bu kafayla en fazla sirklerde top sektirebilir.
Hiç fena fikir değil...
Bence sektirsin gitsin!  ;D

kaptan 55

la oğlum piyasanı barlarda,sahilde değil oynadığın oyunla sahada yap artık.

Akyol

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Ekim 2009, 20:10:43
Hiç fena fikir değil...

55JNR55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Ekim 2009, 20:10:43
Hiç fena fikir değil...

tek kelimeyle harika bir söz olmuş..

sersa

Bir türlü kendisinden beklenen patlamayı gerçekleştiremeyen Sercan Temizyürek, performansı yeterli görülmediği için Bucaspor maçı kadrosuna alınmadı. Samsun'da kalan ve dün antrenmana çıkması gereken genç futbolcu izinsiz olarak çalışmaya katılmadı

HAYAL KIRIKLIĞI
Samsunspor'un büyük umut beslediği Sercan Temizyürek'in çöküşü devam ediyor. Bir türlü kendisinden beklenen patlamayı yapamayan genç yetenek, performansı yeterli görülmediği için bugün oynanacak Bucaspor karşılaşmasına götürülmedi. Kadroya giremeyen diğer oyuncularla beraber Samsun'da kalan Sercan'ın durumu teknik heyeti üzmeye devam ediyor.
İZİNSİZ OLARAK KATILMADI
Teknik ekibin kendisine verilen antrenman programında çalışması gereken ancak izinsiz olarak idmana çıkmayan Kırmızı-Beyazlı oyuncunun durumu İzmir'de bulunan Teknik Direktör Turhan Özyazanlar'a iletildi. Yönetimin ise uzaktan izlediği bu gelişme hafta içinde yapılacak toplantıda masaya yatırılacak ve gerekli kararın verileceği açıklandı.

Ohh diyorum bu habere sadece :)

Akyol

Sercan kendisinden beklenen herşeyi yaptı bence! Biz ondan futbol adına bişey beklemediğimiz için şaşırmadık açıkcası... İlahi adalet tecelli ediyor eden bulur...

55JNR55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 18 Ekim 2009, 13:29:18
Sercan kendisinden beklenen herşeyi yaptı bence! Biz ondan futbol adına bişey beklemediğimiz için şaşırmadık açıkcası... İlahi adalet tecelli ediyor eden bulur...

yani adamdan futbol adına beklentimiz kalmadığı için bizim için hayal kırıklığı falan değil aksine sevindirici bir haber oldu ;)

Yaman55

gider parpalide gs-ts maçını izler bu akşam

55JNR55

Köy sallanır güldüğünde
Cin çarpılır değdiğinde
Beleş sofra gördüğünde
Yumuluyor ölmüş gibi
                               Âşık Kul Mahmut