10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

supernatural_55

abi bu işte tamamen bna kalırsa yönetimin parmağı var medyayı kullanıp bazı güçlerini kullanıp sercana sövenleri azınlık haline düşürüp ortadan bu konuyu kaldırmaya çalışıyolar ve azınlık haline getirdikleri taraftarı da susturmayı istiyorlar bunlar sayesinde...

sejoe

sercan şerefsizi bu takımdan gidene kadar yuhlamaya devam. Yalnız gürültü kirliliğine sebep oluyorum diye polis beni stattan atabilir (Çünkü benim ses ile güney afrikalıların maçlarda öttürdüğü dalganın sesi arasında fena halde bir benzerlik var).

celebi

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 02 Ekim 2009, 10:57:16
abi bu işte tamamen bna kalırsa yönetimin parmağı var medyayı kullanıp bazı güçlerini kullanıp sercana sövenleri azınlık haline düşürüp ortadan bu konuyu kaldırmaya çalışıyolar ve azınlık haline getirdikleri taraftarı da susturmayı istiyorlar bunlar sayesinde...

ayağını kaldır tam üstüne bastın çünkü

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Ekim 2009, 10:54:07
Bugünkü Halk Gazetesine göre Sercan dün çok iyi oynamış... Gözlerime inanamadım.
Aferin, böyle şımartın bu zibidileri, neresi iyi oynamış? Ne yapmış sercan?
Maalesef bunlara iyilik yaptıklarını sananlar Samsunspor'a kötülük yapıyorlar.

İsme bakarsan Halk içeriğe bakarsan sermayenin yandaşı..Bunlara parayı veren düdüğü çalıyor..Bir teklifim var bizde bi para toplayalım aramızda .Sonra bunlara yedirelim ve  doğruları yazdıralım.Yani başka nasıl olacak bende anlamadım..Hepimiz futboldan az çok anlıyoruzSercan  oynadığı 15 dakkada ne kadar iyi bir oyun sergileyebilirki...Bugünki haber gazetesinin yazarlarını da okudum.Sanki bizler başka bir maçı izlemişiz gibi geldi bana..Yazıklar olsun demekten başka birşey gelmiyor içimden..Sövmekten sesim kısılmış :):)

kaptan 55

02 Ekim 2009, 11:07:15 #229 Son düzenlenme: 02 Ekim 2009, 11:15:06 kaptan 55
taraftara küfür eden,formanın değerini bilmeyen kim olursa olsun dün olduğu gibi bolca ALKIŞLARIM tıpkı sercanı dün ALKIŞLADIĞIM gibi?

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 01 Ekim 2009, 23:00:29
hem kötü futbolcu hem de seref yoksunu itin teki...

inşallah AIDS olur, geberir gidersin lan!
goz goz abi  kendısı hıyarın tekı gercı ama bu tarz düşünceler bıze yakışmaz benım cektıklerime birgun sahit olsa belki adam olur samsunspor formasının degerını anca ozaman anlar sercan ve sercan gibi  zibidiler

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 02 Ekim 2009, 11:13:32
goz goz abi  kendısı hıyarın tekı gercı ama bu tarz düşünceler bıze yakışmaz benım cektıklerime birgun sahit olsa belki adam olur samsunspor formasının degerını anca ozaman anlar sercan ve sercan gibi  zibidiler

Aslında haklısın, beddua etmek iyi bir şey değildir ama tescilli zibidi, zaten yarım akıllı birşey. Fıttırıyorum onu o formanın içinde görünce, yalak suratlı.

harbisamsunsporlu5517

ulan sızın yerınızde olmak için nelerimi vermezdim adam gibi adam olsanız yurumenin degerini bilip futbolunuzu oynardınız srfsızler trftara sövup oranızı buranızı acan haysıyetsız hayvan herıfler nasıl insan içine çıkıyorsunuz asılsızlar

Sercan

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 02 Ekim 2009, 12:49:40
ulan sızın yerınızde olmak için nelerimi vermezdim adam gibi adam olsanız yurumenin degerini bilip futbolunuzu oynardınız srfsızler trftara sövup oranızı buranızı acan haysıyetsız hayvan herıfler nasıl insan içine çıkıyorsunuz asılsızlar

Kardeşim ha bunlara ha duvar laf söylemişsin farkı yok.Adi kişiliksiz herifler gittikçe kendilerini bitiryolar defolup gitselerde bizde kurtulsak...

gozgoz yýlmaz

Tipik bir Sercan hareketi görüyorsunuz aşağıda. Güçsüzlüğünün etkisiyle topu kaptırmış ama kendini gölete dalar gibi yere bırakmış. Birazdan ağlamaya başlayacak.

babasamsunlu

edmontdante

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 02 Ekim 2009, 14:40:43
Tipik bir Sercan hareketi görüyorsunuz aşağıda. Güçsüzlüğünün etkisiyle topu kaptırmış ama kendini gölete dalar gibi yere bırakmış. Birazdan ağlamaya başlayacak.

Boyle bir şey olamaz ya nasıl yakalamışlarçbunun gibi 2 kez daha oldu aynı maçta.gücsüzlügün göstergesi iste.ama sahanın iyilerindenmiş 10 üzerinden 8 vermiş Halk gazetesi

ali ihsan

Yönetim 10 numarayı vermiş bu kirpiye Halk gazetesi ayıp etmiş onlarda 10 verseydi  >:(

edmontdante

Şu resmin komikliğine bak ya.Rakip bir omuz koyuyor bizimki 2.80 yerde.

Kodalak