10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

Sioux

Öyle demeyin arkadaşlar, Sercan çok yetenekli birisi!!!!
Ama hangi konuda?Tabi piçlikte!!!!

doðan

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 28 Eylül 2009, 22:19:55
Öyle demeyin arkadaşlar, Sercan çok yetenekli birisi!!!!
Ama hangi konuda?Tabi piçlikte!!!!
;D ;D bilmmemmi gözlerim le şahit olduğum piçlikleride var

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 28 Eylül 2009, 15:02:33
sercan seni de alkışlıyorum. sercaaaaaannnnn fazla acıdımı yavrum çünkü az önceki cümlede seni s........de. mantığa gel mantığa moron

Dartagnan

Alıntı yapılan: celebi - 28 Eylül 2009, 15:02:33
sercan seni de alkışlıyorum. sercaaaaaannnnn fazla acıdımı yavrum çünkü az önceki cümlede seni s........de. mantığa gel mantığa moron

Sercan

Bu şerefsizede yetenekli dediler bir tarafı kalktı.Sırf adaş olmamdan dolayı bir sempatim vardı.Ama o kadar taraftara bu şerefsizliği yapan öz kardeşim de olsa acırsam adam değilim...

özkan

aklınızı başınıza getirecez olum sizin..ah bı ortak ses cıksa aramızdan antrenman cıkışı hesaplaşcaz sizle!é!!!

Ollivanders

Sen o dizine taktiğin kırmızı kırmızı seyleri al da git oğlum burdan. Kasıntı serefsiz haysiyetsiz pislik adam. Sen git mahalle aralarinda oyna . Kus beyinli salak. seni gorupte suratina tukurmeyen serefsiz olsun.

target_t.t.b

sercan.taraftarın murat a olan sevgi gösterisinden sonra"bu murat bu taraftarı ...mu?"gibisinden bişe söylemiş.ben de bir taraftar olarak bütün samsunsporlu abilerimin kardeşlerimin de müsadesiyle sercan ın bu sorusuna cevap verme hakkını kendimde hissettim.Sn sercan temizyürek biz samsunspor taraftarı olarak sevdiğimiz insanlarla sevgi bağımızı bu şekilde kurmuyoruz.Ancak anlaşılan senin sevdiğin insanlarla sevgi diyalogların bu şekilde gerçekleşiyoki böyle bi tabir kulanmışsın.sana tavsiyem fazla sevme yorar seni!saygılar...

kaptan 55

bu akşam hep beraber sercaniti alkışlayalım?

55erhan55

bu akşam sercanın günü olucak taraftar ona gerekeni yapacak inşallah

beşnumara

bence sercan ile turgut bu akşam kadroda olmayacak.hatta stada bile bu akşam gelmeyin demişlerdir protesto olacağını bildikleri için.

grkn55

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Ekim 2009, 14:22:04
bence sercan ile turgut bu akşam kadroda olmayacak.hatta stada bile bu akşam gelmeyin demişlerdir protesto olacağını bildikleri için.

sercan yokta turgut banko oynuyo maalesef kardeşim  >:( >:(

Jnr.Serkan

turgut oynasın zaten ya :) müthiş sağ açığımız olmadan olurmu takımın beyni o zaten ;D

55erhan55

sercan krosu oynasa oynasa anca çiftelli oynar

Dartagnan

Alıntı yapılan: uçarlı - 01 Ekim 2009, 15:46:58
arkadaşlar. madem öyleki öfkeniz iyice taşmış. ben uzaktan sizler sayesinde öğreniyorum. malesef maça gelme gibi bir durumum olmadığından. bu oyuncuların uyuduklarında isteksizliklerinde kafalarına çökeceksiniz. iyileride beğeniyle alkışlayınki onlara en büyük küfür bu olur.

aynen onu yapiyoruz ama iste akıllanmıyor bunlar :) baska bi seyin ihtiyacini duyuyorlar anlasilan ;)