10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 17 Eylül 2009, 11:12:07
Rama barda sürtüyordu heaa .. Rama bar'da Samsunspor yöneticilerden birisinin , olaya bak  :D

Sağ elinde sarışın sol elinde esmerle.Hale ve Jale olmasın.Geçen sene biz de görmüştük

Sercan

Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Eylül 2009, 11:29:40
Sağ elinde sarışın sol elinde esmerle.Hale ve Jale olmasın.Geçen sene biz de görmüştük

:D :D :D

55sirinler55

şimşek_55

Ertuğrul Sağlam

Süpergenç, Paf, ve A takım'a çıkış sürecini çok iyi biliyorum Sercan'ın Süpergenç'ten Atakım'a kadarki süreçte yaptığı çıkışı devam ettirebilseydi çok yukarılarda oynayan bir futbolcu olabilirdi ama kendi kendini bitiriyor. kollarını açıp havalanacak kuş edasında yürüyor....

Ben Ofosu

Ah ah eski Samsunspor olsa bu hıyarağası Amasya'ya gider Amasya'da eşek şey yapardı bu açgözlülükle. Şimdi Samsunspor'da adam yerine konuluyorda Ramalarda hatunlarla geziyor beyefendi.

gozgoz yýlmaz

Amasya'da bunu dübüründen asarlardı, serserilik yapmaya yine Samsun'a kaçardı. İlk 11'den kesik yedi, inşallah sonra 18'den de kesik yer ve silinip gider. Biz de yıllar önce bir zibidi Sercan vardı, iyi halı saha topçusuydu ha diye yad ederiz kendisini.

şimşek_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 17 Eylül 2009, 18:35:05
Amasya'da bunu dübüründen asarlardı, serserilik yapmaya yine Samsun'a kaçardı. İlk 11'den kesik yedi, inşallah sonra 18'den de kesik yer ve silinip gider. Biz de yıllar önce bir zibidi Sercan vardı, iyi halı saha topçusuydu ha diye yad ederiz kendisini.

Allah razı olsun senden.

Ben Ofosu

geçen gün gazeteci bir arkadaşla konuştum, çıkıştım kendisine basın olarak bunun ne haltlar yediğini biliyorsunuz da ne demeye yazmıyorsunuz diye. vallahi abi dedi samsunspor'u sevdiğimizden, hem ortalık bulanmasın hemde belki iyi-kötü satarız bı keresteyi diye. eğer biz yazarsak bunun hayatı biter, değişik bir tip dedi.

ama akıllı olsun samsunspor'un işine yaramayacağı anlaşıldığı anda kendisini çok farklı bir şekilde manşetlerde bulacak  ;)

şimşek_55

IHANETLERIN ADAMI  SERCAN.  Mıllı   takıma  gıdecekken  SAmsunsporda  ılk 11   yapamıyorsun .   GEcen  sene  yaptıkların yanına  kalmayacak  merak etme. Hakkında  her yere kotu referanslar  gıdıyor. Tum teknık adamlara.

edmontdante

Adam Adana'dan geldi nereli olduğunu bilmiyorum.Sahada 90 dakika savaşıyor ,korkmuyor,yılmıyor.Sense SAMSUN'un çocuğusun yaptıklarına bak.O formayı giyebilmek  hayallerin en güzeliydi bizler için ama sen değerini bilmedin.Ne desem az sana

mehmet yılmaz

55JNR55

Alıntı yapılan: edmontdante - 20 Eylül 2009, 03:53:34
Adam Adana'dan geldi nereli olduğunu bilmiyorum.Sahada 90 dakika savaşıyor ,korkmuyor,yılmıyor.Sense SAMSUN'un çocuğusun yaptıklarına bak.O formayı giyebilmek  hayallerin en güzeliydi bizler için ama sen değerini bilmedin.Ne desem az sana

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Eylül 2009, 04:07:59
sercan yok huzur var...

doğru söze ne hacet(TEPE) :)

cembaba

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 17 Eylül 2009, 18:35:05

eLLis

Dün sercan çağırıldı kenandan sonra niye bunda ısrar ediliyor çağırın şu Murat Yıldırımı yahu