10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

**KaR6**

gozgoz yýlmaz

Demek ki yumoşlar grubu diye bir grup olsa ona da katılacak  ;D

18'e girmediği her maç kazançtır bizim için, zırcahil bir çocuk, gram ilerleyemez hayatta.

Geçen sene kadro dışı kaldıktan sonra takım arkadaşlarına "insallah küme düşersiniz" demesinin unutmadık, zibidi.

Turuncu

şimşek_55

Bu kafayla  topu bırakır  yakında

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 15 Eylül 2009, 21:14:52
Bu kafayla  topu bırakır  yakında

inşallah. Bakın sitede Tanju Con'un Ts muhabbeti çıkmıştı herkes ne kadar tepki göstermişti Tanju'ya. Aynı şeyi Sercan yapınca kimsenin umrunda değil , herkes biliyor ki karaktersiz herif. Allah bilir o gruplardan kız kaldırmak için girmiştir o işlere. Ulan Samsunspor'un 10 numarasının düştüğü durumlara bak, bir insan bu kadar mı karakter yoksunu olur.

celebi

çok değil ya sercanla bana 5 dakika müsaede etsinler  >:( >:( >:(

Kodalak

Alıntı yapılan: celebi - 16 Eylül 2009, 10:56:43
çok değil ya sercanla bana 5 dakika müsaede etsinler  >:( >:( >:(

ne yapcan  ;D  ;D  ;D

celebi

kaptan 55

şöyle ligin son haftalarına doğru çok değil bir iki maç iyi oynasada ts ye yaslasak bunu...

bir taşla iki kuş vurmuş oluruz.

pimi çekilmemiş bomba!!!

55erhan55

sercan gelecek sene hayellerinin takımı trabzon yalıspora transfer olur

şimşek_55

Bu performansla     kımseye satamazsın bunu . Elımızde patlar.  Idman topcusu  yaparız artık napalım :)

55erhan55

bundan idman topçusuda olmazki bunu malzemeci yapmak lazım

Ben Ofosu

bu adamdan nefret ediyorum, nasıl oldu da 10 numara verdiler adama. bu adamı 10 numara gören bir genç arkadaşımıza nasıl samsunspor'u tutturabiliriz ki ?

şimşek_55

Bır adamda  once karakter olacak. gecen sene kadro dısı kaldıgında  takımdakı cocuklara  ınsallah lıgden  dusersınız  demıstı. Rama barda  gece yarılarına kadar surtuyordu.Bu adamdan hıcbırsey olmaz .  Yeteneklerıne  bu kadar ıhanet eden adamdan ancak  malzemecı olur dogru

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 17 Eylül 2009, 11:12:07
Rama barda sürtüyordu heaa .. Rama bar'da Samsunspor yöneticilerden birisinin , olaya bak  :D

Tahsin in  yeri

Aslında ismini Tahsinin Yeri olarak değiştirse süper olur ;D