10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Sercan koçum sana yol gozuktu.Senin gibi bir yetenek nasil harcanir bu takimda ya . Halbuki mersin macinda ayirliğini koymustun.Yazık ya çoçuğun futbol hayatını bitirdiniz. :))))))

Sercan sana tavsiye sana futboldan para yok.Gir oss ye de beden hocasi ol . Besyo falan kos dur. birsey olur belki senden. Veya amigo ol orta sahaya gel üçlü çektir .Anca bunları yapabilirsin .

55.hakan

sercan sen yokken bu takımda huzur vardı huzur hata yapsa da savaşan bir takım vardı sahada gezinen ruhunu kaybetmiş bir ordu değil

seckin55

sabahlara kadar face de takılan adamdan futbolcumu olur..utanmadan çekinmeden içki masalarında resim çekinen adamdan topçu mu olur...karı kız peşinde koşan adamdan futbolcumu olur..olmaz oglumm...zorlama...sen top toplayıcı ol bence..

Dartagnan

Ulan bide  girip okusa su yazilanlari.Umarim okuyordur !!!Ne oldugunu anlasin ..........[boslugu doldurun artik.Ben bugun hakkimi doldurdum :D]

elli5

Haysiyet yoksunu karakter yoksunu , zibidi zibidi

55sirinler55

Aslinda iyi topcu olurduda....o yokarda yazilan seyleri yapti, bozuldu...ve artik ise yaramaz oldu....

55erhan55

sercan bu saatten sonra bitmiştir.

atakan

Alıntı yapılan: 55erhan55 - 14 Eylül 2009, 11:53:13
sercan bu saatten sonra bitmiştir.

bizim için zaten bitmişti.

kalptenþimþek

Şu başlığa yapılan yorumlara yazık, en iyisi kilit vurmak..
Bir nevi taraftar tarafından kadrodışı bırakılmak gibi yorumlanılsın..

babasamsunlu

evet arkadaşlar sercan bunuda yaptı...
facebookta gördüm belki benden önce göreninizde o lmuştur ama..sizde bi bakın isterseniz
direkt kopyalıyorum..

Sercan, Ölümüne Trabzonspor grubuna katıldı. · Yorum Yap · Beğen / Beğenmekten Vazgeç · Bu Gruba Katıl

aynen fotoğraf nasıl kopyalanır bilmiyorum o yüzden sadece  yazıyı kopyaladımm...
rezil ******* ..öl lan i....

Ollivanders

gitsin oynasin tese de bizde kurtulmus oluruz.

**KaR6**

valla her geleni kabul ediyo zaten, sadece trabzona özel bi hareket değil yani..

babasamsunlu

evet mustafacım şimdi baktımda  gs yi de kabul etmiş :):) yalnız burda ilginç olan ölümüne ts olması :) inşallah hepsi ölür :):) allahlarından bulsunlar..

Sadece Samsunspor

gerçekten sercan mı peki bu kişi

babasamsunlu

bende ekli olan bi sercan temmizyürek var facede ...bilemiyoruz tabi gerçekten o mu değilmi...ben o diye eklemiştim bir zmanlar.......