10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: kaan - 20 Eylül 2010, 17:43:19
Futbol bir din olsa maradona tanrı , messi peygamber , sercan ateist olurdu...

bundan bi ..ok olmaz..

celebi

Kaya

Yani şu formayı giymek için neler vermezdim..Böylelerini görünce futbol içindeki adam kayırmacılıktan,şerefsizlikten,lobilerden,k a r ı gibi dedikodu yapan futbolculardan kısacası futboldan nefret ediyorum.Yazık Sercan temizyürek şu sezondan şu sezona SAMSUNSPOR forması giymişti diyecekler yuuhh..

isyan

Gerek Medya olsun gerek Teknik ekip olsun bu adam´da ne görüyolar onu anlamis degilim. 2-3 Ay önce bir Gazete´de bir Haber görüp sasirmistim allah askina haber´e bakin  :P :P

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/spor/iste_transfer_gozdeleri?tc=69&albumId=16544&page=65

seydo55

Karakter yoksunu herif!! 1461 trabzon ile oynana kupa maçının devre arasında ısınmak için sahaya çıkan zibidi ısınma hareketleri yerine 15 dk boyunca bir grup trabzon taraftarı ile sohbet etmeyi tercih etti.

maviay55

Alıntı yapılan: seydo55 - 22 Eylül 2010, 21:26:48
Karakter yoksunu adam!! 1461 trabzon ile oynana kupa maçının devre arasında ısınmak için sahaya çıkan zibidi ısınma hareketleri yerine 15 dk boyunca bir grup trabzon taraftarı ile sohbet etmeyi tercih etti.
>:( >:( >:(

**KaR6**

Alıntı yapılan: seydo55 - 22 Eylül 2010, 21:26:48
Karakter yoksunu adam!! 1461 trabzon ile oynana kupa maçının devre arasında ısınmak için sahaya çıkan zibidi ısınma hareketleri yerine 15 dk boyunca bir grup trabzon taraftarı ile sohbet etmeyi tercih etti.

trabzon taraftarı değiller kardeşim, Samsunlu, Trabzon'da okuyan arkadaşları.. Tabi ısınmamasına bahane değil :)

ahmetsefa55

ilk gittiğim maçta ınsallah 18 de fln olursun da otelden cıkarken otobuse bınerken sana bi soverım pislik

seydo55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Eylül 2010, 21:46:50
trabzon taraftarı değiller kardeşim, Samsunlu, Trabzon'da okuyan arkadaşları.. Tabi ısınmamasına bahane değil :)

yanlış anlama kardeşim lafım sana değil ama madem Samsunlular trabzon tarafında ne işleri var

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: seydo55 - 22 Eylül 2010, 21:55:30
yanlış anlama kardeşim lafım sana değil ama madem Samsunlular trabzon tarafında ne işleri var

samsunlulardır anca samsunsporlu değillerdir ki!

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Eylül 2010, 21:56:44
samsunlulardır anca samsunsporlu değillerdir ki!

maça gelme nedenleri sercan zaten, o yuzden yadırgamamak lazım.. arkadaslarıma da sallamayın la aloo ;D

kalptenþimþek

Allah'tan harcın sağlam kardeşim..

**KaR6**

bizim küçüklüğümüzde elini sallasan Samsunsporluya çarpmıyodu maalesef abi, çevrenin bizi bozacak gücü olsaydı, halimiz duman olurdu..

ElbistanLı4655

17 Yaş Altı Milli Takıma Bile Giremeyecek Olan Bu Oyuncu.! Hala Samsunspor'da Anlamış Degilim.. :o :o

samsunmania

Sercan'ım hakkında 23 eylülden beri yorum yapılmamış.
site ahalisini şiddetle kınıyorum.
Bu değeri nasıl es geçersiniz.
Aklıma düştün Sercan. ;D ;D