10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

sen kim Celilin hareketini yapmak kim? Kimsin la sen

celebi

seni oynatan zihniyete tüküreyim

brigand

bide 10 numara giyiyor vitaminsiz. >:( >:( >:( >:( git lan artık !!

mehmet yılmaz

Türkiye Futbol Federasyonu hafta içi Mersin İY maçının cezasını açıklarken acaba bir de "Samsunspor Kulübüne Kartal maçına Sercan Temizyürek ile başlama" cezası da mı verdi? Maç boyunca yaptığı tek olumlu hareket oyundan çıkmak oldu dersek abartır mıyız bilmiyorum! Sahanın en kötüsü idi. Kullandığı korner ve Maltepe'ye gönderdiği şut da unutulmazlar arasındaydı ayrıca.

Ladikli

Senden futbolcu olmayacağını oynadığın maçların birini izleyen herkez anlar,anladı da zaten, ama ne hikmetse anlamamakta ısrar edip seni sahaya sürenler var,ama sen artık idmana dahi gitme,çiflikte,atakum sahilinde gezmeye devam et,ama futbol senin işin kesinlikle değil,kendine yeni bir iş bul artık geleceğini kurtar...

Ollivanders

Bir supermarkete gir sercan sen tamam Hani soruyorlar ya Şu nerde bu nerde diye onlara yardım et. İki depar at hemen getir. Ancak o işe yararsın ! Hani cılız hızlısın ya tam senlik iş .

eakgül55

Vitaminsiz ...  :D aynen gitsin başka iş yapsın futbolla ilgilenmesin ama

Cagdas Ünver

Suç bu kazma da değil, bunu Topçu diye Kadroya alıp 60 dk. Taraftara işkence çektirende.

Kaya

Bu şebeleğe niye kızıyorsunuz ki al SAMSUNSPOR forması giy sahaya çık denmese zorla çıkacak hali yok.Ona o formayı nasip eden gerizekalının ben....

Ayberk

Kendini Celil sanıyor ya! İlk çıktığın sene A takıma, Celil senle ilgilenmiş olabilir, bir gelecek görmüş olabilir, taraftara da şımarmadan önce az buz birşeyler gösterdin belki ama, sen Celil değilsin, olamazsın, asla da olmayacaksın bunu anla! İlk yarıda gitti Celil gibi topu kaldırıp orta yapmaya çalıştı ya apti!!! >:( ;D gülsem miii ağlasam mııı  .:.:.

Topu al, sağa dön, olmadı sola dön, çalıma gir, dön dön dön, sağa baka sola dön, şeyinin doğrultusuna oraya buraya koş arada bir,ama asla pas verme dimi? oldu demi sercan!!!

asoydass

zeki,çevik,ahlaklı bu özelliklerin 1ini al la bari  >:(

Sioux

bu kakalak istiyorki kimse ona karışmasın, topa girmesin, karşılamASIN, buda sirkte top sektirir gibi cambazlık yapsın. yok böylebirşey, sektir topu git, sercAN. yeter artık.

kumköylü ahmet

yazimi silmisler yine soyle diyim bakalim  SERCAN DEFOLLLLLLLLLLLLLLLLL   

seydo55

Türkiye futbol federsayonuna sesleniyorum;lisans no:1005823 olan ve modern futbola tepki olarak doğan bu zibidinin lisansını silin ömür boyu futbol musabakalarından men edin....öl sercan öl >:( >:(

kalptenþimþek

Bu çocuktaki sorun; kendisini gerçek bir 10 numara sanması ve birilerinin de sürekli bu yanılsamayı sulamasıdır..
Artık yeter, gerçekleri görün! Bu çocuktan 10 numara olmaz! futbolcu olmaz! olmaaaz...
bu birileri her kimse, bu çocuğa fazla yazık etmesinler!..hayatını kurtaracak farklı alanlara yöneltsinler..
Böylece; kendileri de, biz de, sercan da, Samsunspor da kurtulur bu saçma cendereden...