Sefa Aksoy (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:23:30

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

sefaya üzülmedimde giresua gittiğine,feridunu giresun formasıyla görünce içim hala cız ediyor.feridun adam değildi ama iyi topçuydu.

Sioux

ramazan salla sefayımı alıp süper lige çıkacakmış bu giresun? çok şükür gitti sefa. darısı sercana.

ugrass

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 05 Ocak 2010, 17:50:36
sefaya üzülmedimde giresua gittiğine,feridunu giresun formasıyla görünce içim hala cız ediyor.feridun adam değildi ama iyi topçuydu.

abi iyi olmaz olurmu. gelsin hala bizde iş yapar. hangi futbolcu 90.dakikada onun attıgı deparı atabilir..

AllydeenleaR

07 Ocak 2010, 13:51:55 #138 Son düzenlenme: 07 Ocak 2010, 13:52:22 AllydeenleaR
Alıntı yapılan: farUqras - 07 Ocak 2010, 11:38:22
abi iyi olmaz olurmu. gelsin hala bizde iş yapar. hangi futbolcu 90.dakikada onun attıgı deparı atabilir..

Rüzgarın oğlu Vural  8)

ugrass

vuralında yaptıgı orta ya taca cıkıyodu yada kale arkası tribunlere kardesm yaa :D

gozgoz yýlmaz

Yahu şu ruh hastasından kurtulduk artık konuşmaya bile değmez. Bence kilitlensin bu başlık. Giresun'da da yapacağı şey belli; kötü top oynayacak ve Hotel Jasmin'e takılacak.

**KaR6**

başlığı kilitleme şerefi bana nail olsun o zaman :)

bir gün geri dönerse, Samsunspor formasının kıymetini bilerek dönmesi umuduyla..

hoşçakal sefa..

isa55

Beşiktaş istiyordu Sefa'yı. :D Yavaş yavaş yaklaşıyor. Önce Bolu, şimdi de Bandırmaspor. Marmara'ya girdin. Az kaldı BJK'ye.

fanatik samsunsporlu

havasından geçilmiyordu.levent eriş nasıl oldu da adanaya almadı hayret

Stoper

Kasıntıdan yürüyemiyordu . Ney Bandırmaspor mu ? (=

Hayırlı işler.

Karabudun

Arızaydı evet, ama Samsunlu'ydu.Diğer arızalardan bir adam öndeydi.Kendini harcadı.

ondestan_11

SametYılmaz55

yemin ederim çok korkuyorum bunun da Samsunumuzun öz evladı diye takıma getirilmesinden .:.:.

Raqua55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 06 Ocak 2014, 18:55:40
yemin ederim çok korkuyorum bunun da Samsunumuzun öz evladı diye takıma getirilmesinden .:.:.

Galiba Korktuğun Başına Gelecek

Sadece Samsunspor

Kampa katilmis torpilli. Yatar yatar paralari alir benimde akrabam yonetimde olsa bende girerdim kulubede oturim yeter