Sefa Aksoy (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:23:30

« önceki - sonraki »

Akyol

Bence kalmalıydı ilk 11 olmasa bile kalmalıydı. Neye güvenip adam yolluyoruz orayı çözemedim, Cengiz'i falan anlarım ama bazı oyuncuları kadro genişliği açısından takımda tutmalıydık...

gozgoz yýlmaz

01 Ocak 2010, 10:07:03 #121 Son düzenlenme: 01 Ocak 2010, 10:07:48 gozgoz yýlmaz
Sefa Aksoy saatli bomba. Sahadaki performansına bakmayın ( o da yeterli değil zaten ) ancak takım içi bütünlüğü bozan, her an herkese pislik yapma, en beyefendi futbolcuları bile çileden çıkarma potansiyeli olan, psikolojik sıkıntılarını aşamamış, düzensiz hayata sahip bir çocuk. ortada bir ekip işi varsa -ki futbol öyledir- Cefa gibi kangren parçaların, sercan gibi cerahatların bir an evvel atılması lazım o ortamdan. futbol ciddi bir iştir çünkü.

ayrıca ben cefanın da S.T.'nin de asla dikiş tutturamayacakları kanısındayım. bir-iki sezon daha belki bank asyada kağıt üstünde oynarlar, ondan sonra bozüyükspor, gebzespor, pendikspor dolaşıp, genç yaşta bırakırlar futbolu. temel çürük çünkü.

boş verin üzülmeye değmez, iyi niyetimiz ve duygusallığımız yüzünden çok zaman kaybettik.

bu yönetimin en büyük işidir bu kadro dışı.

edmontdante

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 01 Ocak 2010, 10:07:03
Sefa Aksoy saatli bomba. Sahadaki performansına bakmayın ( o da yeterli değil zaten ) ancak takım içi bütünlüğü bozan, her an herkese pislik yapma, en beyefendi futbolcuları bile çileden çıkarma potansiyeli olan, psikolojik sıkıntılarını aşamamış, düzensiz hayata sahip bir çocuk. ortada bir ekip işi varsa -ki futbol öyledir- Cefa gibi kangren parçaların, sercan gibi cerahatların bir an evvel atılması lazım o ortamdan. futbol ciddi bir iştir çünkü.

bu yönetimin en büyük işidir bu kadro dışı.

%100 katılıyorum.Ben yazmadan sen yazmışsın

jean

facebook ta gs videosu yayinlayacagina kendini gelistirseydi

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 01 Ocak 2010, 01:08:48
Bence kalmalıydı ilk 11 olmasa bile kalmalıydı. Neye güvenip adam yolluyoruz orayı çözemedim, Cengiz'i falan anlarım ama bazı oyuncuları kadro genişliği açısından takımda tutmalıydık...

Katılmıyorum Ali sana.
Takımdaki papaz futbolculardan birisiydi,bir yerlerden temizlik yapılmalı idi geçte olsa.55 numara hiç yakışmıyordu zaten.Sırf kadro geniş kalacak diye takımın iç huzurunu bozamayız.Sefayı kim gönderdiyse ellerinden öperim

Sioux

sefada gitti, bizim tribüne yalakalık yapamayacak artık. alana simdiden gecmiş olsun  ;D ;D

edmontdante

AlıntıTalipleri arttı
Kırmızı-Beyazlılarda takımdan gönderilen milli futbolcu Sefa Aksoy´un peşine düşen Turkcell Süper Lig ekiplerinin, genç oyuncuyu transfer etmek için girişimlere başladıkları öğrenildi.Turkcell Süper Lig takımları, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın raporu doğrultusunda takımdan gönderilen Sefa Aksoy'un peşine düştü. Sezon başında da Süper Lig takımlarının gözdesi olan ve özellikle Sivasspor´un yoğun şekilde ilgilendiği milli futbolcu Sefa'nın takımla ilişkisinin kesilmesinden sonra taliplilerinin arttığı, genç oyuncunun da bu teklifleri değerlendirmeye başladığı öğrenildi. Sefa´yla ilgilenenlerin başında yine Sivasspor´un geldiği, Kırmızı-Beyazlıların bu oyuncuyu transfer etmek için girişimlere başladığı belirtildi.   

yalancı top olsun mu?

Recep

celebi

YALANCI TOP OĞLU TOP OLSUN

Kais

ya şimdi sefa yı tamamen gönderdik mi yoksa kadro dışı gibi bir şey mi? şimdi başka klübe giderse Samsunspor sefadan para kazanabilecekmi?

mehmet yılmaz

Denge Gazetesinde bir okur yorumu; ilginç doğrusu. ( Muhtemelen Burak Hilmi Tok'ûn bir yakını )

AlıntıSefa Burak tokun basinida yakticok üzgünüz samsunlular
Sefa nin yüzünden Burak Takimdan cikarildi duyumlara göre büyük olaylar olmus Yönetim ayip size Burak gibi Futbolcuyu harcadiniz , size nedemek lazim bilmiyoruz , ama bir gün cok pisman olucaksiniz Burak gitti diye o 50 tane Sefa Aksoy eder bunuda bilmis olun Sefanin yaptiklarini örtbas edip birde Burak Takimdan ayirdiniz ama dilerim birileri cikir Külüpte olan olaylari insallah aciga verir burdan Gazteci arkadaslara sesleniyorum lütfen takip edip ögrenin en iyiysi Burak bulmaniz lazim ,sizlerden ricamiz bu olayin pesini birakmayip aydinliga cikarmaniz Tesekkürler....

celebi

hayırlı uğurlu olsun

Tufan

inşallah Giresunda biraz olsun akıllanır. İstediği zaman düzgün top oynayabiliyor Samsunun kıymetini anlarsa düşük bir ihtimal düzeleceğini umuyorum.

YaşarDoğu

Alucraspora kadar yolu var...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 03 Ocak 2010, 15:21:33
Alucraspora kadar yolu var...

:):):)   yaa hani adamı süper lig takımları istiyordu...yani yalanın bu kadarı fotospor da bile yok  goygoycu haber ... :):)