Cengiz Biçer (Mersin İ.Y.'na Transfer)

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:07:57

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Cengiz kardeşim; eğer burayı okuyorsan sana diyeceğim şudur.biz burda neler gördük nelere sabrettik.senin gibi kumaşı iyi geleceği olan bir kaleceyi her zman destekleriz.yaksan yaksan  4 maç yakarsın en fazla ..hasan bizi geçen sene  en az 6 maç yaktı...ama sen bizim geleceğimizsin senin arkandayız..kendini baskı altında hissetme ..bütün herkes arkanda senin...

sabırlı olalım arkadaşlar..Cengiz de kumaş var inanmak lazım..

babasamsunlu

teşekkür ederim kardeşim..Cengizin bunları bilmesi lazım..bizim hissettirmemiz lazım...bence kumaş var yetenek var..daha çok genç ..önündeki defans biraz daha sağlam olsa çok daha şaHAne olur ama iyi kaleci kötü defansın arkasında kendi gösterme şansını daha çok yakalayabilir bence..
inşallah yolun bahtın açık olur..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Evet sadece kaleciden değil tüm takım dan büyük beklentiler içindeyiz.bizim kanatları sağlama alırsak cengiz de rahatlar.yani kolay pozisyonlar vermeyiz rakibe.

germencisse

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 27 Ağustos 2009, 11:10:59
kalecinin önü E.5 karayolu gibi.gelene dur diyen yoksa kaleci napabilir.yediği gollerde hata var biraz ama senin defansın ne iş yapar nerde o adamlar niye tutmuyorlar onları.dünyanın en iyi kalecisi cech'i çek cumhuriyeti Türkiye maçında izleseydim sadece derdim kaleciye bak.gerçekten 1 maçtan kimse yargılanamaz bu herkes için geçerli

tabiki savunma hatalarına kaleci biişii yapamaz...her kaleci hata yapabilir bunlara diyecek sözümüz yok..ancak yediğimiz gollerii gördünüz..2 golde 6 pasın içinde ldu..6 pasa gelen topa savunma bişii yapamaz..kalecinin çıkıp alması gerekir..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Mert hepimizin genel fikri böyle.tabi bir kaleci alalım ama cengizi de çürümeyelim yedek kulübesinde.yeni bir kaleci geldiğinde yer yer daha fazla maç verilmesi gerek ileriye doğru.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Tamam işte.ben kayıp etmeyelim kazanalım derken bunu söylemek istedim.şu an da samsunsporun lige ağırlığını koyması gerek.daha ilk haftalardan alacağımız puanlar bu uzun yolda bize çok büyük ışık olacak.cengizin yediği golleri gördüm tv den.yani köylü mehmet amca yı kalede olsa belki kurtarır dı birini.yine diyorum.cengizi gözden çıkarmayalım ve ister 3.lig olsun ister bilmem neresi.ama bir şekilde sonunda kazanalım.bunu derken de en büyük görev cengize düşüyor.kendini tam anlamıyla kaleci görmesi lazım ilk önce.stres falanla başarılı olamaz.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Yüreğine sağlık düşüncelerinden dolayı cengizin.inşallah hakettiği yere gelecek ve de bizimle iyi günlere  ulaşması dileğiyle

pitbul055

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 27 Ağustos 2009, 12:57:13
arkadaşlar bu yazıyı Cengiz abi Size söylememi istedi ben hiç değiştirmeden cengiz biçerin yazısını yolluyorum

Ben Samsunsporda olmakdan cok mutluyum, bu Sehrin, bu Formanin cok baska yerlere laik oldugunu biliyorum, ve Insallah o günler yine gelecek...
Benim icin onur ve gurur verici böyle bir takimin kalesini korumak...
Ben sahaya cikdigim zaman herzaman elinden geleni ve daha iyisini yapmayi cok istiyorum, Takimimiz su siralar cok zör bir dönemden geciyor, ve bu zamanda tek destek olacak sizler varsiniz, ama bilin ki, sahaya cikan herkes bu Sehir, bu Takim, ve bu Taraftar icin herseyi yapmayi cok istiyor...

Hepinizin destegi icin cok tsk ederim, insallah hepbirlikde daha iyi günlere...

Samsunlu___55

Arkadaslar Cengize güvenelim....Ben inaniyorum ki, baska kaleci gelse bile, turhan hoca onun yetenegini görmüs ve ona sans verecektir....

Karabük macinda hata yapmis olabilir...ama ilk macinda hata yapti diye bu kadar elestirmek ayip olur...gecen sene adami dogru düzgün idman yaptimiyorlardi....sen 3. kalecisin, antrenman macinda forvet oyna diyorlardi...simdide aniden 1. kaleci oldu...tabii ki az biraz stres, ve kendi heycani karabük macinda tedirgin olmasini sagladi, ancak ben onun bu hafta sonu karsiyaka mücadelesinde daha iyi oynayip bizim gözümüze girecegini inaniyorum....

ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR

europe_55

Ben Samsunspor´un 1. kalecisi olacak kadar yetenekli oldugunu düsünmüyorum...
Baska bir takima kiralanip, tecrübe kazanmasi gerek...

emre

evet doğru öncedende oynuyordu zaten milli takımda ama büyütmemek gerk  liechtenstein işte kasap manavdan kurulu bi takım..

**KaR6**

Alıntı yapılan: 55sirinler55 - 31 Ağustos 2009, 13:04:42
hakklisin kardesim, ama unutmam gerek, yinede uluslar arasi maclarinda görev yapiyor...

;D ;D ;D ;D ;D

Sioux

Alıntı yapılan: 35ama55 - 31 Ağustos 2009, 15:42:17
Dün giren iki akrabasından dolayı kendisinden fena halde soğuduğum kaleci ..

mahkumsun

selam arkadaslar bugun cengız hakkında bısey duydum ocak ayında takımdan ayrılacakmıs

mahkumsun

ewet arkadasımmm ınsallah onun ıcın hayırlı olurr