Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

cezayir55

ama bir gercek var su ana kadar tahta acilmadi

Sadece Samsunspor

Rezilliğe bak arkadaş, konu 100.sayfaya geliyor, hala açılmadı

Turuncu

25 Ağustos 2009, 21:35:47 #1367 Son düzenlenme: 25 Ağustos 2009, 21:40:23 Turuncu
Abiler kanal's de atilla cebecinin programını izliyorum attilla cebeci transfer tahtasının en geç cuma günü  açılacağını söyledi bakandan haber aldım  dedi. inşallah açılır...

__BoRs__55__

Az önce 3 sene öncesinin bir anısını anlattı Atilla.
Bunu Metin adında trabzonlu bir iş adamı yanına çağırmış nedir trabzonla alıp veremediğin demiş.O da trabzonda evlerden de atılan patates taş vs.gibi yabancı maddelerden vs.bahsetmiş.Sonra da iş adamı sana 2 dakika veriyorum bana 5 tane Samsunlu iş adamı say demiş.Atilla Galip Öztürk,Galip Asal ve Aziz Atik olmak üzere 3 isim sayabilmiş.
Bunun üzerine iş adamı her yıl benim kapımı çalıyolar ben de hiç geri çevirmiyorum.Biz elimizi çekersek 3lige düşer bu takım demiş..
Gel gelelim ki stada trabzonlu arkadaşlar küfür yedikleri için gelmiyolar gelip Samsunsporu destekliyolar halbuki.Biz onları küstürdük gibi şeyler söyledi...

Benm trabzonda doğup da sadece Samsunsporlu olan arkadaşlarım var ve kombinesine kadar alıp geliyolar hiç de üstlerine alınmıyolar çünkü trabzonsporlu değiller.
Söylediklerini aynen paylaşmak istedim sizlerle..

eLLis

Bu adam ne demiş ne saçmalamış elini çekse 3.lige düşermişiz hadi be ordan elinizi çekseniz süperligde olurduk !

__BoRs__55__

Alıntı yapılan: eLLis - 25 Ağustos 2009, 22:01:39
Bu adam ne demiş ne saçmalamış elini çekse 3.lige düşermişiz hadi be ordan elinizi çekseniz süperligde olurduk !

Aynen katılıyorum.

Kais

eğer Samsun elini atarsa bu takım şampiyonluğa oynar.trabzon kimki ne yardımını gördük.kendi adına konuşmuş bu adam.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Kais - 25 Ağustos 2009, 21:02:36
caner ile hakkı idmana çıkmış.hakkı takımla caner salonda çalışmış.bu sorun sanırım bu hafta birter.kerem'in şerefsizliği de ortaya çıkmıken.

bu guzel haber zaten 2 forvetimizin cezali oldugu haftalarda canere ve georgiye buyuk is dusecek. ayrica kerem 3. hafta ya kart cezalisi olsun yada kulaklarina pamuk tikasin.

eLLis

tv de izledim yemişler birbirini o kadar desteğe rağmen yine bir şey yapabildikleri yok konuşuyorlar.

Jnr.Serkan

georgi ve caner.2cü hafta gerçekten turgutunda girmesiyle hücüm hattımız bu ligin en iyisi olcak.burhana ne kadar laf etsekte bu ligin en tecrübeli forvetlerinden.

55.hakan

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 25 Ağustos 2009, 22:05:58
bu guzel haber zaten 2 forvetimizin cezali oldugu haftalarda canere ve georgiye buyuk is dusecek. ayrica kerem 3. hafta ya kart cezalisi olsun yada kulaklarina pamuk tikasin.
idmana çıkmaları birşey değiştirmiyor tahta açılmadıktan sonra fazla sevinme  ;)

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: hakanelgun - 25 Ağustos 2009, 22:10:47
idmana çıkmaları birşey değiştirmiyor tahta açılmadıktan sonra fazla sevinme  ;)

cezali dusen futbolculardan dolayi artik tahtayi bu hafta acmak zorundalar ben artik tahta diye bi sorunumuz olacagina inanmiyorum

Jnr.Serkan

aynen ilk defa bu tahta konusunda olumlu düşünüyorum ya açılcak ya açılcak 2ci bi alternatifi yok.suç tamam keremde ama bzim geçmiş yönetimin suçudaha büyük.kerem zaten sahtakar yürüyen iddia bayisi...adamda allah korkusu olsa yapmaz zaten

germencisse

oguz_5528

Alıntı yapılan: jean - 25 Ağustos 2009, 13:48:25
adamlarda cezali hep birde sezon icinde sakatlananlari dusunursek isimiz yas gercekten cengizde sakatlansa resmen paf kalecisiyle cikacaz

aynen öyle futbolda olmaz denen bişe yok..ALLAH KORUSUN  :'(