Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

red_white

sakatmı onu bilmiyorum öle bi sölenti var ama sakatsa zaten en az 2 ay geçer form tutması için umarım geçmiştir bi iki hafta sabredelim görelim benimde işin açıkcası pekumudum yok gibi ama insanın güzel bakası geliyo konu Samsunspor olunca >:(

şimşek_55

Alıntı yapılan: red_white - 22 Ağustos 2009, 12:12:08
sakatmı onu bilmiyorum öle bi sölenti var ama sakatsa zaten en az 2 ay geçer form tutması için umarım geçmiştir bi iki hafta sabredelim görelim benimde işin açıkcası pekumudum yok gibi ama insanın güzel bakası geliyo konu Samsunspor olunca >:(

Senı anlayabılıyorum

eLLis

34 yaşındaymış önceki sezonlara bakarsak d.bakır ve sivasta baya goller atmış geçen senede 28 maçta oynamış sivasta yaşının pek problem olacağını sanmıyorum ama böyle istatistikleri iyi bir oyuncunun bize gelmeside kuşku uyandırıyor sakatmı diye

şimşek_55

Iyı olsa  super  lıg oynar. Bu adam gecen Sene  kafaya oynayan  Sıvas takımında oynuyordu . Samsunspor  ya cok para bayıldı yada bu adam  sakat.  Sızın  gıbı   fanatık olmadıgına gore :)

AllydeenleaR

AlıntıATALAY DEMİRBAĞ
BURHAN COŞKUN
CANER ÇOLAK
CENGİZ BİÇER
EMRE ÖZDİL
HAKAN AKMAN
HAKAN VURAL KOÇASLAN
HÜSEYİN CANBAZ
İSMAİL HACIHAFIZOĞLU
KENAN YELEK
MURAT YILDIRIM
OKTAY DELİBALTA
SEFA AKSOY
SERCAN TEMİZYÜREK
SERKAN EYÜPOĞLU
TANJU ÇON
TURGAY GÖLBAŞI
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
VOLKAN ÇEKİÇ
YÜCEL ÖMÜR EJDER

12:30 itibari ile tffde lisanslı görünen futbolcularımız...

Jnr.Serkan

red_white

tff sitesi güncellenmiyo hemen arkadaşlar bilginiz olsun gerçi bu haftapekde umudum yok gürcü oynasaydı bari >:(

55JNR55

Nedense karabük maçı için haala yeneceğiz gibime geliyo insanın içinden başka bişe geçmiyo konu samsun olunca...Ne diyelim inşallah karabük maçı da iyi biter tahta konusu da iyi sonuçlanır...

sersa

Alıntı yapılan: red_white - 22 Ağustos 2009, 12:35:53
tff sitesi güncellenmiyo hemen arkadaşlar bilginiz olsun gerçi bu haftapekde umudum yok gürcü oynasaydı bari >:(
Tahta açılmadıkça oynayamaz gürcü.

red_white

CriminaL

takımda cok papaz olacak..bu kadar papaz fazla gelir bize ortalık karışır

sersa

TAHTA AÇILMADI
Samsunspor'da Genel Sekreter Tahsin Kosif, son zamanların moda haline gelen 'transfer tahtası' ile ilgili kamuoyunu aydınlatacak bilgiler verdi. Tahtanın açılması noktasında her gün yeni bir sorunla karşılaştıklarının altını çizen Kırmızı-Beyazlı ekibin Genel Sekreteri Kosif, "Sağda solda bizim Denizlispor'dan kaleci Okan'ı, Sivassporlu eski futbolcu Muhammed Ali Kurtuluş'u Samsun'a getirdiğimiz söyleniyor. Böyle bir şeyin olması mümkün değil" diye konuştu.

KEREM İNAT EDİYOR
Tahtanın açılması durumunda çok kaliteli bir takım oluşturacaklarını belirten Genel Sekreter Kosif, "Transferde önümüzün açılması için ikna etmemiz gereken futbolculardan 9 isimle mütabakata vardık. Bir tek kaleci Kerem İnan kaldı. Bu oyuncuda bize söz vermesine rağmen şimdi fikir değiştirip, alacağının tamamını nakit olarak istiyor. Bu konuda biz yapabileceklerimizin hepsini eksiksiz olarak yerine getirdik. Bundan sonra bu krizi çözebilmek için destek şart" dedi.

CriminaL

lan bırakın gidin beceriksiz herifler ! kerem senide allah nasıl biliyorsa öyle yapsın

Mert

Şamar oğlanına döndük anasını satayım.O zaman kardeşim adam gibi çıkın deyinki tahtayı açamadık transfer yapamıyoruz deyin.Birileri çıkıyo diyoki tahta açılmadı ama açılacak.taraftarı resmen kandırıyosunuz.Adam gibi söyleyin ortalıkta doğru dürüst haber yok.Beceriksiz herifler.Kerem senin de *******.O maçta edilen küfürler sana müstehaktır.bir de kalmış ben samsunluyum diyosun kaybol git adi herif.

maviay55

yaa ben anlamıyorum koskoca kulüp başkanısın şu herifi ikna edemiyosun defol git ya artık Allah askına..yedin bitirdin bizi bee  >:( >:(