Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

Sercan

Ollivanders

cezayir55

arkadaslar galatasarayda  serkan calik alparslan erdem yaser yildiz aykut ercetin  mehmet guven satilikmis hakikaten iyi oyuncular transfer tahtamiz acilirsa bu oyunculardan bazilara tam bize gore ozellikle kaleci aykut ve sol bek alparslan

supernatural_55

ya war ya bu basını falan herşeyi bi elden geçirmek lazım bu ülkede neye inancaz ki biz şimdi bu adam dardanelle anlaşmş imzalamıştı noldu şimdi:))doğru mu ki ya bu haber insanı sabah zabah heyecanlandryolar yaaaa:)))

Sadece Samsunspor

İmza kağıdını görmeden inanmam, ama inşallah olur, yoksa bu gürcüyü kaçırmak bana çok koyar

Ollivanders

Alıntı yapılan: 35ama55 - 11 Ağustos 2009, 11:07:25
Kaç para o adamlar biliyor musun ?

Alıntı yapılan: cezayir55 - 11 Ağustos 2009, 11:06:09
arkadaslar galatasarayda  serkan calik alparslan erdem yaser yildiz aykut ercetin  mehmet guven satilikmis hakikaten iyi oyuncular transfer tahtamiz acilirsa bu oyunculardan bazilara tam bize gore ozellikle kaleci aykut ve sol bek alparslan

Thta acildi diye de bu kadar uçmamak lazim ... Onlari almaya butcemiz yetmez ...

emre

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Ağustos 2009, 11:09:16
Thta acildi diye de bu kadar uçmamak lazim ... Onlari almaya butcemiz yetmez ...

önce bi acılsada..

cezayir55

Akyol

Önce bir açılsın bakalım imzalar atılsın formayı giysin ondan sonra inanalım sonra büyük hayal kırıklığı yaşıyoruz :-\

kerem55

[
Alıntı yapılan: Akyol55 - 11 Ağustos 2009, 12:17:55
Önce bir açılsın bakalım imzalar atılsın formayı giysin ondan sonra inanalım sonra büyük hayal kırıklığı yaşıyoruz :-\

FaTiH_HaN

imza törenin görmeden inanmamak lazım o hatayı bi defa yaptık fos çıktı.işallah bu sefer doğrudur :-\

kaan

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 11 Ağustos 2009, 12:23:11
imza törenin görmeden inanmamak lazım o hatayı bi defa yaptık fos çıktı.işallah bu sefer doğrudur :-\
Abartıyorummu bilmiyorum ama ben bu yönetime imza attırıncada inanmıyorum ;D ;D

Karabük maçında kendi gözlerimle görmeden asla ;D

fatih55ankara

arkadaşlar son dakika transfer tahtası açıldı.hayırlı olsun.gürcü chelidze tesislerde şu an.anlaşıldı onunla.sırada da baya topçu var.Samsunspor rüzgarı esecek hiç merak etmeyin.

fatih55ankara

bu sene süper lige s.ke s.ke çıkacağız başka yolu yok.destek verelim sonuna kadar.

55.hakan

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 11 Ağustos 2009, 12:32:46
arkadaşlar son dakika transfer tahtası açıldı.hayırlı olsun.gürcü chelidze tesislerde şu an.anlaşıldı onunla.sırada da baya topçu var.Samsunspor rüzgarı esecek hiç merak etmeyin.
sakin ol kardeş nerden duyduğunu da söylersen malum bayadır kandırılıyoruz ;)