Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

14.basamak

AlıntıEdinilen bilgiye göre futbolculara alacakları taksitle verilecek. Ayrıca sözleşmeye konulan maddeye göre ise taksitlerden birinde gecikme olduğu zaman futbolculara ödenen paralar sayılmayacak ve borçlar tekrar sıfırdan ödenecek.

Yok artık ya!..
Kaşım gözüm ayrı oynamaya başladı, sinirden gülüyorum, hanım tırstı benden odadan çıktı şimdi..Bunlar insanı delirtir..Allah'ım sen sonumuzu hayıreyle....

sadece55

şimşek_55

Sevr zihniyeti iş başında.    Kulubun oldugu arsayıda  yapın bunların  uzerıne  sayın Kosıf.  Kendımı  kurtaracam  dıye yaptıgın ıslere  bak.   Sevıyesız  , megolamanyak adam. Yuh dıyorum artık . SAmsunspor  arması  bu kadar hıc kuculmemıstı.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: eLLis - 08 Ağustos 2009, 17:10:41
Anlaşmaya bak az yaa >:(

http://www.gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=3219
Ayrıca bu ne kardeş kulüp ne alaka ne yapıyo bunlar  >:(

bu demek oluyor ki jet fadıl bizimkilere borç verdi.. bizimkilerde karşılıgında 1-2 alt yapı oyuncusu verecek.. samet uzun mustafa hoşoglu gibi topçuları jetpada görürüz :D

kral.samsun

herkese selam göreve geldikleri günden beri bizleri kandıran daha transfer tahtasini bile açtiramyan bir baskan istemiyorum hakkı tomaç senin samsunsporu nie kayymuna birakmayipta sahip çıktığını çok iyi biliyorum bilmeyen arkadslara anlatim klup kayyuma kalınca son 15 senenin hesaplarini devlet inceliyo hakkının kuyruk acısı varki klubu kayyuma birakmıyo bak diyarbakıra kayyuma kaldı bizden daha kötüydüler şimdi nerdeler süper ligdeler buzamana bizleri kandirdiğiniz yeter hakkı tomaç ve ekibi sizleri istifaya davet ediyorumm

kuzey55

tff parası olmayan kulüplerin teminat göstererek transfer yapabileceğini söylemiş doğrumudur bu? eğer doğruysa bu gereksiz adamlar bizi mi uyuttu aylarca?

cezayir55

yanlis hatirlamiyorsam uzun zamandan beri transfer tahtasi kapali olan takim ben gormedim bunlar bizi uyutuyor olabilir

cezayir55

buyuksehir belediye baskani niye tepkisiz bu olanlara anlayamiyorum

ferahkorkut

Transfer tahtasının açılmamasının sebebi Kerem İnan beyefendi'nin verilen teklif mi diyeyim her neyse öneriyi kabul etmemesi..Çok emin kaynaklardan onaylanmıs bir bilgidir..Paylasmak istedim..Kerem olayı da hallolduktan sonra tahta açılacak diye biliyorum..

Saygı ve sevgilerimle..

kuzey55

Alıntı yapılan: ferahkorkut - 09 Ağustos 2009, 19:03:53
Transfer tahtasının açılmamasının sebebi Kerem İnan beyefendi'nin verilen teklif mi diyeyim her neyse öneriyi kabul etmemesi..Çok emin kaynaklardan onaylanmıs bir bilgidir..Paylasmak istedim..Kerem olayı da hallolduktan sonra tahta açılacak diye biliyorum..

Saygı ve sevgilerimle..

sanırım işadamlarının temlikleri kaldırmalarını bekliyor.ama iş kereme kaldıysa çözülür.kıçı kırık çakma samsunlu için bu takım gözgöre göre küme düşmez.

berusa55

AlıntıYönetim Samsun'a davet etti

09 Ağustos 2009 / 16:52

Hazırlık maçlarında takımın durumunu beğenmeyen Samsunspor yönetimi, taktik geliştirmeye devam ediyor. Yönetim Kurulu, Sinan Demircioğlu, Hakkı Hocaoğlu ve Caner Altın ile yarın Samsun'da görüşme kararı aldı

TEK SEÇENEK BU
Samsunspor yönetimi, Körfez Belediyespor'dan Sinan Demircioğlu, Giresunspor'dan ayrılan bonservisi elinde olan Hakkı Hocaoğlu ve Konyaspor'la bağlarını koparmak üzere olan Caner Altın ile Samsun'da görüşme kararı aldı. Üç futbolcu, Kırmızı-Beyazlı yöneticiler Erkut Tutu ve Tahsin Kosif, yarın Samsun'da bir araya gelecek. Erkut Tutu ve Tahsin Kosif, görüşme sonunda bu oyuncuların transferi konusunda nihai kararı verecek.

TAHTA AÇILDI
Transferde tahtanın yarın büyük ölçüde açılması bekleniyor. Samsunspor yönetimi, yarın eğer tahtayı açabildiği taktirde daha önceden anlaşmaya vardığı futbolcularla sözleşme imzalayacak. Tahtayı açabilmek için gerekli bütçenin ise oluşturulması noktasında bugün son kez çalışma yapacak Samsunspor yönetimi, bu hafta içinde bu konuyu kökünden halletmekte kararlı. Bakalım önümüzdeki hafta nasıl gelişmeler yaşanacak. Özgür KALANBAK

Kaynak: http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=27458

55.hakan

kerem'i çağırmamışlar mı asıl sorun kerem zaten

14.basamak

10 Ağustos 2009, 12:42:43 #569 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2009, 20:06:58 14.basamak
Futbol Federasyonu yükümlülüklerini yerine getirmeyen kulübümüzün transfer yasağını diğer kulüplere kötü örnek teşkil etmemesi için resmen kaldırmamıştır ancak fiilen ilgilili kişi ve kurumlara üflemiştir gerekli mesajı; Siz transferlerinizi ayarlayın ve son günleri bekleyin, bir şekilde öteleriz müeyyidelerinizi ama sessiz ve  bizi de zor durumda bırakmadan yapın çalışmalarınızı..
Aklıma bundan mantıklı bir kurgu gelmiyor..