Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Ant55 - 30 Temmuz 2009, 15:08:53
Arkadaşlar transfer tahtası açık, belkide çok önce açıldı ama belli ki bazı şeylerin gizli kalması isteniyor sanırım, resmi bir açıklama olmadan personelin açıldı demesini beklemeyin zaten. Böyle söylemeleri çok normal. İçinizi ferah tutun  ;)

Mantıklı bir düşünce inşallah dediğin gibidir...

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: samsunspor_5555 - 30 Temmuz 2009, 15:28:26
provakotörlükle ne alaka cezayir55 sadece soru sormş kimseyi yargılamamış.ben ofosu her yerde işi kavgaya çeviriyosun.adam kötü bişe dememiş.siteye bu haberi veren abimizide yargılamamış.haber nerden alındı demiş.bırakın şu kavgayı artık

bir önceki sayfaya bak , transfer tahtası açılmamış diyerek insanlarda infial yaratıyor , yanlış bunlar.

GurbetciFanatik

ne tahtaymis ya bi türlü acilmadi
iyikide ismini demir koymadilar tahtaya zor actik demiri kimbilir nasil acardik.

alperen

eyvallah abicim bu haberin biraz ortamı yatıştırır umarım..

AntZ

Alıntı yapılan: 35ama55 - 30 Temmuz 2009, 15:41:09
Arkadaşlar transfer yasağımız kaldırılmıştır , lütfen sitemizdeki haberlere itimat edelim  ;)

Yönetim, bazı nedenlerinden dolayı kalkmadığını bile söylese bilin ki şehrin ileri gelenlerinin dikkatini Samsunspor üzerinde toplamak içindir. Bu zamana kadar da aksi yönde açıklama yapıldıysa da sebebi budur. Kimsenin tahta konusunda endişesi olmasın artık.

alperen_55

Transfer yasağının kalkması iyi oldu. Bu durum, küme düşme endişemizi hafifletti.Bahsi geçen futbolcuların takıma kazandırılmazı kadro zenginliği açısından gerekli.Ama takıma ekstra bir şeyler katacağına ihtimal vermiyorum.Cenk işlerle anlaşılabilirse büyük transfer olur.Kaleci önceliği de unutmamak lazım.Ayrıca Celillede problem yoksa futbolunun son demlerinden yararlanabiliriz.

Kodalak

Samsunspor'da ikinci etap çalışmaları tamamlandı
Samsunspor, ikinci etap kamp çalışmalarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı.

Nuri Asan Tesisleri'nde teknik direktör Turhan Özyazanlar yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana sakatlıkları nedeniyle Caner ve kaleci Cengiz katılmazken, Oktay ise takımdan düz koşu yaptı. Antrenmanda yapılan çift kale maçta futbolcuların hayli hırslı oldukları gözlendi. Teknik direktör Turhan Özyazanlar, çift kale maçta hata yapan futbolcularını sert bir dille uyardı.

Futbolcular izinli

Bugün yapılan idmanın ardından teknik heyet tarafından futbolculara bir gün izin verildi. Yarını izinli olarak geçirecek Samsunspor, Cumartesi günü karayoluyla Bolu Gerede'ye hareket edecek.

Kadro sayısı azaltıldı
Kırmızı-beyazlı kulüp, Emre Özdil, Yunus Uzun, Yunus Emre Dumanoğlu, Yusuf Can, Mustafa, Samet Uzun ve Abdülsamet'in gelecek sezonun kadrosunda yer almayacağını açıkladı. Emre Özdil, Yunus Uzun ve Yunus Emre Dumanoğlu'nun PAF Takımı'na gönderildiği, Yusuf Can, Mustafa ve Hüseyin'in bonservisleri ile birlikte istedikleri kulübe verilecekleri, Samet Uzun ve Abdulsamet'in kulübün anlaştığı bir takıma kiralık olarak gönderecekleri kaydedildi. Samsunspor, 15 gün sürecek Gerede kampında Bucaspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve sonradan belirlenecek 2 takımla 5 hazırlık maçı yapacak.
Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, transfer tahtasının açıldığı haberlerinin gerçek olmadığını, ama yönetim olarak ciddi anlamda çalışmalarının olduğunu belirterek, bu konuda olumlu gelişmelerin kaydedildiğini söyledi. Turan, Samsunspor'un genç yıldızı Turgut Doğan Şahin'in Trabzonspor'a transferi konusunda ise, "Trabzonspor tarafından Turgut için kulübümüze herhangi bir teklifte bulunulmadı. Ama Trabzonspor tarafından Turgut'un izlendiğini ve takip edildiğini biliyorum. Bu durum her kulüpte olur.Herhangi bir takımda iyi bir futbolcu vardır ve herhangi bir kulüp de bu futbolcuyu takip eder. Samsunspor'da da sadece Turgut değil, birçok futbolcumuz başka kulüpler tarafından izleniyor. Bu durumda o futbolcunun transfer edileceği anlamına gelmez. Eğer Trabzonspor, Samsunspor ve Turgut'un menfaatleri doğrultusunda iyi bir teklifle gelirse düşünebiliriz. Yalnız takımda Turgut'un yerini doldurabilecek bir futbolcumuz varsa ya da transfer yapabilirsek satabiliriz. Aksi takdirde Samsunspor'un şu pozisyonunda herhangi bir futbolcusunu herhangi bir takıma verecek lüksü yok" dedi

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Ben Ofosu - 30 Temmuz 2009, 15:39:40
bir önceki sayfaya bak , transfer tahtası açılmamış diyerek insanlarda infial yaratıyor , yanlış bunlar.

(İnfial yaratmak) kelimesinin anlamı!....
Toplum düzenini bozmak
Halkı kin ve düşmanlığa sevketmek
Halkı sokağa dökmek
............
............
Vay bee transfer tahtası açılmadı demekle nelere sebep olmuşum :)

alperen

şimşek_55

tahtayı acmak sorun degıl . TAhrtayı eldekı  500 bın tl ıle acarsın . Ancak eldekını  verırsen  transferı nasıl yapacaksın. Pesınatsız  transfer yapamazsın bu pıyasada. Bu nedenle  Tahta acılmıs olabılır ama  transfer yapamıyorsan o tahta hala  kapalıdır. 

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Haydaaaa zaten korkak bir sevinç yaşıyorduk o da yarım mı kaldı şimdi.yaw bu yönetimde kimsenin kimsede haberi yok.aynı çelenk gönderme olayı gibi.birazdan kosif amca açıldı der hakkı amca kapalı der başka bir yönetici de yarı açık der v.s

yönetici

30 Temmuz 2009, 16:44:38 #191 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2009, 16:49:46 yönetici
Yönetimden yapılan açıklama üzerine bugünkü Halk Gazetesinde de yer alan, haberimizde kaynak olarak gösterdiğimiz,  Halk Gazetesi yazarı Yusuf Ziya Çakır'la yaptığımız görüşmede, Sn. Çakır yaptığı haberin arkasında olduğunu ve haberin doğru olduğunu bizlere bildirmiştir.

Bilgilerinize.

AntZ

Bunların niyeti anlaşıldı, işi uzattıkça uzatıp, olduğundan çok daha zor gösterip bakın ne büyük iş başardık dedirmek zaten  >:(

Sercan

Alıntı yapılan: Ant55 - 30 Temmuz 2009, 16:46:30
Bunların niyeti anlaşıldı, işi uzattıkça uzatıp, olduğundan çok daha zor gösterip bakın ne büyük iş başardık dedirmek zaten  >:(

**KaR6**

haber süper ama sevinmek için erken.. elde ki kısıtlı parayı en iyi şekilde kullanıp aylardır beklediğimiz 5-6 murat yıldırım kalitesinde(!) adamı almak lazım şimdi.. en buyuk aciliyet beklerde.. bir sol bek ve sağ bek şart, bunun yanında tecrubeli bir orta saha oyuncusu bizi idare eder..

hepsi bir yana transfer konusmak harika..