Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

AntZ

30 Temmuz 2009, 13:46:54 #150 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2009, 13:53:15 Ant55
Alıntı yapılan: samsuni - 30 Temmuz 2009, 13:18:20
Adamlar alıntı yapmayın demişler ama yönlendireme yapabiliriz sanırım...

http://www.********/haber_detay.asp?haberID=2971

Yok böyle birşey, nezaketen altına kaynak:samsunspor.biz yazın bari.
Her habere * Bu haber ve fotoğrafların telif hakkı Gazetekolik.net'e aittir. İzinsiz yayınlanması veya kopyalanması yasaktır. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır yazın ama siz saygı göstermeyin!

Kaynak gösterdikten sonra istediğim gibi alırım kusura bakmayın ama sizin reklamınızı yapmaya değmez.

Yönetimden bu tip sitemizden alıntı yapıp kaynak ve saygı göstermeyen sitelerin linklerinin yayınlanmamasını, reklamının yapılmamasını, kaldırılmasını talep ediyorum.

Bizim her haberimizin altında kaynağı yer alıyor, yazmayan arkadaşları da uyarıyoruz. Sadece birazcık hassasiyet ve saygı lütfen.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 35ama55 - 30 Temmuz 2009, 13:37:19
o site samsun'un yerel gazetesi abi  :)
eyvallah ben bilmiyordum.ama farketmez bizim yereller de aylardır habersiz boş yazıp çiziyorlardı samsunspor adına

alperen

özkan

BU NDAYİSABA daha once kocelıyede gtmıs denenmek için..demekkı bos bı adam

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: özkan17 - 30 Temmuz 2009, 13:54:53
BU NDAYİSABA daha once kocelıyede gtmıs denenmek için..demekkı bos bı adam
aslında boş değilmiş te onlarda o pozisyonda o kalite de yabancı fazlaca varmış o yüzden iyi bir yabancı ile kontenjanı tamanlamak istiyorlarmış.fena bir futbolcu değilmiş kocaeli taraftarının yorumlarına göre

AntZ

30 Temmuz 2009, 14:00:13 #155 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2009, 14:02:05 Ant55
Alıntı yapılan: 35ama55 - 30 Temmuz 2009, 13:57:18
evet ama 1989 doğumlu 6 kez milli olmuş .. orta sahaya alternatif olur , belki iyi çıkar belli de olmaz .. Kocaeli yabancı hakkını kullanmamak için yollamış , diğer bölgelere transfer yapmak için ..

Bulabilsek te sağ ya da sol bek için iyi bir yabancı alsak, biz de yabancı hakkımızı ön liberolarımız diğer mevkilere göre yeterli iken ön liberoda kullanmasak...

cezayir55

bence yabanci oyun kurucu  lazim

AntZ

Alıntı yapılan: cezayir55 - 30 Temmuz 2009, 14:01:00
bence yabanci oyun kurucu  lazim

Bulunabilirse o da daha mantıklı duruyor tabi.

AllydeenleaR

caner hakkı sinan geri mi döndü şimdi?

Jnr.Serkan

burundili genç gecen sene reserv takımda oynamış takımının.bir ortasahaya göre iyi bir istatistkleri var.
13 MAÇ 2 GOL VE 11 ASİST

jean

su qn ıstanbul havaalanındayım samsundan sabah geldım haberlerı okuyamadım dıye 10 dk lıgıne 3 ytl ye nete gırdım guzel bır haber cıktı umarım parıse ınınce daha ıyılerını duyarım cenk kesın lazım hakkı caner de faydalı olur dusme ısı kalktı bence az destek olunursa kafaya bıle oynarız

AllydeenleaR

ndayisaba 11 temmuz tarihli kocaeli yerel gaztesindeki habere göre kocaeliye denemeye getirilmiş demekki beğenilmemiş onlar tarafından...

alisan5516

yaw kocaeli zamanında antalyadaki djehuayı da beğenmemişti adamı gördünüz bırakın siz onları beğendiklerini de gördük kümeye gittiler

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: alisan5516 - 30 Temmuz 2009, 14:18:00
yaw kocaeli zamanında antalyadaki djehuayı da beğenmemişti adamı gördünüz bırakın siz onları beğendiklerini de gördük kümeye gittiler

inş birader  ;D

gkhn

Geç oldu bu haber birzcık ama herşey güzel olacak...