Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

grkn55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 30 Temmuz 2009, 10:47:43
Aynen dün prison break i bitirdim sonuna çok üzüldüm.Şimdi oron tepiyorun evde sevinçten :D :D :D

sercan berbaer oynayalım kardeşim :D bende kabacevizi açtım oynuyorummm :))))

beşnumara

tahta diyor ki: Vaaayy beee yorumlara bakıyorum da samsunspor.biz üyelerinin ne kadar nankör olduğunu görüyorum ;D daha düne kadar yediğimiz içtiğimiz ayrı değildi şimdi hepiniz sattınız beni bir anda. ben kötü gün dostuydum ama sizler iyi gün dostuymuşsunuz :D kötü gününüzde yanınızdan hiç ayrıldım mı? ama benm değerimi bilmeniz için size saf halimden(kütük) :D 3 tane gönderiyorum.değerimi anlayın diye.hem fazla sevinmeyin en fazla 1 yıl sürer bu ayrılık.aslında ben dönem arasında buluşacağımızı düşünüyorum ama ;)

King Of The North

Alıntı yapılan: beşnumara - 30 Temmuz 2009, 11:29:05
tahta diyor ki: Vaaayy beee yorumlara bakıyorum da samsunspor.biz üyelerinin ne kadar nankör olduğunu görüyorum ;D daha düne kadar yediğimiz içtiğimiz ayrı değildi şimdi hepiniz sattınız beni bir anda. ben kötü gün dostuydum ama sizler iyi gün dostuymuşsunuz :D kötü gününüzde yanınızdan hiç ayrıldım mı? ama benm değerimi bilmeniz için size saf halimden(kütük) :D 3 tane gönderiyorum.değerimi anlayın diye.hem fazla sevinmeyin en fazla 1 yıl sürer bu ayrılık.aslında ben dönem arasında buluşacağımızı düşünüyorum ama ;)

;D ;D ;D ;D

orsi_55

bi arkadaşımdan aldığım bilgi kaleci hasanla anlaşamazsak göksel gencer takıma gelebilirmiş...

beşnumara

Alıntı yapılan: orsi_55 - 30 Temmuz 2009, 11:41:14
bi arkadaşımdan aldığım bilgi kaleci hasanla anlaşamazsak göksel gencer takıma gelebilirmiş...
;D ;D ;D
o kaleci antrenörlüğüne başlamamışmıydı yaaa.o haber kesinlikle balondur.belki altyapıya kaleci antrenörü olarak düşünebilirler

Jnr.Serkan

ya gökseli kaleci diye alcaklarsa cengize hakikaten küfür gibi olur

Ollivanders

eLLis

Bu bilgiler nerden geliyor böyle sürekli transfer halindeyiz şahsen banada geldi cenk ve 5 futbolcu diye ama bana gelenede başka bi yerden gelmiş ve işin ilginci hiçbiride tutmuyor :)

supernatural_55

abi 20li yaşlarda bi göksel gencer çıkmadı dimi:)))gökseln ne işi olr ya artk 35i vardr onun bde kaleciliği halı saha maçlarnda hobi olarak yapıyodr belki artk.:))))

Sercan

Alıntı yapılan: grkn55 - 30 Temmuz 2009, 11:00:15
sercan berbaer oynayalım kardeşim :D bende kabacevizi açtım oynuyorummm :))))

:D:D:D:D Az önce arabayla çiftlikteydim.Dikkatli baktımda dolmuş hatlarında ve belediye otobüslerinin çoğunda Samsunspor bayrağı ya da filaması vardı.Çok hoşuma gitti...

alperen

şehir olarak bi bayram havası var.son zamanlarda gelen en iyi haber bu

europe_55

Allahım sana şükürler olsun!
Nihayet kırdık şu tahtayı!!!!!!!! ;D

Akyol

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 30 Temmuz 2009, 12:07:25
:D:D:D:D Az önce arabayla çiftlikteydim.Dikkatli baktımda dolmuş hatlarında ve belediye otobüslerinin çoğunda Samsunspor bayrağı ya da filaması vardı.Çok hoşuma gitti...
Aslında şehire SAMSUNSPOR'u aşılamak öyle ufak hareketlerle mümkün ki mesela belediye otobüslerinde, dolmuşlarda, cafe ve restorantlarda şehirin belirli ve işlek yerlerinde SAMSUNSPOR'u simgeleyen bayrak,flama,çıkartmalar olsa insanlar bişeylerin varlığından haberdar olacaklar.

Sercan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 30 Temmuz 2009, 12:14:14
Aslında şehire SAMSUNSPOR'u aşılamak öyle ufak hareketlerle mümkün ki mesela belediye otobüslerinde, dolmuşlarda, cafe ve restorantlarda şehirin belirli ve işlek yerlerinde SAMSUNSPOR'u simgeleyen bayrak,flama,çıkartmalar olsa insanlar bişeylerin varlığından haberdar olacaklar.

Aynen öyle insanlar hala günlük işlerinde Samsunspor'u gündemde tutuyorlar.Yeter ki bir şeyler olsun....

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 30 Temmuz 2009, 12:07:25
işte bir kıvılcım taraftarı ayağa kaldırmaya yetiyor.iyi gün taraftarmıyız acaba diye düşünüyorum?ama millet ne yapsın bir yanda iş arayanlar bir yanda işten çıkarılanlar bir yanda işine sahip çıkmaya çalışanlar bunların hepsinin öncelik hedefi evine helalinden bir lokma ekmek götürmek.samsunspor sonra ki hedef olmadı ama hayat şartları unuturuyor bazı alanları.şunu iddia ediyorum bu şehirden çıkmış ve bu şehri yöneten bürokratlar önderlik etsin her alanda samsun olarak başarılara doyarız vesselam...