Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

kıyıdan köşeden minareden atla gel tahtaları yakta gel

Oflu

Arkadaslar bence bu iste kesinlikle bir bit yenigi var.Hocamiz cikip rahat rahat "Liverpool futbolu oynaticam" diyor. Herkez rahat, idmanlar normal seyirinde devam ediyor. Kimse cikipta futbolcu yok, bu takima adam getirin demiyor kulüpten. Bir tek Tahsin ve Hakki Bey "Cok ugrasiyoruz, gecemizi gündüzümüze katiyoruz" diyorlar. Neden hoca isyan etmedi? Neden futbolcular isyan etmedi? Sonucta 18 kisi ile zor bir Lig maratonu asilamaz.

Demekki arka kulislerde bilinen birseyler vardiki, kimse gikini cikarmadi. Ya bu isin olacagi belliydi, yada yönetim taraftari bu gibi olaylara bile razi etmek icin yapti bunu. Yani taraftar hedef kücültsün, yarin "Süper Lig istiyoruz" denildiginde, "Transfer tahtasini zorla actigimiz günleri unutmayin" denilebilmesi icin...

Bu ya bir kabus, yada gercekten 2005 den beri isler hep ters gidiyor.

Yorum sizin arkadaslar. Bende sevindim acilmasina, zira acilacagindan ümidi kesmistim. Ama hocamizin yaptigi aciklamalar ve takim sezzis sakin idmanlara devam etmesi, "Acaba birileri birseyler biliyormuydu?" dedirtiyor insana...

Herneyse tahtanin acilmasinin ve yeni (eski) futbolcularimizin hayirli olmalari dilegi ile hayirli ugurlu olsun diyorum. Insallah bu sene hedeflerimizi büyültürüz. Süper Ligden düsen takimlari görünce, Süper Lige cikmak zor olacak diyorum ama en önemlisi takimi yerine oturtmak. Ondan sonra Süper Lig gelirse gelsin, bu tür sIkIntIlarI seneyede cekmeyelimde...

samet_55

ateş ,su toprak, tahta..ne tahtası :D :D :D :D

SamsunluReis

atakan

fatih55ankara

bence defansa ya da orta sahaya iyi bir yabancı alınmalı

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Valla dün akşamdan bu yana festival havası içindeyiz ama bugün bizim asparagascı yerel başını netten biraz takip ettim ama bu tahta ile ilgili hiç bir mevzu yazmamışlar.gerçi onlar yazsalar yalan haber diye inanmayiz da

Ollivanders

onlar yalanlari yazarlar gerçekleri yazmak zor gelir onlara >:(

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Temmuz 2009, 09:56:39
onlar yalanlari yazarlar gerçekleri yazmak zor gelir onlara >:(
onlar yazmasınlar da haber doğru olduktan sonra.birde onların yazdıklarınıda gördük.samsunspora kaynak oluşturma konusunda nasıl muhalefet yaptıklarını ve engellemek istediklerini de gördük.evet doğru bizim çok bilmiş sallamacı basın tahtanın açılması haberine üzüldükleri için yazmıyor olabilirler

samet_55

ama herkesde süper lige çıkmış gibi sevinç var sankiii

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: samet_55 - 30 Temmuz 2009, 10:23:01
ama herkesde süper lige çıkmış gibi sevinç var sankiii

Bazen UfaK şeylerdende Mutlu olmak gerekirrr

özkan

akhısar beledıyede serdal guvenç var sanırım manısada ıne bır guvenc vardı nla akraba bızm sıfadan dah karakterlı daha ıyı bı oyuncu ama keşfi olmamış bır oyuncu bı ızlemekde fayda var..yakında alır bırı serdalı

cezayir55

bence azeri oyunculara yonelmek lazim

Jnr.Serkan

bırakın o gelsin bu gelsin :)) biz birini istersek bizim yönetimimiz almazzz

Akyol

Bence Cenk İşler ve biri sola biri sağa iki tane de bek aldık mı bu takım rayına oturur. Bu kadar sevinmemizin çeşitli sebepleri var tabii bunlardan birincisi dar bir kadromuz oluşu ve bazı oyuncularımızın bunu ellerinde koz olarak görmeleridir. Artık böyle bir sıkıntı kalmadı Samsunspor'da oynamak istemeyen, naz yapan, karaktersizlik yapan kim varsa bilecek ki bulunmaz hint kumaşı değil bu yönden güzel oldu. İkinci olarak prestij açısından çok önemi  var gazetelerde görüyoruz falanca takım 5 imza attı filanca takım yabancı aldı falan diye ama bizim takımımızın olduğu bölüm hep bomboş kalıyordu bu yönden de mutluluk verici bir gelişme.

İnşallah gelenlerle birlikte bomba gibi bir SAMSUNSPOR izleriz ben bu sene çok umutluyum ;)