Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

alperen

cenk ten haberi olan var mı gelcek mi acaba

berusa55

Şimdi sağlam bir Cenk'in gelmesi süper olur Samsunspor'umza bakalım o yönde bir gelişme olacak mı?

Jnr.Serkan

kocaelinin begenmedigi adamı bizmi alıcaz

HaSaNCaN

YaşarDoğu

KocumVolkan

benim merak ettiğim şey bizim mehmet abinin bundan nasıl haberi oldu ... sabah akşam haber sitelerinde geziyorum okadar sayfayı yeniliyorum.. önce ben koyacaktım bu güzel haberi :P

öyleyse sizden ricam bu sayfanın en başına ilk mesaja toplu halde kesinleşen transfeleri yazmanız zira yarına kadar 45 sayfa olur bu konu kimin gelip gelmeyeceği iyice karışır :)

sadece55

cenk bu yönetime gelceğini sanmıyorum onun aklındaki yönetim değişmesiydi o da zor görünüyor...Ayrıca bunlar kaleci kerem işini nasıl hallettiler şimdi bu takıma biraz tecrübeli adam lazım

alperen

HaSaNCaN

insanın okudukça okuyası geliyo haberi

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 29 Temmuz 2009, 23:32:51
insanın okudukça okuyası geliyo haberi

ulen ne haber yazmışım be :) Şiir gibi, coştukça coşuyor insan...

Akyol

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Temmuz 2009, 23:33:27
ulen ne haber yazmışım be :) Şiir gibi, coştukça coşuyor insan...
abi sen şimdi çıkıp "şaka ulen ne tahtası ne kalkması ben sizin tepkinizi ölçtüm transfer sizin neyinize hem paranız var mı bakim sizin" gibi bişeyler deme sakın :P

berusa55

Allah'tan bugün 1 Nisan falan değil  ;D ;D

celebi

arkadaşlar her şey bir şakadan ibaretti.mehmet hocaya bu teklifi ben yaptım ve maalesef tuttu galiba. :-[

emre

Alıntı yapılan: Akyol55 - 29 Temmuz 2009, 23:34:44
abi sen şimdi çıkıp "şaka ulen ne tahtası ne kalkması ben sizin tepkinizi ölçtüm transfer sizin neyinize hem paranız var mı bakim sizin" gibi bişeyler deme sakın :P

böyle bi şeyi göze alabileceğini sanmıyorumm!!! 8)  ;)   ;D

Mustee13

eski dost düşman olmaz... yeni gelen futbolcular takım içi dengeleri bozmazlarsa ve şimdiki futbolcular bu futbolcuları benimserlerse işleri daha kolay olur.. yoksa bu dört futbolcu tahta topçusu olarak takımın şimdiki uymunu bozabilir. yani ister istemez bazı(caner) futbolcular kendi kendilerini dizginlemek zorundalar bu takıma girmek istiyolarsa..zaten turhan hoca böyle şeylere izin vermez takım içi disiplini iyi ayarlar kanısımdayım....

şimdi hepimiz bu futbolcuların geldiğine değil tahtanın açıldığına seviniyoruz...ancak bu futbolculara sahip çıkıp sezona iyi başalamarını sağlamalıyız.. taraftar-futbolcu arası atışmalar klubü bitirir. biz sadece sevmesek de tahammül edeceğiz.. eğer işler kötü giderse o zmn da isa turana güvencez.. o halletcek..

saygılar..