Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Desenize bol bol Caner e sövücez ;D

mehmet yılmaz

Bu isimlerle alacak yüzünden anlaşıldı. İki taraf da birbirine muhtaçlardı bir bakıma. Sinan'a hiç ısınamıyorum, Caner'in gece hayatı falan malum, ama bir de şu var, Caner'in ölüsü sezonda 14-15 gol attı. Burhan geçen yıl 11 golle falan tamamladı, yani Burhan'ın olduğu takımda kendine iyi bakan ( orası zor işte..) Caner rahat oynar.

Jnr.Serkan

haydi hayırlısı bu burindili kimdir ya:D geldimi kampa gelcekmi

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

29 Temmuz 2009, 23:16:10 #18 Son düzenlenme: 29 Temmuz 2009, 23:17:49 Bir Sevdadýr Samsunspor
Bu habere yorum yazarım işte şimdi?Ey büyük ALLAH'ım bize bu günleri gösterdiğin sana sonsuz şükürlerimizi sunuyoruz.aylardan beri MIŞ lı zamanlı eklerden DI lı zaman ekine geçtik.bu haberi burada duyuran ve bize kafayı yedirten tahtayı açmakta emeği geçen tüm şahıslara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.ama caner tahtası başımıza bela gelecek bu seferde artık idare edip ya sabır diyeceğiz ama nereye kadar.bu haberden sonra şu söz iyi gider.kedi olalı bir fare tuttular ;D

bengülü

Alıntı yapılan: berusa55 - 29 Temmuz 2009, 23:12:50
Evet sevgili bengülü ama bu adamdan hayır gelir mi artık >:(

orasını bilmem artık ama sağlam bir golcü bana kalırsa iyi oldu derim

berusa55

Alıntı yapılan: bengülü - 29 Temmuz 2009, 23:16:37
orasını bilmem artık ama sağlam bir golcü bana kalırsa iyi oldu derim

Adam gibi oynasa iyi kumas ama ne olduğu belli değil sahada bunu çok iyi biliyorsun dostum :-\

bengülü

Jnr.Serkan

cenk caner hakkı sinan hasan.bide sağ bek alınırsa.ortasahamızda kendi yetenegini gösteririse  çok rahat ligi birnci bitiririz

celebi

canerin önce bir takım alışkanlıklarını terketmesi gerekir.ve gerçektende çok çalışması gerekir

emre

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 29 Temmuz 2009, 23:16:10
Bu habere yorum yazarım işte şimdi?Ey büyük ALLAH'ım bize bu günleri gösterdiğin sana sonsuz şükürlerimizi sunuyoruz.aylardan beri MIŞ lı zamanlı eklerden DI lı zaman ekine geçtik.bu haberi burada duyuran ve bize kafayı yedirten tahtayı açmakta emeği geçen tüm şahıslara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.ama caner tahtası başımıza bela gelecek bu seferde artık idare edip ya sabır diyeceğiz ama nereye kadar.bu haberden sonra şu söz iyi gider.kedi olalı bir fare tuttular ;D

buna içilmez de neye içilir gibi!!  ;)  ;D

yaz abicim yaz sen...

HoliganSamSunLu

gözümüz aydın bizi bu haberlerer sevinmeye muhtaç edenlere yazıklar olsun..

KocumVolkan

kırdık ! tahtayı kırdık... sıra hamsi kafalı şeytanların bacağında..

alperen

ALLAAAAAAAAAAH bu ne büyük bi haber yarabbim sana çok şükür.tahtanın beni bu kadar sevindirceği hiç aklıma gelmezdi ;D şimdi canere sövme zamanı ;D

YaşarDoğu

Brundilli uaşğı bizden önce Kocaelispor denemek üzere kampa çağırmış.Anlicağınız menajerler in tavsiyesi üzerine geliyordur yoksa biizimkilerin buldukları biri katiyyen değil.

http://www.bizimkocaeli.com.tr/Spor/Kocaelispor/7170-Floribertdenenecek.html

Akyol

Gürcümüz de imzalayacakmış bir yabancı daha geliyor üstüne Cenk İşler ve birde sağ bek aldık mı işlem tamamdır ;)