Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Tahsin Kosif bugünkü A2 maçındaymış. Erkut Tutu ile M.vekili Cemal Y. Demir gitmişler diye duyduk Mersin'e. Demir'in bir tanıdığı mı ne varmış. İnşallah olur birşeyler de C.Y.Demir'in de Samsunspor'umuza bir faydasını görmüş oluruz 7 yılın sonunda.

şimşek_55

MErsıne  gıderlerken yanlarında pesın para  veya bloke  cek  goturdulerse  o ıs olur. Yoksa yalan olurlar. Hatta Mersın  yerıne   bunlar Kıbrısa  bıle gıdebılırler.

55.hakan

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Ağustos 2009, 20:44:49
Tahsin Kosif bugünkü A2 maçındaymış. Erkut Tutu ile M.vekili Cemal Y. Demir gitmişler diye duyduk Mersin'e. Demir'in bir tanıdığı mı ne varmış. İnşallah olur birşeyler de C.Y.Demir'in de Samsunspor'umuza bir faydasını görmüş oluruz 7 yılın sonunda.
açmadan gelmesinler artık gerçekten yılan hikayesine döndü bu iş 13 bölümlük dizi çekilse çekilirdi

germencisse

mehmet yılmaz

İnşallah 100. sayfaya gelmeden biter bu iş; müjdeli haberi duyar, transfer bombalarını patlatırız.

serdaryavuz

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Ağustos 2009, 22:42:40
İnşallah 100. sayfaya gelmeden biter bu iş; müjdeli haberi duyar, transfer bombalarını patlatırız.
inşaallah

cem

eğer sorun sadece keremse hallederler diye düşünüyorum yok edemezlerse toptan istifa etsinler....

**KaR6**

cem

**KaR6**

bi adımın Mustafa oldugunu biliyorum, böyle yönetim varken insan bildiğini de unutuyo ;D

gozgoz yýlmaz

Daha düne kadar tahtayı kim açmış, tahtayı kapatın, fazla fatura gelir, yolumuza bu kadroyla devam ederiz gibi dangalakça sözler sarf eden yöneticilerin Kerem'in ayağına kadar gitmesi bile bu işin kesinlikle çözüleceğini işaret eder.

Eğer bu yönetim takviye yapamazsa iyice rezil olurlar. Çünkü bugüne kadar ilkeli bir hareketleri olmadığı gibi, sürekli kendi sözlerini yutmak zorunda kaldılar.

C. Yılmaz Demir'in de bir yaralı parmağa işediğini görmeyi bizlere bu mübarek gecelerde nasip eyle Yarabbi!..

55.hakan

Turuncu

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Ağustos 2009, 22:42:40
inşallah mehmet abi

55.hakan

26 Ağustos 2009, 23:43:33 #1423 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2009, 00:06:28 hakanelgun
Transfer tahtası açılıyor mu!

Samsunsporlu Yöneciler Transfer Tahtası'nın açılması için son engel olan kaleci Kerem İnan ile görüşmek için Mersi'ne gittiler

Samsun'dan dün akşam yola çıktıkları öğrenilen Kırmızı-Beyazlı yöneticilerin bugün kaleci Kerem İnan'la görüştüğü öğrenildi. Görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenilirken, Kırmızı-Beyazlıların transfer tahtasının açılması bekleniyor.

kaynak:http://www.gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=3790
bugün ordaysalar yarın kokusunu alırız haberin

KocumVolkan