Mohamed Ali ???

Başlatan germencisse, 27 Ağustos 2009, 09:02:42

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: germencisse - 27 Ağustos 2009, 09:51:34
diyorumya zaten ben o haberin yalancısıyım yinede sitemizdekilerin biligisi olsun amacıyla konuyu açtım..tam kesin bir şey yok..
anladım belli olur bugün zaten

55_OrHaN_55

ibrahim tatlıses'in bir şarkısı var ya, "gelmezsen gelme". aynen öyle işte. çok da tın.

kumköylü ahmet

bu mohammed daha oncede samsuna gelecek dendi ozmanda diyarbakirda oynamisdi bu isde bir is var ama

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Şu tahta açılsın ne mohammed aliler alırız.bize gelse iyiydi ama fazla naz aşık usandırır derler.kimsenin de peşinden koşacak değiliz.hiç kimse samsunsporumuzdan üstün tutamaz kendini.biz ne mohammed aliler Saldık piyasaya zamanında

Jnr.Serkan

mohammed her gittiği takımda iş yapar.sırf frikik lerle duran toplarla götürür zaten işi.hiç koşmaması demek mohammed ali nin 7-8 tane frikik golü demek

jean

gelse iyi olur tecrubesi var dustugumuz senede alacaktik diyarbakir son anda parasini yatirdi kismet nasip hayrlsiyla bir kac adam alalim yoksa gidiciyiz

eLLis

Eee haber 21 temmuzmuş kocaelide filan değil şuan zaten ilkönce kocaeliyle konuştu onlar sakat filan diyodu lisansta alamıyolar bize geldi aynı gürcü gibi gürcüde bizi bekledi işte.

mehmet yılmaz

Bu haber hayli eski... Mohammed Ali ve bazı futbolcular Kocaeli ile anlaştılar ancak Kocaeli'nin transfer yapamama yasağı var. Onlar da son güne kadar bekleyecekler. M. Ali, Kocaeli'ye temmuz ayında söz vermiş, bir miktar da kaparo almış. Hangi şerefli insan olsa aynı şeyi yapar, sonuna kadar bekler...

Bize gelmeyecekse bile bu davranışı onurludur. Söz verdiği insanları satıp bize gelmesi daha mı hoş olur sizce?

AlıntıTeklif aldığını doğruladı
26 Ağustos 2009 / 13:25
Samsunspor'un transferde tahtanın açılması durumunda kadrosuna katmayı düşündüğü isim Muhammed Ali Kurtuluş, Kırmızı-Beyazlı ekipten teklif aldığını doğruladı. Telefonda görüştüğümüz yıldız futbolcu, "Şu anda Kocaelisporla görüşüyorum. Ancak Kocaeli'ninde transfer tahtası kapalı. Eğer bir iki güne kadar bir gelişme olmazsa başta Samsunspor ve diğer kulüplerden gelen teklifleri değerlendireceğim" dedi.

Denge Gazetesi