Yönetimin Transfer Çabaları

Başlatan fatih55ankara, 10 Haziran 2009, 13:06:46

« önceki - sonraki »

atakan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 23 Temmuz 2009, 10:54:55
yanlışsa siteden atılsın duygularımızla oynanmasın :D
küçük emrah olduk be :)

Ollivanders

bence tahta denilen sey beton ama tahta gorunumlu :):))

kuzey55

şuan tahta açık olmamakla birlikte büyük bir aksilik olmazsa açılacakmış diyeyim ama üstüme gelmeyin.bende pek inanamıyorum ama fiyatları oldukça aşağıya çekmeye çalışıyorlarmış diye duydum.bir de ödeme planı konusunda pazarlık yapılıyormuşşşşşşşş...

babasamsunlu

:):) bunların  işleri hikaye ..anca maval okuyolar...

55.hakan

ben açıldı diyen arkadaşa inanıyorum  ;D kafayı yedik en sonunda :o

emre

yeter ki açılsın da kardeşim transferı sonrada yaparızz...

Ollivanders

emre

Alıntı yapılan: serkans - 23 Temmuz 2009, 11:36:13
sonra diyorsunda abi 1lig hedefi war diorsun sol kanadını sinan demirciogluna emanet ediyorsun :) şaka olsa gerek.can ulun u yolla sinan demirciogluyla anlaş.bide hakkıyı alırlar bi yere gitmdiyse.kurtları toplarlar takıma

can ulun u yollayanlardan kim süper lig hedefi verdi ki!!! ;)

sahsi görüşümde gecen seneki gibi düsmemeye oynarız ha düsermiyiz kesinlikle düsmeyiz futbolcu oynamasada taraftar alır maçı...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: cezayir55 - 23 Temmuz 2009, 10:31:58
turkiyede  en azindan son yirmi senede kimin puani silinmis allah askina
valla samsunspor olunca her şeyi yaparlar.iyice tırstık bir iki yıldır.;D

usare

Arkadaş, ne tahtaynış bu yaaa. Açılacak mı, kırılacak mı ne yapılacaksa ben talibim artık! Yetti be. Kaç aydır bekliyoruz. Masal anlatıyolar hala.

Kodalak

Alıntı yapılan: usare55 - 23 Temmuz 2009, 12:59:12
Arkadaş, ne tahtaynış bu yaaa. Açılacak mı, kırılacak mı ne yapılacaksa ben talibim artık! Yetti be. Kaç aydır bekliyoruz. Masal anlatıyolar hala.

bak kardeş baya bi borcun altına girersin  ;D bide öde öde bitmiyor bu borç ;D  ;D

iyi düşün yazıktır gençliğine

jean

tanjunun gazetede acıklaması vardı bugun tarıh belırleyelım yuruyus yapalım bende gelecem falan dıyordu sozunde durması ıcın cagıralım o zaman

Sadece Samsunspor

AlıntıVe Hasan Geliyor

Samsunspor, eski kalecisi Hasan Sönmez ile sonunda mutlu sona ulaştı. Kırmızı-Beyazlı yönetim, Hasan'ın menejeriyle olan aradaki pürüzleri ortadan kaldırdı. Her konuda anlaşılan Tecrübeli file bekçisinin bugün (yarın) takıma katılması bekleniyor

KRİZ ÇÖZÜLDÜ
Samsunspor'da kaleci Hasan Sönmez takımda kalacak mı gidecek mi tartışmaları artık son buldu. Durumu neredeyse yılan hikayesine dönen tecrübeli kaleci Hasan Sönmez krizi dün resmen çözüme kavuştu. Kırmızı-Beyazlı yönetim, Tecrübeli kalecinin menejeriyle aradaki pürüzleri ortadan kaldırarak, eski kalecisiyle yeniden anlaş sağladı. Geçtiğimiz sezon başarılı bir performans sergileyen Hasan Sönmez bugün Samsun'a gelerek, yeni sezon kamp çalışmalarına katılacak. Emre İSHAK

Denge

Tufan

hayırlısı olsun. Hasanın kilosu ve yan toplardaki sorunları göz önüne alınırsa ben hala Cengizin denenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kodalak

güzel bir haber dicem ama Cengiz adına üzülüyorum,Cengiz tek kalsa Allah muhafaza sakatlansa ne olacaktı,yerine geçip oynayabilecek genç kaleciler var ama baskı altında olurlardı belkide onlarda harcanırdı.Yukarı tük...sen bıyık aşağı tük...sen sakal durumu