Yönetimin Transfer Çabaları

Başlatan fatih55ankara, 10 Haziran 2009, 13:06:46

« önceki - sonraki »

supernatural_55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Haziran 2009, 00:21:25
transfer yapamayan bir takıma da hiçbir teknik adam gelmek istemez.o yüzden ilk hedef transfer tahtasını halletmek olmalı...

bu acidan bakilirsa sende haklisin ustad umarim yonetim bu sorunu çozer ama umudum yok doğrusu

55.hakan

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 22 Haziran 2009, 00:25:16
bu acidan bakilirsa sende haklisin ustad umarim yonetim bu sorunu çozer ama umudum yok doğrusu
bu hafta son şansları temmuzda kamp başlıyor dananın kuyruğu bu hafta kopar transfer de hoca da bu hafta belli olur yani...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 22 Haziran 2009, 00:25:16
benim de umudum yok.lig başlayacak yakında ama bizimkiler hala boşa kürek çekiyorlar.çekmeye de devam edecekler görünüyor.yani geçen sezon ki gelişmeler aynı.zor zor çok zor işimiz

55.hakan

şu tahtadan hala haber yok mu olumlu haberler bekliyoruz artık

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: hakanelgun - 25 Haziran 2009, 12:13:43
şu tahtadan hala haber yok mu olumlu haberler bekliyoruz artık
ya hakan ben o tahtadın ve o tahtayı çıkaranın ........?bu mübarek gecede bozmayayım ağzımı yine

JohnAbruzzi

Bursasporlu Yavuz'a...
25 Haziran 2009 / 12:04
Bursasporlu Yavuz'a teklif götürdülerSamsunspor'da kaleci arayışları hızlandı. Hasan Sönmez'i gözden çıkaran Kırmızı-Beyazlı ekip, Bursaspor'un ikinci kalecisi Yavuz Eraydın'a teklif götürdü. İkinci Başkan Erkut Tutu'nun görüştüğü genç kaleci, karar verme
ERKUT TUTU GÖRÜŞTÜ
Samsunspor'da Yavuz Eraydın sesleri. Kaleci Hasan Sönmez ile ekonomik anlamda bir türlü anlaşma sağlayamayan Kırmızı-Beyazlı ekibin Süper Lig takımlarından Bursasspor'un ikinci kalecisi Yavuz Eraydın ile temas halinde olduğu öğrenildi. İki gün önce TFF ile sorunları çözmek üzere İstanbul'a giden İkinci Başkan Erkut Tutu, burada Yeşil-Beyazlı oyuncu ile telefonda görüştü. Tutu, başarılı file bekçisine yeni sezonda kendisini Samsunspor'da görmek istediğini iletti.

TELEFONLA GÖRÜŞTÜK
Burasspor ile bu sezon sözleşmesi sona eren genç kaleci, karar vermek için Samsunspor İkinci Başkanı Erkut Tutu'dan süre istedi. Kendisine telefonla ulaştığımız Yavuz Eraydın, "Evet doğru Samsunsporla bir ön görüşme yaptım. Ancak henüz karar vermedim. Çünkü Bank Asya Birinci Ligi'nde ki tüm takımlarla görüşüyorum. Hedefi olan bir takımda olmak istiyorum. Samsunspor'un büyük bir camia olduğunu da biliyorum. Hayırlısı neyse o olsun" diye konuştu

galiba transfer tahtası acılıyoki bu adamla gorusme fln yapıyoruz

bengülü

eğer bu haber doğruysa Yavuz Eraydın iyi bir kaleci fiziğide iyi sağlam iyi transfer olur bizim için bu haberi basına yansıtmasalardı daha iyi olurdu gider başka takımda almak isteyince fiyat tabanı yükselir o bakımdan söylüyorum

HaSaNCaN

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: JohnAbruzzi - 25 Haziran 2009, 12:30:10
inşallah kardeşim.bu mübarek gece de samsunspor için dua edelim.

erdem

Alıntı yapılan: JohnAbruzzi - 25 Haziran 2009, 12:30:10
Bursasporlu Yavuz'a...
25 Haziran 2009 / 12:04
Bursasporlu Yavuz'a teklif götürdülerSamsunspor'da kaleci arayışları hızlandı. Hasan Sönmez'i gözden çıkaran Kırmızı-Beyazlı ekip, Bursaspor'un ikinci kalecisi Yavuz Eraydın'a teklif götürdü. İkinci Başkan Erkut Tutu'nun görüştüğü genç kaleci, karar verme
ERKUT TUTU GÖRÜŞTÜ
Samsunspor'da Yavuz Eraydın sesleri. Kaleci Hasan Sönmez ile ekonomik anlamda bir türlü anlaşma sağlayamayan Kırmızı-Beyazlı ekibin Süper Lig takımlarından Bursasspor'un ikinci kalecisi Yavuz Eraydın ile temas halinde olduğu öğrenildi. İki gün önce TFF ile sorunları çözmek üzere İstanbul'a giden İkinci Başkan Erkut Tutu, burada Yeşil-Beyazlı oyuncu ile telefonda görüştü. Tutu, başarılı file bekçisine yeni sezonda kendisini Samsunspor'da görmek istediğini iletti.

TELEFONLA GÖRÜŞTÜK
Burasspor ile bu sezon sözleşmesi sona eren genç kaleci, karar vermek için Samsunspor İkinci Başkanı Erkut Tutu'dan süre istedi. Kendisine telefonla ulaştığımız Yavuz Eraydın, "Evet doğru Samsunsporla bir ön görüşme yaptım. Ancak henüz karar vermedim. Çünkü Bank Asya Birinci Ligi'nde ki tüm takımlarla görüşüyorum. Hedefi olan bir takımda olmak istiyorum. Samsunspor'un büyük bir camia olduğunu da biliyorum. Hayırlısı neyse o olsun" diye konuştu

asparagas.hakkı bi halt yiyemez.istifa et be kardeşim ya..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Haziran 2009, 13:16:50
Yavuz , Sivasspor süper lige çıktığında kaleciydi Sivasta , aslen de Sivaslıdır .. iyi bir kaleci , tecrübeli , Samsunspordan ziyade diğer takımları tercih eder bu açıklamasına göre ..
samsunspor daha çok yakışırdı ona.takım şu an zayıf gözükebilir onun gözünde ama böyle köklü bir kulüp bulamaz kendine

bengülü

Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Haziran 2009, 13:16:50
Yavuz , Sivasspor süper lige çıktığında kaleciydi Sivasta , aslen de Sivaslıdır .. iyi bir kaleci , tecrübeli , Samsunspordan ziyade diğer takımları tercih eder bu açıklamasına göre ..

yavuz trabzon doğumlu bir futbolcu numarasıda bursada 61 giyor

özkan

beşnumara

yavuz iyi kalecidir tecrübeli de kalecidir işimize de yarar ama genç oyuncu da nerden çıktı yaaa.nasıl haber yapıyorsunuz siz? genç dediğiniz adam 32 yaşında

JohnAbruzzi

trabzonluysa gelme ihtimali yüksek bence karadenize gidim fln der :D