Yönetimin Transfer Çabaları

Başlatan fatih55ankara, 10 Haziran 2009, 13:06:46

« önceki - sonraki »

jean

inslalah bu is hallolur yoksa kesin ylcuyuz bu sene

eLLis

Hadi tahta kalktı hangi parayla kimi alıcaz  ::)

(bkz.) atiye deniz - muamma  :)

kuzey55

Alıntı yapılan: eLLis - 21 Haziran 2009, 20:51:57

transfer taksitleri sene içerisinde ödenir mutlaka.tahta açılsın gerisi kolay :)

safser

geçtiğimiz sezon nasıl aldıysak yine alırız ama borçlar başımıza yine bela olur

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: safser - 21 Haziran 2009, 21:18:14
geçtiğimiz sezon nasıl aldıysak yine alırız ama borçlar başımıza yine bela olur
ya şu tahtayı bir kıralım ve transfer yapalım da,belki süper lige çıkarız.sonra transfer borçları futbolcu alacakları yüzünden yine  tahtayı koysunlar önümüze önemli değil.iş bu sezonda.valla bu yıl da bank asya ya demir atarsak daha hiç çıkamayız batarız bu bank asya denizinde.zaten gemimiz su alıyor.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: eLLis - 21 Haziran 2009, 20:51:57

iyi transfer yapmak için çok para değil akıllı yönetim olsun yeter...
Çok para ile Gökhan Kaba'yı alırsın akıllı yönetim ile ile Murat Yıldırım ve Oktay Delibalta'yı alırsın... ;)

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 21 Haziran 2009, 22:29:06
iyi transfer yapmak için çok para değil akıllı yönetim olsun yeter...
Çok para ile Gökhan Kaba'yı alırsın akıllı yönetim ile ile Murat Yıldırım ve Oktay Delibalta'yı alırsın... ;)
doğru.futbolcu seçiminde doğru karar veremedikten sonra kulüp para içinde yüzse ne olur.önemli olan kıt para ile isabetli oyuncu bulmak.

supernatural_55

şu anki kadroyu koruyup futbolculara samsunspor sevgisini ve nerde ne yapmasını yakından ve gerekirse tek tek ilgilenerek aşılayabilecek bir antrenörümüz olsa bence tahtaya falan gerek kalmadan başarıya ulaşabilirz.öyle bi teknk adam var mı ya da bize gelr mi dersenz ona bişe diyemem samsunsporumuzu çok sevmesi bunları gerçekleştirebilr bence

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 21 Haziran 2009, 23:20:57
şu anki kadroyu koruyup futbolculara samsunspor sevgisini ve nerde ne yapmasını yakından ve gerekirse tek tek ilgilenerek aşılayabilecek bir antrenörümüz olsa bence tahtaya falan gerek kalmadan başarıya ulaşabilirz.öyle bi teknk adam var mı ya da bize gelr mi dersenz ona bişe diyemem samsunsporumuzu çok sevmesi bunları gerçekleştirebilr bence
haklısın tabiki iyi bir hoca gerek.her şeyden önce disiplini sağlayabilmesi ve futbolcular üzerinde ağırlığını koyması gerek.ama bu kadroya en az 3 takviye gerek.iyi bir forvet.rakibi rahatsız eden.sahada ayak basmadık yer bırakmayacak yani.alenzinyo gibi.adam sanki atom karınca.top tekniği o kadar yok.ama koşuyor rahatsız ediyor rakibi.orta saha forvet karışımı bir şey yani.bizim şu andaki kadromuz iyi ama takviye olursa iyi olacak.

supernatural_55

tabiki takviye iyi olur ama tahta mıdır nedir bana göre kaldırtamayacak gibi görünüyo yönetim zaten kolay da bişey değil kaldırtmak bildiğim kadarıyla burdan yola çıkarak söyledim ama umarım başarabilirler keşke elden bişey gelse biz taraftar adına

eski55

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 21 Haziran 2009, 23:30:18
haklısın tabiki iyi bir hoca gerek.her şeyden önce disiplini sağlayabilmesi ve futbolcular üzerinde ağırlığını koyması gerek.ama bu kadroya en az 3 takviye gerek.iyi bir forvet.rakibi rahatsız eden.sahada ayak basmadık yer bırakmayacak yani.alenzinyo gibi.adam sanki atom karınca.top tekniği o kadar yok.ama koşuyor rahatsız ediyor rakibi.orta saha forvet karışımı bir şey yani.bizim şu andaki kadromuz iyi ama takviye olursa iyi olacak.
sen bu kadromuz iyi deyip hoca sorunumuz var dersen 2 senedir bank asya liginde son dakikalarda nasıl kaldığımızı sana hatırlatmak isterim .eğer transfer yapamazsak malesef acı son bizi bekliyor.

Ollivanders

Hic kacari yok duseriz !!! bizi sakaryada kurtaramaz !!! >:(

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: eski55 - 21 Haziran 2009, 23:39:49
sen bu kadromuz iyi deyip hoca sorunumuz var dersen 2 senedir bank asya liginde son dakikalarda nasıl kaldığımızı sana hatırlatmak isterim .eğer transfer yapamazsak malesef acı son bizi bekliyor.
demek istediğim bu kadro takviye yapabilirsek iyi olacak.yoksa aynı tas aynı hamam.geçen seneki gibi sakarya ya son dakika da attığımız gol ile averaj sayesinde ligde kalmak için o kadar da ballı alamayız.ben her mesajımda hoca işi en son diyorum.önce transfer.

supernatural_55

Sonucta bu takim bize play off hesaplari yaptırabildi. Demekki teknik heyet veya yonetimsel hatalar sonucu bu duruma dustuk .Benim demek istediğim takviye yapmayalim değil , İcinde bulunduğumuz tahta olayini dusunerek kadroyu her anlamda hazirlayabilecek teknik adam bulmaktir. Sonuçta tahtanin kalkmasi bu gidişle zor gorunuyor. Tahta kalkmadiği surece takviye yalan olur ...

55.hakan

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 22 Haziran 2009, 00:18:27
Sonucta bu takim bize play off hesaplari yaptırabildi. Demekki teknik heyet veya yonetimsel hatalar sonucu bu duruma dustuk .Benim demek istediğim takviye yapmayalim değil , İcinde bulunduğumuz tahta olayini dusunerek kadroyu her anlamda hazirlayabilecek teknik adam bulmaktir. Sonuçta tahtanin kalkmasi bu gidişle zor gorunuyor. Tahta kalkmadiği surece takviye yalan olur ...
transfer yapamayan bir takıma da hiçbir teknik adam gelmek istemez.o yüzden ilk hedef transfer tahtasını halletmek olmalı...