Yönetimin Transfer Çabaları

Başlatan fatih55ankara, 10 Haziran 2009, 13:06:46

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Acilsa ne olacak ki abi.para yok diye dort gozle agliyorlar.ne ile transfer yapacaksin,ve de bu sartlarda kim gelir bize?

KocumVolkan

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 12 Haziran 2009, 00:01:49
Acilsa ne olacak ki abi.para yok diye dort gozle agliyorlar.ne ile transfer yapacaksin,ve de bu sartlarda kim gelir bize?

papaz çok

55.hakan

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 12 Haziran 2009, 00:01:49
parayla transfer yapılmıyor ki bir kalem bir kağıt yeterli ;)

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bir kalem bir kagit yeterli degil,samsunsporumuzun bu durumunu goren gozlerden sonra?hangi yonetime guvenip kim gelecek?can gibi kendi futbolcularimiz icin neden yeterli olmadi bir kalem bir kagit?

55.hakan

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 12 Haziran 2009, 00:12:12
Bir kalem bir kagit yeterli degil,samsunsporumuzun bu durumunu goren gozlerden sonra?hangi yonetime guvenip kim gelecek?can gibi kendi futbolcularimiz icin neden yeterli olmadi bir kalem bir kagit?
ağlayan diyarbakır a nasıl gittilerse bize de gelirler merak etme ilkönce şu sorun halledilsin geçen seneki durumdan bir farkımız yok geçen sene nasıl yapıldıysa bu sene de yapılır hala samsunspor'un ismine gelecek birçok futbolcu vardır...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Insallah dedigin gibi olur hakan.cogu takim bizim durumumuz gibi ama bizim en buyuk eksigimiz lobi yok bizde

55.hakan

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 12 Haziran 2009, 00:38:11
Insallah dedigin gibi olur hakan.cogu takim bizim durumumuz gibi ama bizim en buyuk eksigimiz lobi yok bizde
inşallah.. bu hafta belli olacaktır zaten bu durum

Shane_Falco

Geçen senede kapalıydı açtılar millet koşarak geldi valla açılır o tahta ve yine koşa koşa gelen adamlar bulunur ama tekrar bi murat yıldırım bi oktay delibalta bulabileceğimizi pek sanmıyorum

veis

bu sene geçen seneye göre daha zor geçecek bununda sebebi samsunun ileri gelenleri şuan ki yönetime güven duymamaları.kaldıki geçen sene yönetim 4 trilyona yakın para bulmuşken şuan samsunun büyüklerinden çıt çıkmıyor.

safser

yuh ya yazıklar olsun gururumuz resmen ayaklar altında :( :(

safser

fanatik gazetesine pek inanmıyorum inş her zamanki yaptığı fason haberdir :(

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Futbolcu transfer ücretlerine tavan koymalari guzel.bakalim simdi sadece para arsizi futbolcular ne yapacak.ama baskanimizin dustugu durum icler acisi.turk futboluna sayisiz yildizlar cikarmis,turkiyenin koklu kulubu samsunsporumuzun durumuna bakin.daha dun ku  kuluplerin icinde eziliyoruz.vay be.hani bir laf vardir.kurt kocayinca kopeklerin maskarasi olurmus.bu kadar mi bittik biz?

germencisse

55.hakan

CANER'DE SORUN
Samsunspor yönetimi alacakları yüzünden federasyona başvuran eski futbolcuları ile tek tek görüşüyor
19 Haziran 2009 Cuma 17:58
Yönetim bu konuda çok büyük mesafe katetti. Geçen sezon Konyaspor'da oynayan tecrübeli futbolcu Caner Altın'ın sorun çıkarması ile de şok oldu. Yönetim, Caner'i ikna etmek için büyük çaba harcıyor.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=15700

transfer tahtasının kalkması için tek tek futbolcularla görüşüyolar caner arıza çıkarmış >:(

kuzey55

feridun ve caner arıza çıkarmış 2 tane şerfsiz işte...