Yönetimin Transfer Çabaları

Başlatan fatih55ankara, 10 Haziran 2009, 13:06:46

« önceki - sonraki »

**KaR6**

keşke azcıkda Samsundan cıksa o istisnalar, Menteşoglundan beri Samsunsporu ileriye goturen bir tane Samsunlu başkan, Galip Özturk ve Turgut Tüfenk'ten başka bir tane para veren var mı acaba?

King Of The North

Somut tek bir gelişme yok bu görüşmeden,olumlu sonuçlanan ne,ne yapılacak,gençlik ve spor genel müdürlüğü trabzona çalışmıyor da nereye çalışıyor,bakan trabzonlu,genel müdür trabzonlu üstelik trabzonsporlu hepsi tarafsız olmasını veya samsunsporumuza destke olmalarını da bekleyemeyiz çünkü şimdiye kadar hiç olmadı.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Kar6 kardesim,simdi sana katildim ve de galip benim koylum sayilir,onuda perdenin arkasinda degilde,araci olmadan direk sahnede gormek isteriz.yani daha faal olursa galip abi,eski gunlerimiz hayal olmaktan cikar?

**KaR6**

eyvallah abicim, benim istediğim trabzon istanbul ankara gibi dertlerimizin olmaması.. Samsunspor a bir kurus yardım yapan, bir gram iyiliği bulunan her adamı sahiplenmemiz, bizden görmemiz..

eğer trabzonlu diye bir adam Samsunspora katkısı varken, Samsunspotluyken kufur yiyorsa, o zaman hatayı uzakta aramamak lazım, anlatmaya calıstıgım o.. faruk özaktan acıldı konu, eğer o transfer tahtasını kaldırabilecekken kaldırmıyorsa en ağır kufru ben edeyim, ama bi bekleyelim, bi umut diyelim, demeye calıstıgım o..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Sen bekle ve gor kardesim,gerci sadece bekleyeceksin ve sonunda hic bir goremeyecegiz.bana neden bu kadar kesin yargi yapıyorsun dersen,biz bu filmi cok izledik ve sonu hep samsun ve samsunspor icin husran bitti.faruk ozak dun bakan olmadi?neyse insallah ben yanilirim kardes?ama hesap ve hesapcilar ortada?gorunen koy klavuz istemez derler...

sezgin

her geçen gün daha da kötüye gidiyoruz geçen sene en azında transfer yapabilmiştik bu sene o bile zo

Kodalak

Mevzu Trabzonlu diye olaylara takılıp kalmak ve gelecek yardımı istememek çok yanlış ben şahsen Trabzonspordan iğne bile alınsın istemem ama Trabzonlu birisi yardım etmesin de demem kaldıki benim ailem Trabzonlu(Akçaabatlı) ama herbirimiz çok çok çok ama çok iyi bir SAMSUNSPOR'luyuz(bizi bilen bilir).Ne zamandır söyleyeceğim bir durumdu bu,bu zamanaymış.

Arkadaşlar böyle ufak tefek hesaplar yapıp küçük su birikintilerinde boğulmayalım.Yardım etsin Tranzonlu olsun Malatyalı olsun,yeterki SAMSUNSPOR'uma yardımı olsun.

vanlioglu

"yine bize hüsran yine bize bize hasret var" bu senenin deyimi bu olsa gerek maçlardada kayahanın bu şarkısını çalsınlar rica ediorum.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Kodalak kardesim,benim de bir yanim vakfikebirli.benim demek istedigim sikintilarin ozune bakmak lazim.diyeceksin sikintilarin ozunde ts liler mi var?burokrat bazinda dusunursek evet derim.peki bolge olarak baktigimizda,neden karadeniz bolgesi insanlari bu kadar birbirlerine uzak ve tuzak.bana gore bolge burokratlarinin ts yi hep oz evlat konumunda gormeleri?yineliyorum insallah faruk bey trabzondan vakit ayiripta samsunsporun sorunlarina egilir.ama bana gore bu utopya...

Kodalak

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 11 Haziran 2009, 15:49:42
yineliyorum insallah faruk bey trabzondan vakit ayiripta samsunsporun sorunlarina egilir.ama bana gore bu utopya...

Beklemek lazım eğer yardım edecek bir durum oluşurda sölylediğin o nedenlerden ötürü yardım etmezse ......

Ama beklemek ve görmek lazım

cem and naz55

bence çok ön yargılı davranılıyor..
ben ne o memleketi nede onun insanlarını sevmem spordan sorumlu bakan trabzonlu değil erzurumlu yada başka
bir ildende olabilirdi
şanssızlık trabzonlu olması...

jean

dun tahsin kosifle gorustum transfer tahtasini acabilirsek guzel bir hoca ve kaliteli oyuncular alabilecez dedi

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: jean - 11 Haziran 2009, 21:00:33
dun tahsin kosifle gorustum transfer tahtasini acabilirsek guzel bir hoca ve kaliteli oyuncular alabilecez dedi

Hayırlısı bakalım...

55.hakan

Tomaç çıkış arıyor
Samsunspor yönetimin, federasyonda kapalı olan transfer tahtasını açtırabilmek için sürdürdüğü yoğun çabalar devam ediyor. Önceki gün Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile Trabzon'da görüşen Kulüp Başkanı Hakkı Tomaç ve yöneticiler, görüşmenin devamını yarın Ankara'da gerçekleştirecekler. Görüşmede Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'de yer alacak.

TFF'Yİ İKNAYA ÇALIŞACAKLAR
Bugün öğlenden sonra Ankara'ya gideceklerini belirten Samsunspor Kulübü Başkanı Hakkı Tomaç, "Perşembe günü (bugün) akşam saat 21.00'de Ankara'da gerçekleşecek olan Bank Asya Birinci Ligi Kulüpler Birliği Toplantısı'na katılacağız. Transfer konusu durumunda en sıkıntılı olan kulüp konumunda bulunmamız nedeni ile Kulüpler Birliği Toplantısı'nda bu konuyu özellikle gündeme getireceğiz. Bu toplantının ardından da cuma günü Türkiye Futbol Federasyonu'nun Olağan Genel Kurulu'na katılacağız. Transfer tahtasının açılması konusunda TFF'yi ikna etmeye çalışacağız" dedi.
kaynak:http://habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=26842

faça55

Bence o tahta açılır, çünkü bir tek biz yokuz zorda olan.