Yönetimin Transfer Çabaları

Başlatan fatih55ankara, 10 Haziran 2009, 13:06:46

« önceki - sonraki »

germencisse

varını yoğunu koyup topçu alması şart onca insan yemeye ekmeği olmayan adam bile maça geliosa izleyiciye hakkını vermesi lazım...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Faruk ozak ts den izin almadan bir sey yapamaz?

beşnumara

Alıntı yapılan: BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR - 10 Haziran 2009, 22:53:37
Faruk ozak ts den izin almadan bir sey yapamaz?
yoksa ts faruk özaktan izin almadan mı?

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Abi hani bir laf vardir.<katrani kaynatirsan olurmu seker,cinsini s.....? cinsine ceker>ts+faruk ozak=anti samsunspor

sadece55

tmm o zaman sallayın hiçbişey yapmayalım her zamanki gibi cefakar samsun insanımız gene yatsın ve o yapsın bu yapsın abi banane diye beklesin bu takım küme de düşer aşağı da düşer bu sitedeki sevdalı insanlar bile böyle dalga geçiyorsa çok yazık çok

**KaR6**

herkes faruk özak ın kankası, ne kadar bilen insanımız var keşke laftan öte de bişeler yapsa millet..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Kimse hic birsey yapilmasin demiyor,ama golede yogurt calip,tutacak diye de umutlandirmasinlar milleti.sen can gibi bir futbolcumuza sahip cikamiyorsun,sonrada trasferden bahsediyorsun.bunun gercek yani nerde kardesim

**KaR6**

ben yönetime değil, nufus cuzdanında her trabzon yazana karsı yapılan kafatascılıga kızıyorum.. taraftarlıktan tarikatlıga dogru gitmeye basladı bu iş.. adamın daha olumlu olumsuz tek hareketi yok, hemen saldırı.. bi durun bakalım, ya yardım ederse? yutulacak mı edilen bu kadar laf? he etmezse o zaman ne dersek diyelim eyvallah, ama bu önyargı, asıl beni endişeye sevk eden o.. belki de bu yuzden işlerimiz yolunda gitmiyodur?

Kaya

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Haziran 2009, 00:21:01
taraftarlıktan tarikatlıga dogru gitmeye basladı bu iş.. adamın daha olumlu olumsuz tek hareketi yok, hemen saldırı.. bi durun bakalım,

bu konuda katılmıyorum kardeşim bu adam değilmiydi geçen sene söz verip yapmayan,ayrıca olumsuz hareketi yok diyorsun ki bana göre baştan sona olumsuz bir insan faruk özak TÜRKİYE CUMHURİYETİ nin bir bakanıdır trabzon un ya da trabzonspor un değil...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

ben yönetime değil, nufus cuzdanında her trabzon yazana karsı yapılan kafatascılıga kızıyorum.. taraftarlıktan tarikatlıga dogru gitmeye basladı bu iş.. adamın daha olumlu olumsuz tek hareketi yok, hemen saldırı.. bi durun bakalım, ya yardım ederse? yutulacak mı edilen bu kadar laf? he etmezse o zaman ne dersek diyelim eyvallah, ama bu önyargı, asıl beni endişeye sevk eden o.. belki de bu yuzden işlerimiz yolunda gitmiyodur?
valla abi,ister kafatascı de,ister tarikatcı.samsunspor için  kılını bile kıpırdatmaz faruk özak.ki öyle de oldu.yine olacak.mevzu samsun adı olunca,kapıları kapatırlar

5BrK5

Ertuğrul Sağlam

Samsun şehrinde Trabzon milliyetçiliği yapan insanlara kızmak doğal olarak hakkımız gibi gözüksede bunu genele yansıtmanın burdaki siyasi sorunların tamamının Trabzon şehrine mal etmenin veya bu kısır çekişmenin kime ne faydası var anlamıyorum
Biz nekadar onlara düşmanlık beslersek kendimizi alçaltıp onları yüceltiyoruz bırakın artık Anti trabzon söylemlerinide işimize bakalım kavganın düşmanlığın husumetin bize hiç bir faydası yok bırakalım artık şu önyargıları kendimizi dahada küçültmeyelim.

**KaR6**

nlatmak istediğim %100 Samsunspor un demek istediğidir.. insanlar icraatlarına göre yargılayıp ona göre tavır alırsak buyuk Samsunsporluluk ruhu çizgisinden sapmamak lazım..

safser

Fuat köktaş ta trabzonluydu ama çalıştığı kısa dönemde iyi işler yaptı bence destek gelseydi dahada iyisini yapabilirdi

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Istisnalar kaideyi bozmaz.cok az da olsa istisnalar cikiyor malum yerden?