KRAL futbolu birakmis...

Başlatan tanju55, 20 Temmuz 2009, 12:07:51

« önceki - sonraki »

tanju55

haklisin vallah ama serkan ertesi sezon hemen süper lige cikacaklarini saniyordu...tabii bu isler bu kadar kolay olmadigini bilmiyordu...

cezayir55

bank asyada basariya ac oyuncular takimlar basarili oluyor serkanda ve diger oyuncularda bu ozellik var mi

Ollivanders

serkanda o ozellik yok da onun gibi son vurusu olan bir futbolcun var mı?

beşnumara

serkan yeter ki oynamak istesin.bu ligde leblebi gibi gol atar

tanju55

serkan istesin bank asyada gol rekoru kirar...yeterki istesin...ama sanirim artik gec...futbola küsmüs yada küstürmüsler...

Ben Ofosu

10'un ölüsü bu ligin en iyi forvetiydi ..

bakınız : Samsunspor :7 Orduspor:5

beşnumara

Alıntı yapılan: tanju55 - 22 Temmuz 2009, 14:43:18
serkan istesin bank asyada gol rekoru kirar...yeterki istesin...ama sanirim artik gec...futbola küsmüs yada küstürmüsler...
iki yüzlü çift karakterler küstürdü biz de izledik.hepimiz suçluyuz onu kulübe küstürenlerin başa geçmesinde

sunbeam

Evet cok heyecanliydi. Üf be. Hemde az kalsin kalpten gidecektik. Böyle heyecanin...

özkan

kral kesınlıkle ırtıbatını kestı takımla artık

Dartagnan

26 Temmuz 2009, 21:03:51 #39 Son düzenlenme: 27 Temmuz 2009, 01:18:11 Dartagnan
Serkan aykut'un yedek kulubesinde bile oturmasi,mactan once kulubeye dogru yurumesi,hatta yarida isinirken izlemek bile  heyecalandiriyordu beni.Hele gol attiktan sonra sesimin ciktigi  kadar bagirmak benim icin en buyuk zevkti.Onun sahada bi yerde oldugunu bile bilmek takima guvenmem,inanmam icin bir nedendi.Onu en cok ihtiyacimiz oldugu an futbola kusturenler,bizden koparanlar utansin....

Turuncu

Alıntı yapılan: Dartagnan - 26 Temmuz 2009, 21:03:51
Serkan aykut'un yedek kulubesinde bile oturmasi,mactan once kulubeye dogru yurumesi,hatta yarida isinirken izlemek bile  heyecalandiriyordu beni.Hele gol attiktan sonra sesimin ciktigi  kadar bagirmak benim icin en buyuk zevkti.Onun sahada bi yerde oldugunu bile bilmek takima guvenmem,inanmam icin bir nedendi.Onu en cok ihtiyacimiz oldugu an futbola kusturenler,bizden koparanlar utansin....

KotuCocuk55

Kral'ın en büyük amaçlarından biri,200 ler kulübüne girmekti,hepimizin bildiği gibi kişisel egoları olan bir oyuncuydu tipik bir bitirici forvet gibi.Bu nedenle süper ligde kalmamızı en çok isteyen oyuncuydu bana kalırsa.
Ama arkadasın dedıgı gıbı babasının yada kendısının yalan borcu yok,ama bence aktarımda yada anlatmak ıstedıgını anlatmakta sorunlar olabılır.

Son olarak kral'ın futbola veda etmeyecegını ısmaıl uyanık ın da yardımıyla celıl ve serkan'ın aynı takımda futbol oynamaya devam edecegını duyuyoruz .

Celıl sana o kadar kızsam da,yaptıkların hala bır kenarda yazılı  olsa da ıkınız aynı takımda oynayın sızın pesınızden ırana azerbeycana gelmeyen trabzonsporlu olsun...

tanju55

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 30 Temmuz 2009, 04:09:57
Kral'ın en büyük amaçlarından biri,200 ler kulübüne girmekti,hepimizin bildiği gibi kişisel egoları olan bir oyuncuydu tipik bir bitirici forvet gibi.Bu nedenle süper ligde kalmamızı en çok isteyen oyuncuydu bana kalırsa.
Ama arkadasın dedıgı gıbı babasının yada kendısının yalan borcu yok,ama bence aktarımda yada anlatmak ıstedıgını anlatmakta sorunlar olabılır.

Son olarak kral'ın futbola veda etmeyecegını ısmaıl uyanık ın da yardımıyla celıl ve serkan'ın aynı takımda futbol oynamaya devam edecegını duyuyoruz .

Celıl sana o kadar kızsam da,yaptıkların hala bır kenarda yazılı  olsa da ıkınız aynı takımda oynayın sızın pesınızden ırana azerbeycana gelmeyen trabzonsporlu olsun...

haklisin kardesim tabii ki kelime kelimesine anlatamam ama araya yalanda sokmadim sadece anladiklarimi aktarmak istedim zaten serkan bu takim düstükten sonra söylemis bu olanlari...tabii ki serkan da istemezdi düsmeyi ama is isden gecince de 2 dakika da olsa icindekileri dökmüs...yine söylüyorum bu yazdiklarimda ne yalan var nede abartma anladiklarimi yazdim...