Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

Kais

naç günü 1500 kişiyi görünce hemen 10 lira yaparlar herkez şimdiden alsın

Kais

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 16 Nisan 2009, 19:08:37
onlar kücük insansa sendemi kücüleceksin gözümüzde gerek yok sen onlara ii davranacaksınki onlar yaptıklarından utansın ve pişman olsunlar

unutma

sen büyük SAMSUNSPOR takımın büyük taraftarısın köy takımının seyircisi deil  ( seyircisi )

unutmayalım burda Samsun'un Samsun'dan başka dostu olmadığını herkez biliyor.ama biz orda taşkınlık yapmayıp adam gibi maçını seyreden(bu kim olursa artık) iyi davrandık davranırızda.ama burda gelip süt çocuğu kesilen deplasmanda gider yapanlarada kusra bakmasın kimse söverimde sayarımda.

Gaziosmanpaşalı3455

istanbulda yaşayan ve cevre illerden   maçı izlemek için gelen kardeşlerimizin dikkatine!!!! recep tayyip erdoğan stadı çok ufak o yüzden diğer arkadaşların dediği gibi hem dışarda kalmamak hemde fahiş fiayatlardan etkilenmemek için biletimizi erken alalım. tahmin ediyorum bize maksimum 750 yada 1000 kişilik yer verecekler ben kasımpaşa tarafına sızmayıda öneriyorum. tabi sonucunu ne olur belki polis dışarı atar belki göz yumar. ama şuna eminim hatrı sayılır bir taraftar grubu oraya sızmayı başarırsak bi cacık olmaz. bu tabi bir öneridir deplasman maçlarına  devamlı giden cefakar kardeşlerimden bu konuda düşünce fikirlerini benimle paylaşmalarını bekliyorum

GençKozluklu

Yer problemi olacağını sanmıyorum doğrusu.  stadın yarısını neredeyse bize ayırmışlar. 3 bin kişi alacağını tahmin ediyorum. Gelen seyirciler sıkıntı çekmezler diye düşünüyorum. Önceki maç gayet dostane ortamda geçmişti. yenmemize karşın sıkıntı olmamıştı. Bu maçta da umarım sorun olmaz.

özellikle ailelerin maça geleceğini ümit ediyorum. Ben  ailemle geleceğim. Ailesiyle gelmek isteyenler olursa çekinmeyin. Hem bize de destek olmuş olur  :P Bir iki aile daha ayarlamaya çalışıyorum.

2007 yılında 90 dakikada 1-0 kazandığımız Kasımpaşa maçından SAMSUNSPOR tribünü. Oldukça kalabalıktık. Bir o kadar da insan yan tribünde vardı.

jean

su mac futbolun gercek bir cilvesi adamlar son dk de atamadi karsi karsiya bir atak sonra biz attik olacak is degil

HoliganSamSunLu

istanbul grubu bende maçtayım ama bilet olayını nasıl yapıcaz istanbuldan bana bilet alıcak gönüllü arıyorum.... :)

bengülü

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 17 Nisan 2009, 22:57:58
istanbul grubu bende maçtayım ama bilet olayını nasıl yapıcaz istanbuldan bana bilet alıcak gönüllü arıyorum.... :)

bak kardeşim ben sana bilet alırım ama çok pahalıya patlar sana  :) :)

furkan5534

Alıntı yapılan: iak5529 - 14 Nisan 2009, 00:26:06
en az 5.000 kişi olur diye düşünüyorum bir galibiyet de istanbuldan olsun ve şu sezonu 2 de 2 yapmadan kapamayalım haydi SAMSUNSPOR

yok 5bin kişi olmaz vermiyorlar zaten o kadar yer.en fazla 2 bin oluruz.Bu maçı alamayız ama vermeyizde diye düşünüyorum berabere biter bence.Ama alırız inşallah..

kaptan 55

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 17 Nisan 2009, 21:28:42
istanbulda yaşayan ve cevre illerden   maçı izlemek için gelen kardeşlerimizin dikkatine!!!! recep tayyip erdoğan stadı çok ufak o yüzden diğer arkadaşların dediği gibi hem dışarda kalmamak hemde fahiş fiayatlardan etkilenmemek için biletimizi erken alalım. tahmin ediyorum bize maksimum 750 yada 1000 kişilik yer verecekler ben kasımpaşa tarafına sızmayıda öneriyorum. tabi sonucunu ne olur belki polis dışarı atar belki göz yumar. ama şuna eminim hatrı sayılır bir taraftar grubu oraya sızmayı başarırsak bi cacık olmaz. bu tabi bir öneridir deplasman maçlarına  devamlı giden cefakar kardeşlerimden bu konuda düşünce fikirlerini benimle paylaşmalarını bekliyorum
sevgili kardeşim sızmaya gerek yok çok kalabalık olursak kale arkasının yan tarafınıda açarlar bize mecburiyetten kasımpaşalılar zaten maratonda izliyolar biliyosundur zaten o stadda bir tane kale arkası var kasımpaşa tarafına giren SAMSUNSPOR'luların yanımıza gelmesi çok zor olur.

emre

billet almak isteyip alamayan varsa temin edebilirim. ;) ;)

**KaR6**

emre, bir tanede bana al da, yarın alayım senden, olur mu?

emre

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Nisan 2009, 12:55:20
emre, bir tanede bana al da, yarın alayım senden, olur mu?

olur kardesim BİRAZDAN alomaya gidiyorum yine isteen varsa bana ulassın.

istanbuldan

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: istanbuldan - 18 Nisan 2009, 13:23:17
biletx ler nerde acaba? Fatih civarında varmı?

Aşağıdaki linkte sana uygun satış noktasını seçebilirsin

http://www.biletix.com/static.htm?page=sp4

Yarın maça ailemle birlikte geliyorum kısmetse 10 kişi oluruz

havzalı55