Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

kaptan 55

istersen cebini ver istanbula girdiğimizde arim seni o parkda buluşalım canım ciğerim

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 15 Nisan 2009, 14:21:13
Az laflara gel ??? gidere gider ne demek aslanım senin yaş seviyen anlaşıldı.

Yönetici arkadaşlardan Kasımpaşalı arkadaşa gider yapmalarını rica ediyorum.

aynen moral bozmaya gerek yok....

AntZ

Sen burda efelik yapıp 11 mesaj yazıyorsun bir tane bile küfür yemiyosun gelip 3-5 taraftarın ettiği küfürün hesabını sormaktan bahsedebiliyosun hala. Senin niyetin ve ne olduğun belli, seni tüm Kasımpaşa camiasına mal etmek istemiyoruz. Kasımpaşa da senin gibileri içinden temizlerse bizimde saygımız daha da artar.

selahattin55

Alıntı yapılan: kasımpaşalı - 15 Nisan 2009, 14:20:39
BEKLİYORUZ..................................................................................

bak aslanım biz delme takma toplama vede mahalle takımı ve taraftarı değiliz.biz samsunsporluyuz sen bizi beklesen neolur.pazargünü gelielim kendini tanıtmassan adam değilsin.

celebi

Alıntı yapılan: kasımpaşalı - 15 Nisan 2009, 14:17:34
Benim uzattğım yok kardeş kaptan55 adlı üye sürekli gider yapıyor... Gidere gider...!

ben kardeş değil aağbeyim bu arada yaşım itibariyle ha benim yaşımdan yaşın büyükse bir şey demem. ama tamam boşuna germe ortamı.uzatma yeter artık. bizim arkadaşlar da uzatmayın artık ya

MeL_55

Kimse bu sitenin huzurunu kaciramaz. Hele böyle konusursa bizde gider yapariz.

YaşarDoğu

Teşekkürler Melih Kardeşim gider yapmanın ne olduğunu da öğreniyoruz yavaş yavaş ;D ;D :D

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: Ant55 - 15 Nisan 2009, 14:25:30
Sen burda efelik yapıp 11 mesaj yazıyorsun bir tane bile küfür yemiyosun gelip 3-5 taraftarın ettiği küfürün hesabını sormaktan bahsedebiliyosun hala. Senin niyetin ve ne olduğun belli, seni tüm Kasımpaşa camiasına mal etmek istemiyoruz. Kasımpaşa da senin gibileri içinden temizlerse bizimde saygımız daha da artar.

belkide etmemizi bekliyor istiyor ama amacına ulaşamaz..

MeL_55

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 15 Nisan 2009, 14:27:01
Teşekkürler Melih Kardeşim gider yapmanın ne olduğunu da öğreniyoruz yavaş yavaş ;D ;D :D

Zaten mail adresinden belli oluyor GSli oldugu... Birde Samsunspor taraftarindan sempati duyuyorum diyor... u.a.veysel@

HoliganSamSunLu

arkadaşlar sizde çok kötü niyetlisiniz belki çocuk 3 isim taşıyor umut ayhan veysel belkide ismi hemen kötüye yoruyorsunuz :)

kaptan 55

u.a veysel işte senin gerçek yüzün adam ol semtinin takımını tut sadece çift karakterli insan senin yaşın kadar TÜRKİYE genelinde deplasmanım var benim bu takımın peşinde nelerini gördük biz nelerini yaşadık kimbilir 18-20 yaşlarındasın sanırım hatam sana cevap vermek ama kaşıntın iyice artarsa maç günü parka gel

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 15 Nisan 2009, 14:38:47
u.a veysel işte senin gerçek yüzün adam ol semtinin takımını tut sadece çift karakterli insan senin yaşın kadar TÜRKİYE genelinde deplasmanım var benim bu takımın peşinde nelerini gördük biz nelerini yaşadık kimbilir 18-20 yaşlarındasın sanırım hatam sana cevap vermek ama kaşıntın iyice artarsa maç günü parka gel

takma kafana fazla dostum bunlar gürlemeye çalışıyorlar onu bile beceremiyorlar he yağmak desen o hiç olmaz sen takılma bu muhabbete fazla

kaptan 55

kuzey55

maç öncesi neidüğü belirsiz mantarlar çıkıveriyo tribüncülük oynamaya çalışıyo ya bayılıyorum bu tiplere :) bu ligde nedense güngören kartal giresun hepsi bize tribün dersi verdi...yaa sabırrrrr