Takıma yapılacak takviyeler

Başlatan Rentboy, 03 Mayıs 2005, 22:31:17

« önceki - sonraki »

Rentboy

1-Kaleci:Aykut Erçetin(Galatasarayda yedek kaleci 1982 doğumlu)yada Volkan Ünlü(Schalke04ün yedek kalecisi 1983 doğumlu)
2-Defans:Ruben Dario Bustos(Kolombiyalı America di Cali takımında oynuyor 1982 doğumlu)
3-Orta saha:ALexander Farnerud(İsveçin Landskrona takımında oynuyor 1984 doğumlu)

curva55

Bunları snmi buldun yoksa harbiden geliolarmı???

recai

farnerud fransada oynuyo artık update et cm yi

Rentboy

Alıntı yapılan: "recai"farnerud fransada oynuyo artık update et cm yi
ben bu isimleri sadece cmde bulmadım.cmde keşfettikten sonra internette uzun uzun araştırdım fiyatlarını falan filan.samsunsporun kesesine uygun olduğu için yazdım.

recai

biliyorum elemanları ama bi biz bilmiyoruzdur bunları... CM harbiden bircok takımın oyuncu bulma kaynagı .. mesela saviola 15 yasındayken barcelonayla anlasmıstı ki o zaman cm yi disketle oynuyoduk...
Farnerud gecen sene fransaya gitti..
Digerleri de kesin birilerinin takibindedir.. ama bakmak lazım tabi..
saygılar..

Bafralı

Küme düşen takımlarda ekonomik ve ucuz oyuncular var Bunlar tercih edilmeli derim
Yordanov ve balili gibi
Kaleci olayında ise türkiyedeki kalecileribeğenmiyorum.
paraya kıyıp baba bir kaleci getirtmeliyiz.

roligan

Arkadaşlar, hepinize öneriyorum İtalya'da oynanan Avrupa 17 Yaş Altı B Gençler Futbol Şampiyonası'nı Eurosport'tan mutlaka izleyin. Türkiye süper maçlar çıkarıyor, ilk maçta italya'ya 1-0 yenildiler ama dün İngiltere'yi 3-2 yendiler. Pazar günü 18.15'te Belarus'la oynayacağız. O maçı kaçırmayın.
Şimdi süper topçular var alabileceğimiz... Bunları dikkatle izleyin!
9- Tevfik Köse (Bayer Leverkusen)
11- Deniz Yılmaz (SSV Ulm)
3- Ferhat Bıkmaz (Hannover 96)
15- Emre Balak (Samsunspor:)
İlk 3 arkadaş, şu anda bile bence birinci ligde oynayabilecek kapasitede...
Bir de 7 Numara var, takımın en iyisi. Ama onu alamayız çünkü  Özgürcan Özcan Galatasaray...
Keşke Samsunspor'da olsaydı... Türk futbolu gerçekten büyük bir yetenek kazanıyor
Saygılar

Bafralı

Eskiden capon firmaları avrupaya oyuncuları gitmesi için capon alan takımlara sponsor falan oluyorlardı.(ayrıca şehre imkanlar dahilinde yatırım da yapıyorlardı)
Roma nakatayı alarak ekonomik krizden kurtulmuş,peşine de şampiyon olmuştu.
Peşinden de arsenal falan capon almıştı.
Kampanya devam ediyosa bi capon alsak fena olmaz

ngonge

ortasahadan hücuma yönelik özverili,samsunsporu basamak kullanmayı düşünmeyen,tecrübeli,teknik ve uzaktan vuruşları iyi olan bir yabancı oyuncu alınmalı.siz cm cilerin tabiri ile amc.(bilenler vardır muhakkak;paul merson gibi)

fatihsune

Ngonge demiş ki
ortasahadan hücuma yönelik özverili,samsunsporu basamak kullanmayı düşünmeyen,tecrübeli,teknik ve uzaktan vuruşları iyi olan bir yabancı oyuncu alınmalı.
bu dediğin şartlarda bir oyuncu bulabilsek keşke...
çünkü böyle bir yabancı izlemeyeli baya uzun zaman oldu...

sejoe

Takıma kaleci,sağ bek ve sağ açık alınmalı. Eğer alabilirsek kais'ten daha iyi bir orta saha oyuncusu(forvetin arkasında oynayacak) almalıyız.Çünkü kais her ne kadar bu sezon bir orta saha oyuncusuna göre çok gol attıysa da oynadığı futbol ortada. Sanırım bir de süratli ve son vuruşları iyi bir forvet gerekli.