Samsun'un Gururu, SBK nın kurtarıcısı ADEKA İLAÇ A.Ş

Başlatan merkez, 02 Nisan 2009, 14:19:39

« önceki - sonraki »

jean

AntZ

Bu arada Türkiye kupası maçlarını NTV Spor veriyor, bu güzel oldu

jean

aldigim bilgiye gore bu sponsor yeni degil uc tane amerikalinin parasini sene basindna beri veriyormus isimini vermek istemiyormus yonetim bu hafta kiyak gecmis onlara yani anlasilan ana sponsor yok hala

beşnumara

adeka ara ara sponsor oluyordu gözlemlediğim kadarıyla ama artık samsun basket kulübünün sitesinde "resmi sponsorumuz" yazıyorsa doğrudur. adeka kimlerin paralarını karşılıyor bilmiyorum ama sezon başında söz verdiği halde sözünde durmayan sözde saygın iş adamlarımıza da şükranlarımı sunuyorum. sizin yusuf ziyadan tek farkınız söz verip sözünüzde durmamanızdır. yusuf ziya en azından söz vermiyo hatta acı ama gerçek hiç konusunu açmıyor.

Baskent_Samsunspor

adeka ya teşekkür

basketi kurtardık sıra daha önemlisi olan futbola

küçük bi not futbolcular basketbolcularımızı biraz örnek alsa başarı nasıl desteği getiriyor bi görseler

Sadece Samsunspor

Destek olmayanlara sövdüğümüz kadar destek olanlara yeteri kadar ilgi sevgi gösterememişiz şuraya baksanıza topu topu kaç kişi mesaj yazmış

cem and naz55

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 04 Nisan 2009, 13:00:27
adeka ya teşekkür

basketi kurtardık sıra daha önemlisi olan futbola

küçük bi not futbolcular basketbolcularımızı biraz örnek alsa başarı nasıl desteği getiriyor bi görseler
aynen öyle kardeşim bir ara yaşardoğuya gelsinlerde futbolcularımız tarih nasıl yazılır görsünler ve utansınlar..

esedullah

europe_55