Kirita bardağı taşırdı, sözleşmesi feshedildi..

Başlatan Sioux, 03 Mayıs 2005, 20:24:15

« önceki - sonraki »

Sioux

AlıntıKirita bardağı taşırdı!
Bir süre önce kadro dışı bırakılan Rumen Giani Kirita'nın sözleşmesi feshedildi

Samsunspor, Denizlispor maçı sonrası izinsiz kampı terk etmesi dolayısıyla teknik sorumlu Ertuğrul Sağlam tarafından kadro dışı bırakılan ve PAF Takımı ile antrenmana çıkan Kirita ile yollarını ayırdı. Kulüp, 2. yarı faydalanamadığı Kirita'nın sezon sonu sona erecek olan sözleşmesini feshetti. Kirita'nın, Gaziantepspor'dan teklif aldığı öğrenildi.
03.05.2005
samsun1965.com

bu gelişme karşısında en kısa sürede avatarımı değiştiriyorum.
nickimin de northpower olarak değiştirilmesini site yöneticilerinden rica ediyorum.

curva55

Zaten gidicekti artık naparsa yapsın ama samsun deplasmanında dikkatli olsun.

Fecr_55

iyi ya bi dert daha gitti takimimizdan...mide agritacagina $imdiden gitmesi daha hayirli bizim icin...bu gibi oyuncular profesyonellik adi altinda böyle $eyler anliyor galiba...bakalim sonu ne olacak...

Rentboy

sorunlu futbolcu istemiyoruz takımımızda.isterse kralı olsun.kaprisli adamın samsunsporda işi yok.ariel ortega otoritelerin maradonanın veliahtı diye adlandırdığı kişiydi.ne oldu fenerbahçeye geldi 20 milyon$'a ama hiç bir işe yaramadı.sorunsuz ve ruhunu ortaya koyacak adam istiyoruz biz.

fatihsune

böyle karektersiz ve ahlaksız bir sporcuyla başarılı olmak bile istemem açıkcası...şahsen kritanın gidişine seviniyorum,sonunun başlangıcı olması açısından...
samsunspordan bir krita gider iki krita gelir ama bakalım krita efendi buradaki huzuru suküneti ve rahatlığı bulabilecek mi..
hep beraber göreceğiz.

cem and naz55

biz bu karaktersiz adamları nerden buluyoruz tümer ilhan tanju savaş ve son olarak krita

Rentboy

bu gün gazetede krita ile ilgili bir yazı vardı.samsunsporla yollarını ayıran krita gazeteye şöyle bir demeçte bulunmuş.türkiyeden galatasaray,gaziantep ve vestelmanisaspor benimle ilgileniyor.ama ben şu ana kadar hiçbir kulüple görüşmedim bu bana yakışmaz zaten demiş.ben inandırıcı bulmadım.kendini sağlama almasaydı yönetimden sözleşmesinin feshedilmesini istemezdi.

salihcakir

fotomaç gazetesinden alıntıdır..

"Kirita G.Antep'de
Samsun'dan ayrılan Kirita, Gaziantepspor ile iki yıllık ön protokol imzaladı. Bu transferde yıllık 450 bin dolar alacak olan Kirita, "G.Antep ciddi bir teklif sundu, kabul ettim" dedi. Yöneticiler ise sezonun ilk transferini yaptıklarını söyledi.
İlhan DEMİRCİOĞLU"

ngonge

yanlız çok sağlam para almış.bizde 250.000 euro alıyodu yıllık.