Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

berkay55

evt herseyıyle cok guzell bı gece olduu  herkesın ellerıne saglık bızımde katkımız olduysa ne mutlu

GençKozluklu

12 tane daha resim seçtim. Bunları ilk başta çok oluyor diye göndermemiştim. Ancak sizlerin bu mutluluğunu görünce biraz daha uğraşmaya değer diye düşündüm. Birazdan sizlerle paylaşacağım.

samsunmania

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 20 Ocak 2009, 01:45:19
12 tane daha resim seçtim. Bunları ilk başta çok oluyor diye göndermemiştim. Ancak sizlerin bu mutluluğunu görünce biraz daha uğraşmaya değer diye düşündüm. Birazdan sizlerle paylaşacağım.

Sağolasın Cemal kardeşim. Zahmet veriyoruz sana ama çok meraktayız. Kudurdum gelemediğim için vallahi. :'( :'(

berkay55

ellerıne saglık cemal abıı cok guzell fotolar cekmıssın yıne

GençKozluklu

Geceye ait video çekmekten fırsat bulupta çekebildiğim resimler.

Daha önce yayınladığım resimler

berkay55

GençKozluklu

Alıntı yapılan: berkayy_55 - 20 Ocak 2009, 02:00:22
abıı dıgerlerınıde beklıoruzz

Hepsi bu. Yukarda ilk bölümde yayınladıkalrım daha önce yoktu. Aşağıdaki yazıdan sorna yayınladıkalrımda bir kaç sayfa önce sizlerle paylaştığım resimler. Ele avuca gelebilecek resimler bunlar.

Yarında videoları paylaşrıım.

beşnumara

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 20 Ocak 2009, 02:05:58
Hepsi bu. Yukarda ilk bölümde yayınladıkalrım daha önce yoktu. Aşağıdaki yazıdan sorna yayınladıkalrımda bir kaç sayfa önce sizlerle paylaştığım resimler. Ele avuca gelebilecek resimler bunlar.

Yarında videoları paylaşrıım.
o geceye katılamadık ama çok teşekkür ederim abi.aslında ne yapıp ne edip o geceye katılmak vardı ama neyse hayırlısı olsun. bir kez daha teşekkürler abi size ve bu organizasyonda emeği geçen herkese.

Tufan

muhteşem başka sözcüğe gerek yok.
Teoman abinin ruhu birkez daha şad olsun.

serkancengiz

Fotoğrafların her karesi İnsanı eski günlere götürüyor duygulanmamak elde değil

kumköylü ahmet

aynur ve ahmet ogretmenlerde ordalar teomanin annesi ve babasi muhtesem

kumköylü ahmet

samsuni abi cok sagol resimler icin ellerine saglik
son resimdede ikinizde iyi cikmissiniz