Samsunsporlu Olmak; Samsunspor Olmak...

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Aralık 2008, 22:13:58

« önceki - sonraki »

salihcakir

mustafa eline sağlık fevkalade bir yazı olmuş gerçekten. arkadaşlarımızın da bahsettiği üzere, yazının samimiyeti, duygusu ve kırmızı beyaz aşkı ilk satırlardan itibaren hissediliyor ve okuyucuyu sarıyor.

Teoman abimizi tekrar hatırlattığı için yazının ayrı bir önemi daha var bu manada.

Bu vesileyle tüm arkadaşlarımız da makale yazmak noktasında cesaretlenebilir diye düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde diğer Samsunsporlu abilerimizin ve kardeşlerimizin de yazılarını okumak temennisiyle.

celebi

ben bayramda gittiğimde okumuştum kendisine de söylemiştim. tekrardan belirtiyorum kalemine sağlık mustafa

red_white

mustafa senin gibi bir insanla aynı grupta olduğum için aynı duyguları yaşadığım için çok mutluyumm

ahmet55

Örnek alınması gereken bir yazı.Tebrikler mustafa kardeşim.

pitbul055

çok güzel yazı olmuş mustafa kardeşim.tebrik ederim

harbisamsunsporlu5517

18 Aralık 2008, 12:15:59 #20 Son düzenlenme: 18 Aralık 2008, 13:21:54 samsuni
mustafa kardeşim eline saglık duygu dolu bır yazı. senın gibi bir kardesimle aynı takımı tutmak çok büyük şeref bizler için

edmontdante

Mustafa,ben de Veis gibi okurken duygulandım.Bir ara sitede bazı  insanlar vardı hep SAMSUNSPOR için birşeyler yazıyorlardı "şöyle seviyoruz böyle tutuyoruz,böyle sevindik" falan filan.Ama eksik olan bir şey vardı ve gerçek SAMSUNSPOR'lu olan herkes bu yazılarda bir şeyler eksik olduğunu ,eksik olanın duygu olduğunu kolayca anlıyordu.Senin yazını okuyan herkes de ne kadar içten ve samimi olduğunu  anlıyor.SAMSUNSPOR'lu olmak öyle sözle olacak bir şey değil bunu hepimiz biliyoruz,o ayrı bir heyecan tarif edilemez bunu Mehmet YILMAZ çok güzel tarif etmiş

AlıntıBir insan eğer radyoda beklediği bir Samsunspor maçında merkez stüdyodaki adamın "mikrofonlarımız Samsun'da" sözünden heyecan duymadıysa; Milinkoviç'in uzaktan salladığı bir frikikte gol diye ayağa kalkmadıysa, bundan 20 sene önce elimizden cebren ve hile ile alınmış olan bir şampiyonluğa sanki dün kaçmışçasına yanmıyorsa, Çiftlikteki dükkanlardan birinde Kırmızı-Beyaz bir forma gördüğünde içinden sevinç çığlıkları gelmiyorsa (Ya da Samsun şehrinde Samsunspor forması bulmanın zorluğundan bihaberse), Timofte'nin yürekli oyunundan, Tanju'nun rövaşatalarından, Ertuğrul'un Norveç'e goller atarken hangi takımda oynadığından söz edildiğinde konu mankeni gibi kalıyorsa bu kulübün kaderinde söz sahibi olmasın! 19 Mayıs stadını uzaktan görüp, içerideki tezahürat sesleriyle adımlarını sıklaştırmamış olanlar, bilet sırasında beklerken o günkü takım tertibinin nasıl olması gerektiğini konuşmamış olanlar, içeri girip de o yeşil zemine hayranlıkla bakamayanlar bilemezler bu hissi

İşte bunları herkes hissedemez.

Emin Abiyi tebrik ediyorum böyle sağlam bir SAMSUNSPOR'lu yetiştirdiği için.Ne büyük bir SAMSUNSPOR'luymuş ki oğlu da  öyle olmuş.

seckin55

65' ten buyana
doyamadım ben sana
ölene kadar seninleyim ammaaaa
SAMSUNSPOR aşkı bambaşka
;)

HoliganSamSunLu

Mustafa kardeşim kutluyorum seni gerçekten Samsunsporlu Yüreğinle Çok Güzel bir Yazı çıkarmışsın sende yetenek var inşallah ilerleyen ünlerde samsunspor ismini çok iyi temsil edeceksin..

mehmet yılmaz

Bugüne kadar eşşek yüküyle(!) yazı yazdım ama bu kadar yoğun bir yorum ilgisiyle karşılaşmadım.. ( Edmontdante abimin vefası ve her daim hatırlattığı satırlarım müstesna! )

Mustafa, kaç para verdin bu arkadaşlara yorum yazmaları için, açıklamanı bekliyorum.

Ayıptır bea...  ::)

Samsuni Özhasetligillerden  :P

beşnumara

CurvaSudSamsunspor

samsuni abi senin yerin bambaşka forza samsuni ;)

mehmet yılmaz

Valla öyle tek maçlık oyunla yıldız olunmuyor. İstikrar lazım :) Ama gerçekten muhteşem bir oyun/yazı çıkardı Mustafa. Ustası olarak gurur duydum duymasına da kimlere rüşvet verdiğini halen açıklamadı.  ???

Geçen gün Sunday Times ile Berlin Zeitung'da bile Mustafa'nın yazısına övgüler vardı.  :P

beşnumara

tabii ki abi dediğin gibi istikrar lazım tek maçlık performansla yıldız yapılanların sonunu hepimiz gördük görüyoruz da :D mustafa şuan ercan kaptanla gırgır şamata yapıyordur ama inan kulağı da çınlamıştır.

bengülü

tebrik ederim mustafa yazın mükembel olmuş yüreğine sağlık.