Mehmet Nas

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 05 Ekim 2008, 13:21:31

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

o kadar emegı gecen futbolcular oldu hepsının konusu actık ama mehmet nası unutumuşuz malesef helede  kume dusmemıze neden olan takıma atmış oldugu muhtesem golu nasıl unuturuz
http://www.youtube.com/watch?v=CclmkEsnqjI

mehmet yılmaz

Altyapıda birlikte top oynamıştık bir dönem. Hayatımda gördüğüm en efendi, en düzgün, en ahlaklı insanlardan birisidir.

veis

çok sessiz bir stili var saha içinde bile çok sakin ama oda musa gibi büyük bir takımda oynamadıgı için milli takımı çok haketmesine ragmen alınmıyor düzen işte.

celebi

takımın en efendi topçularından biriydi.

jean

o golu attigi sene sonunda malatyaya gitmisti ligler baslamadan puruz cikti kontratinda ismail baskan bosver gel geri dedi oda geri geldi samsunspora geri donecektim ama cok erken oldu demisti inslalah futbolu birakmadan gelir yine geri seneye umutluyum eger baskanin dedigi gibi iddiali takimù kurrarsak gelebilir

Pergani 55

evet çok iyi bir futbolcuydu inşallah geri döner.

veis

mehmet nas bu sene gençlerbirliginin kötü oyununa ayak uydurdu.galatasaray maçında seyretdim 90 dakika takım çok kötüydü ve mehmet nas da kötüydü umarım kendine gelir ve dikkat eder.çünkü mehmet nas kalitesi oralara yakışmıyor.

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Ekim 2008, 14:00:05
Altyapıda birlikte top oynamıştık bir dönem. Hayatımda gördüğüm en efendi, en düzgün, en ahlaklı insanlardan birisidir.

bir hemşoluk var mı abi ?  :P

bende kendisini çok severim gerçekten çok beyefendi bir insan bu yüzden başarılı olması bizleri çok sevindiriyor futbolu bırakmadan SAMSUNSPOR da bitireceğini düşünüyorum

Meskenler

kendisi çok iyi tanırım samsuni abinin dedıgı gıbıde cok efendi birisi samsundan gıtmesını hıc ıstemezdım ama ne yazıkkı ankaraya tasınırken esyasını bile ben tasıdım  :(

kumköylü ahmet

cok iyi bir futbolcu
ismail uyanik zamaninda onu ben sokakda top oynerken kesf etmisdim demisdi nerde oyle baskanlar simdilerde...

AhmetDenizci

sivasspor küme düşecek gibi, umarım seneye tekrar bize gelir.

lucarelli

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 05 Mart 2011, 19:31:25
sivasspor küme düşecek gibi, umarım seneye tekrar bize gelir.

Sivas formu yükseltti, düşmez ve de Mehmet inşallah geri dönmez. Geri dönen kimseden verim alamadık. Bırakalım bizim için efsane Mehmet Olarak kalsın.

Ayberk

Bir çok kişinin kafasında Musa-Mehmet Nas ikilisinin dönmesi var, buna eminim. Hatta ben bile "ulan şu adamların 6-7 sene önceki halleri bile ne iş yapıyordu, gelseler..." diyecek oluyorum; orada duruyorum. Gidip de 2. defa gelenlerin Cenk gibi olmasından korkuyorum. Bizim gözümüzde Türkiye'nin en büyük futbolcularından birkaçı olarak kalsınlar, onların aklında da Samsunspor'un yeri çok ayrı, çok özel zaten, o da öylece kalsın, geldiklerinde tribünlere çağırıp vefamızı gösterelim yeter bence...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Ekim 2008, 14:00:05

Bu akşam beni şok etti resmen.
Bize gol attı, eyvallah... İşinin gereği, yapacak bunu. Ama öyle bir sevindi ki, bir takımdan birkaç sene top oynayan adamlar bile o takıma gol attıklarında en azından ölçülü davranıyorlar. Oysa ki sen Samsunlulsun ve Samsunspor'un minik takımından itibaren yıllarca formasını giymişsin. Maç sonu röportajında da klasik bir maçtan bahseder gibi konuştu. Samsunspor onun için bir hiçmiş gibi, tek kelime etmedi, bundan sonrası için başarılar dilerim bile demedi! Yazık, çok yazık...