İsmail Uyanık'a coşkulu karşılama...

Başlatan fatihsune, 06 Nisan 2005, 10:34:40

« önceki - sonraki »

fatihsune

İsmail Uyanık a coşkulu karşılama...
pazar günü oynanan maçtan sonra başkanımız ismail uyanık a yapılan fiili saldırı ve takımımızın hakem marifeti ile mağlup oluşu sonrasında şehrin muhtelif yerlerine kırmızı beyaz bayraklar asan esnaf takımına ve başkanına sahip çıktı...
demirciler yokuşu esnaflarının tamamı dükkanlarının önüne astıkları bayraklar ve hakemi protesto eden pankartlarla tekvucut oldu ve başkanımızı sevgi çemberini aldı..
bu durum sonrasında duygulandığını gizleyemeyen İsmail Uyanık böyle bir tabloyu özlediğini ama samsunlunun gerektiğinde takımına sahip çıkacağını bundan sonraki maçlarda stadı full doldurarak göstereceğini söyledi ve esnafa teşekkür etti...

işte böyle özlenen tablo bu...
umarım bu kıvılcım iç sahadaki ilk maçta yangına dönüşür...

Rentboy

Türkiyede her yerde çifte standart olduğu gibi emniyet güçlerinde bile çifte standarta göz yumuluyor timoftenin dediği gibi.Ne demek anadolu takımıyız diye başkanımızın hemde kendi polisimiz(yani deplasmanda bile deil) tarafından tartaklanması.Bu kadar mantık dışı we üzücü bir olay olabilir mi ya?Bunu yapanları we bu olaya seyircisiz kalanları şiddetle kınıyorum.Samsunsporun başkanını Samsun polisi korumayacakda kim koruyacak.Emniyet gücünün yanlış tutumu we duyarsızlığı bir Samsunlu we Samsunsporlu olarak beni çok üzdü.Eminim bütün Samsunsporlu bütün arkadaşlarımızda üzülmüştür.Bence böyle bir günde İsamail Uyanık'a bir destek mesajı yollamak we her zaman arkasında olduğumuzu bildirmek gerekiyor ne dersiniz arkadaşlar?
bu yazıyı daha önce 19 mayıs stadında olaylar konulu yere yazmıştım.Samsun halkının bu konuda duyarlı olması çok sewindirici bir olay.

timofte

Bugünkü Halk gazetesinde samsun sokaklarından güzel resimler vardı..
ama paralı sisteme geçtikleri için kendi cep tel. ile çektiğim fotoyu koymak istedim.
şehirde bir kıpırdanma var gibi görünüyor. biraz geç de olsa samsundaki ilk maçımızda stadın dolacağını tahmin ediyorum.

C.Meydanı, Samsun

bengülü

slm arkadaşlar bu görüntüleri çok özlemiştik bütün samsun halkı bundan sonraki maçlarda trübünleri doldurup futbolcu taraftar elle  hep birlik te  samsunsporumuza yürekten inanıyoruz BURSADAN SEVGİLERİMLE

gyuksel55

artık uyanmanın vakti geldi inşallah devamı gelir ve sahamızdaki ilk maçta stadyum dolar.
bu arada ordnary life (gökhan) ben mahalleden gürkan

Rentboy

Alıntı yapılan: "gyuksel55"artık uyanmanın vakti geldi inşallah devamı gelir ve sahamızdaki ilk maçta stadyum dolar.
bu arada ordnary life (gökhan) ben mahalleden gürkan
valla gürkan bu sayfaya ne zamandır girmediğim için görmedim.evet artık uyanmanın zamanı geldi.