Celil Sağır açık çağrımıza cevap verdi ve sitemize yazdı ( Sf.1 )

Başlatan yönetici, 26 Eylül 2008, 17:01:42

« önceki - sonraki »

seckin55

AlıntıKöktaş´tan ağır sözler

Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, eski futbolcuları Celil Sağıroğlu ve bu sporcuyu destekleyenlere adeta ateş püskürdü.Kırmızı-Beyazlı Yönetimde,Celil Sağıroğlu´na öfke dinmek bilmiyor.Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş,gazetemize yaptığı açıklamada eski futbolcuları Celil Sağıroğlu´nu ağır bir dille eleştirdi. Başkan Köktaş, "Celil´in hak etmediği ya da eski dönemden Malatyaspor´a gitmek için kulüple karşılıklı olarak feshedilen sözleşmesinde ortaya çıkan senetleri, Samsunspor Kulübü aleyhine sanki borçluymuşuz gibi tekrar federasyona vermesi, Celil Sağır´ın bu kulüpten haksız yere tekrar para istemesi, Celil Sağıroğlu gibi bir futbolcuya yakışmıyor. Geçmiş dönemdeki idarecilerin Celil´e olan borçlarını ya şu şekilde, ya bu şekilde ödemelerine rağmen kulübe ait evrakları kişilerden almadıkları için bugün bu kargaşayı ve ceremeyi biz ödüyoruz" dedi.

BENİ DERİNDEN ÜZDÜ

Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, "Üzülerek şunları ifade etmek istiyorum ki, ben bu konuyla ilgili iki tane yerel gazetemizin şahsımı araması üzerine ikisine de yaklaşık aynı açıklamayı yaptım ve aynı ifadelerde bulundum. Ancak Samsun´da yayın yapan bir yerel gazetenin Celil Sağıroğlu´nun açıklamalarına iki sayfa yer verip, benim açıklamalarımı ise 10 santimlik bir alana sıkıştırması, sanki burada Celil Sağıroğlu´nu haklı bir iş yapıyormuş, kulüp bunun hakkını yiyormuş gibi bir imaj vermesi beni derinden üzmüştür" diye konuştu.

BİR SÜRÜ MAHKEMESİ VAR

Böyle bir davranışın ne bir Samsunlu´ya, ne bir futbolcuya, ne de bir yöneticiye yakışmadığını ifade eden Köktaş, "Bu davranış hiç bir yayın kuruluşuna da yakışmaz. Bunu burdan açıkca söylemek istiyorum. Ben bugün ilgili gazetenin sahibini aradım. Bunun hoş olmadığını, hatta ilgili gazetenin sahibinin o dönemde yönetici olduğunu ve o gün bunları kendilerinin yaşadığını, bunların haksızlık olduğunu ifade etmelerine rağmen, kamuoyunda Celil Sağıroğlu´nu haklı göstermeye çalışmalarının yanlış olduğunu kendilerine ilettim. Celil Sağıroğlu´nun bugüne kadar bir sürü mahkemeleri var, hacizleri var, karşılıklı açıklamaları olmasına rağmen suçsuzmuş, bütün suç yöneticilerdeymiş gibi haber yapmaları beni çok üzmüştür. O anlamda da Samsun kamuoyunu bilgilendirmek isterim" diyerek sözlerini noktaladı.

KAYNAK:HABER GAZETESİ

http://habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=17435

FaT1h

55.hakan

buradan celilsağır a birşeyler sorup ondan sürekli yanıt vermesini bekleyemeyiz ancak benim kafamda hala soru işaretleri var hatırladığım kadarıyla ilkbaşta başgöl ün klube verdiği para  üzerine celil alacakları için federasyona başvuracaktı aldığı parayı başgöl e verecekti,daha sonra başgöl ve celil birbirlerini suçladılar celil yardımseverliğimin kurbanıyım dedi hatta mahkemeye verdiğini sonradan vazgeçtiğini hatırlıyorum bu konulara detaylı girmemiş celil.şu anda celil başgöl ün kurbanı olup sonuçta samsunspor mu zararlı çıkıyor ,yoksa bu normal bir futbolcu alacağı olarak federasyona başvurma mı bunun ortayı çıkması herşeyi açığa çıkaracak.esasında bu olaylarda tam olarak ne yaşandığını biz de bilmiyoruz çünkü kimse suçlamaları kabul etmiyor o yüzden yaşanan olaylarla ilgili yanlış bildiklerimiz olabilir celilsağır ın en önemli konuya daha ayrıntılı girmesi gerekirdi,ancak kendisini bizi bu platformda bilgilendirdiği için teşekkür ederim

yusuf celebi

Açıklamalarından dolayı Celil sağır'a teşekkür ediyorum.

Benim Samsunspor'a daha sıkı bağlanmama sebep olan kişilerden bir taneside Celil Sağırdır.
Tuttuğumuz takımın formasını giyen oyuncularında takıma bir anlam ve değer kattığını formanın ve diğer değerlerinde tamamlayıcı bir unsur olduğunu hep belirtmişimdir.

Ben Celil'in Samsunspor'a bilerek yanlış yapacağını hiç bir zaman düşünmemiştim ve yanlış yaptığını söylediklerindede Celil öyle bir şey yapmaz çünkü o gerçek bir Samsunspor taraftarı ve futbolcudsur derdim.

Hüseyin başgöl ile baba oğul görüntüsüne bende kızdım çünkü bu takımın formasını giyen bir oyuncunun yönetimde oluşan çatlakta bir tarafın adamı görüntüsü vermesi doğru olmadı,kendiside hatalarım olmuştur demesiyle sanırım bunuda kastediyor.

Kamuoyunda Celil sürekli paragöz olarak itham edildi suçlandı halada suçlanmaya devam ediyor,çoğu taraftar Celil neden bukadar paraya düşkün,neden para istiyor veya alıyor gibi düşüncelere sahip, bu düşüncelerin çoğunun temelinin olmadığını her fırsatta ifade ettim.
Celil madem Samsunspor'lu bedava oynamalı düşüncesinide hiç doğru bulmadım.
Aynı kalitedeki oyuncular başka takımlarda iki üç katı para alırken o az paraya hemde takımda kalmış ve oynamışsa ona saygı göstermemiz gerekirken onu paragöz olarak nitelendirmek hiç hoş olmasa gerek.

Ben hep şunu örnek veririm,çalıştığınız işyerinde her şey istediğiniz gibi,ortamı çok seviyorsunuz ama size, sizi çok seviyoruz ama bedava çalışırmısın yada diğerlerinin aldığı paranın 3/1'ni verelim derlerse ve bu sürekli sen bizim evladımıssın fedakarlık yap denirse ne yaparsınız:: önce bir kendinize kıyaslayın sonra eleştirin derim.

Bizler bazı şeylerin kıymetini kaybedince anlıyoruz.

Celil Samsunspor forması giydiği süre içinde aldığı paranın son kuruşuna kadar helal ettirdiğini düşünüyorum,bilmeyerek yaptığı yanlışlara rağmen.

Celil'in sürekli kamuoyunda yer alması aslında ne kadar önemli bir futbolcu olduğunu gösteriyor,sıradan biri olsaydı esamesi okunmazdı hadiseye birde bu açıdan bakmakta yarar var.

Futbol sahnesinde Samsunspor takımı taraftarı olmayanların konu açılınca ilk söylediği İsmail Uyanık,Celil Sağır veya Serkan aykut' oluyor,işte o yüzdendirki "isimler önemli değil,kalıcı olan Samsunspor'dur" diyenlere bende diyorumki evet Samsunspor bir çatı ama içinde yaşayanlar bir değer bu değerler olmassa evin ne önemi var.

Samsunspor'un değerleriyle ilgi konu başlığı açmıştım ve ordada belirttiğim gibi değerlerimizin kaybolmaya yüz tuttuğunu bizlerde değerlerimizin farkında olmadığımızı üzülerek ifade etmek istiyorum.

Bizler hep karşı tarafın kusursuz olmasını istiyoruz ama kendimiz yapmamız gerekenleri yapıyormuyuz onu hiç bir zaman aklımıza getirmiyoruz.Hiç bir insan kusursuz değildir.

Ben bu bölümde şunu söyleyerek yazıma son vermek istiyorum.

"İyilerin kabül görmediği ortamda,kötüler hüküm sürer".

Şimdilik bu kadar.

Yusuf ÇELEBİ

s.b.ç yasin

celilin imparatorluğunu kimse inkar etmiyo beyler samsunspor için ne kadar fedarkarlık yaptığını biliyoruz bu yazıları yazmadan öncede biliyoduk celilin ne kadar cefakar olduğunu biz celili mal-atyaya gitmesine rağmen hala seviyoruz ama celilin bir şeyi unutmaması lazım mal-atya deplasmanına sıf samsunsporumuz kendini yalnız hissetmemesi için giden cefakar taraftarın ne çektiğini asla unutmasın 1 kez gitti o takıma biz imparatorumuza gene kucak açtık ama 2.kez yapmıcaktın be celil bu taraftar çile çekmeye alıştı zaten ne oluyorsa tarafa oluyor boşversenize

cem and naz55

celilin futbolculuğuna ve samsunsporluluğuna lafımız yok samsunspora vefa sına karşı deiyecek hiç bir lafım yok sadece gittiği takımı yadırgamıştık ama oda geleceğini düşünmek zorunda..ben bile celil malatyaya gitti diye çok şey yazdım ama inanın bende celilin 55 numara forması var(kendi forması)bu formda kimse celilin samsunsporluluğuna ve vefasına lafı yok sadece malatyaya gittiği diye kızgınlıklar oluşmuştu.hepsi bundan ibaretti

veis

aLeM

malatyaya gıttın sana en ufak kufur edılmedı senı her zaman sevdık sen bızım IMPAROROMUZDUN ve oyle kalacaksın sırınler her zaman yanındaydı her zamanda olacak sen hakkını helal et bıze bız hala maclarda keske celıl olsaydı dıye  ah cekıyoruz sen bızı unutma bız senı asla unutmayız...

Sadece Samsunspor

malatya:1 boluspor:0 maç devam ediyor gol dk.55 celil sağır :'(

berusa55

kuzey55

2. gol serkan dökme bizim eskiler malatyayı sırtlıyo...biz de yarın akşam sercanı,sefayı ve muratı izleriz...

SamsunluReis

vaybe şimdii onlar bizde olsayydıı biz bu goolerii atsaydıkk keşkee...

Sadece Samsunspor

AlıntıMalatya yine Celil'le güldü!

Hafta içinde Fortis Türkiye Kupası'nda konuk ettiği Hacettepe karşısında turu getiren golü atan Celil takımını bu kez de Bank Asya 1.Lig'de zafere taşıdı. Malatyaspor'un Boluspor'u konuk ettiği 5.hafta karşılaşmasında ilk golü atan tecrübeli yıldız takımının 2.galibiyetinde başroldeydi.

offfff yaaaa offff ağlayasım geliyor :'(

hala kızı

kuzey55

ben ağlanacak bi durum görmüyorum.her gidenin arkasından böyle ağlarsak işimiz kötü...yarın ki maçı düşünelim..mümkünse maça gidip genclerimizi,takımımızı destekleyelim.çünkü onlarındesteğimize ihtiyacları var gidenlerin değil...