İsmail Uyanık a yapılan çirkin saldırı!

Başlatan baha55, 05 Nisan 2005, 02:09:19

« önceki - sonraki »

baha55

sevgili arkadaslar hepinize slm larr..öncelikle suan ki duygularımı size anlatmak istiyorum.inanın o kadar zoruma gittiki bu olay.sanki bana yapılmış bütün kameralar önünde gibiyim.size soruyorum şimndi arkadaslar sizce kadiköyde aziz yıldırıma böyle bir hareket yapılsa idi ne olur duuu???sadece soruyorum..

çok sayın sürü psikolojisi ile hareket etmemiş, sahte mutluluklara inat inadına samsunspor diyen arkadaslkarım.bu olay hepimiz e karsı yapılan bir ahlaksızlıkdır.sanırım emniyet mensupları tarafından vukuğ bulan bır olaydır.bize düşen görev  site olarak samsun emniyetine protesto mail i yollamak ve sayın uyanıka da arkasında oldugumuzu belirten bie mail yollamak ...ben sitedeki yetkili arkadaslardan gerekli mail adreslerini ve protesto maillerini bu baslık altında yayınlamalarını istiyorum herkeze   saygılarrrr :oops:

salihcakir

bence de bu konuda birilerine tepki metni ve başkanımıza da destek mailleri yollamalıyız..
bu konuda iyi olan kim hepimiz biliyoruz..teoman abi seni göreve çağırıyoruz.. :lol:  :D
tabiki diğer arkadaşlarımızdan metinlerini buradan bizimle paylaşmlarını istiyorum..hadi arkadaşlar samsunsporlu olmak kolay değil..

timofte

Dün akşam Samsun yerel Kanal S televizyonunda bu konuya da değinildi. Sunucu Atilla Cebeci, kendisinin de sahanın ortasına gittiğini söyledi. Hakemin polisler tarafından çevrildiğini ve sahada tam 15 dakika kaldığını, daha sonra İsmail uyanık'ın şeref tribününden sahaya indiğini ve polislere 'Kardeşim burası Samsun, burası dağbaşı değil. Burada kimseye bir şey olmaz. Soyunma odasına geçilebilir' dediğini bunun üzerine polislerin 'Başkan, işimizi zorlaştırmayın' diye cevap verdiğini ve bunun üzerine Uyanık'ın sinirlendiğini, polisler tarafından tartaklandığını ve Emniyet Müdürü ile tartıştığını anlattı. Ayrıca Başkanımızın soyunma odasına gitmesine bile izin verilmemesi üzerine 'ben bu kulübün başkanıyım, bu benim hakkım, oyuncularımın yanına gideceğim' deyip emniyet müdürünün de araya girmesi ile soyunma odasına indiğini, burada 4.hakemin tahrikleri ile bir tartışma daha yaşandığını anlattılar.

ngonge

çok iğrenç hadiseler vallahi okuyunca içim fenalaştı, lanet olsun...bir komplo var kesin...

bengülü

SLM ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN BAŞKANIMIZA YAPILAN HAREKETLERDEN DOLAYISIYLA BURASI SAMSUN EV SAHİBİ TAKIMA YAPILANLARA BAKIN BEYLER NELER OLUYOR ANLIYAMADIM  BİR TARAFTANDA KIZIYORUM BAŞKANIMIZA NİYE DERSENİZ  BÜTÜN TAKIMLARI ÇİÇEKLE KARŞILIYORLAR YADA YÖNETİM YEMEK ZİYAFETİ ÇEKİP ADAMLAR ELİNİ KOLUNU SALLAYIP MAÇI KAZANIP GİDERLER  TAKIMDAN TARAFTARLARIMIZI TRÜBÜNE ALMAYIP SAMSUNSPOR'DAN SOĞUTTULAR GRUBUMUZ OLAN ŞİRİNLER DAĞITTILAR ŞİMDİ BUNDAN SONRA  MAÇLARA BAKACAĞIZ KAÇ KİŞİ MAÇA GELECEK UYAN BAŞKANIM ARTIK TARAFTARINA SAHİP ÇIK ARTIK İŞİMİZ GERÇEKTEN ÇOK ZOR

yönetici

Başkan İsmail Uyanık'ın açıklaması...
AlıntıSamsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Malatyaspor mağlubiyetinin takımı sıkıntılı bölgeye ittiğini söyledi. Kalan maçlardan en az 2 galibiyet çıkarmak zorunda olduklarını belirten Başkan Uyanık, "Şimdi yöneticisinden, hocasına, futbolcusundan taraftarına kadar birlik olma zamanıdır. Son 8 haftayı bir takım gibi geçirme mecburiyetimiz var. Bunu da hep birlikte becereceğiz" dedi.Kurtlar sofrasında savaştıklarım ifade eden Başkan İsmail Uyanık sözlerine şöyle devam etti: "Bundan sonra işin şakası yok. Bütün maçlara gereken önem gösterilmeli. El birliğiyle sezonu korkulu bir rüya görmeden kapamalıyız. Samsunspor'u sevenler olarak neyi eksik, neyi yanlış yaptığımızı sezon sonunda oturur, konuşur, tartışırız ama bugün birlik olma zamanıdır.Ne olursa olsun sezon sonuna kadar bütün güçlerimizi birleştirip takımın iyi sonuçlar alması için gayret göstermemiz lazım. Bunun telafisi yok. Haklı eleştiriler doğrudur ama şu anda güç birleşmesine engel olacak hiçbir hareket Samsunsporluluğa yakışmaz. Şimdi mazeret zamanı değil. Kötü gidiş ve sıralamada bize yakışmayan yerden ancak elbirliğiyle kurtuluruz" "Elimizde bulunan konumu tehlikeye atacak boş vermişlik ve duyarsızlığı göstermenin kesinlikle ama kesinlikle zamanı değil. Tek yumruk olmamız gerekiyor. Samsunspor'u sevenlere mesaj veriyorum. Bu dakikadan sonra maçlara keyif almak, güzel futbol için değil sıkıntılı günler yaşayan takıma karşı bir vazifeymiş, görevmiş gibi 19 Mayıs Stadı'na gelmeliler" "Bu bir Samsunsporluluk vazifesidir. Kötü sonuçlar karşısında üzülseler bile görev yaparmış gibi, korkulu rüya görmeme savaşında kendi vazifelerini yapmak adına maçlara gelmelerini rica ediyorum. Zaten maça gelenlerin karşılaşma sonundaki desteği mesajımdan önce bu birliğin hayata geçtiğinin göstergesi" [/size]

gyuksel55

biz hatırlarsanız yusuf ziya yılmazın zamanında düşmemeye oynuyorduk o günleri iyi hatırlayalım stad tıklım tıklım oluyordu müthiş bir destek vardı. şimdi bence daha iyisi olmalı başkanımıza yapılan çirkin saldıraya karşılık hep birlik olmalıyız bu işin şirinleri 55 gençliği yok şimdi takımımza destek vermenin tam  zamanı. keşke Samsunda olabilseydim...

Askerliğin Gözü Kör Olsun...
  son 34

gyuksel55

vallahi tüylerim diken diken oldu. dün aksam biraz televizyon gösterdi kafayı yiyorum bu nasıl şey dir anlam veremiyorum yeter artık uyuyan devi uyandırmanın vakti geldi...
İsmail Uyanığ'a tam destek