Bank Asya 1.Lig 2.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2008, 00:19:25

« önceki - sonraki »

kuzey55

saf mı sanıyo bizi acaba kendi taraftarı gibi ?

Sercan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 03 Eylül 2008, 23:00:00
saf mı sanıyo bizi acaba kendi taraftarı gibi ?

Bunlar Samsunspor'unbüyüklüğyle prim yapmak isteyen arkadaşlar.Güya bizimle sidik yarıştıracaklar...Bak şu çaylaklara sen

hasanyüksel

dostum alaksi yok siz yanliş anlamişsiniz samsunla kim sidik yariştiracak ben kartalda oturdugum için kartalin maçlarina gidiyorum ama samsun ist kiminle maç oynasa onu maçina gidiyoruz burdaki arkadaşalrla bu maçada gelicezz

kuzey55

Alıntıslm arkadaşlar ben kartalliyim kartalda oturuyorum bu maç bizim açimizdan cok önem taşiyo mutlaka kazanmamiz gereken maç kendi evimizde ilk maçimiz taraftala takimin ilk buluşmasi maçi kazanicak güce sahipiz vede kazanicaz inş

bunu yazan bendim dimi? git çocuk kandır...

yönetici

Alıntı yapılan: hasanyüksel - 01 Eylül 2008, 13:12:42
slm arkadaşlar ben kartalliyim kartalda oturuyorum bu maç bizim açimizdan cok önem taşiyo mutlaka kazanmamiz gereken maç kendi evimizde ilk maçimiz taraftala takimin ilk buluşmasi maçi kazanicak güce sahipiz vede kazanicaz inş

Bunu kuzey yazmadığına göre geriye bir ihtimal kalıyor, kartallı safayatargil hazretleri :)

selametle birader...

Atakumlu

mustafa senden korkulur helal olsun nası tespit ettin yazısını da ii aklında tutmussun.

furkan5534

Alıntı yapılan: kuzey55 - 03 Eylül 2008, 22:58:07
ya kartallı bu adam ne samsunsporlusu yalana bak...daha gecen gün kartallıyım diyodu.kartalı ezip geçicez gör bak

ezıcez dagıtıcaz ınsallah abı

vanlioglu

yeter ki bizim takım hep böyle koşsun pres yapsın biz bunlarıda yeneria kimse canını sıkmasın....

şampiyon SAMSUNSPOR inadına isyan inadına holigan....

ozkan17

kuzey55

ben bu sene karabük ve güngörenin iyi işler yapacağına inanıyorum.kartal malatya düşer inş öyle de görünüyo ama celil malatyayı ligde bırakır :)

berusa55

Evet İstanbul'daki arkadaşlar maçla ilgili hazırlıklar çalışmalar ne durumda biraz anlatırsanız seviniriz. veis'den ses çıkmıyor pek? Maça üç gün kaldı şurda...

34 SS 1965

bızler suan ıcın FIRTINA ÖNCESi SESSİZLİKDEYIZ mac gununu beklıyoruz guzel ortamlar olcak saat 3 gıbı en gec sdatın orda beklıyoruz 3 puan havasına erken baslıyacagız arkadaslar

maço

valla bende acıkcası hıc o kadar hava yok ramazandan sanırım

aclıktan falanda bagırabılecegımı zannettmıyorum ınsallah takım atacagı gollerle bızı costurur

SerhaT55

işşallah  kartaldan  3  puanı alıp  ylumuza  dewam ederiss ;)

kaleli55

yeneriz eyler kartalısorun yok da maç ile ilgili bi organizasyon yokmu beyler bilgimiz olsun