Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: celebi - 19 Aralık 2011, 23:42:30
http://www.sondakika.com/haber-okan-buruk-trafik-kazasi-gecirdi-3202785/

geçmiş olsun ama söylenenlere göre kazanın suçlusu okan buruk muş, karşı araçta 4 kişi ağır yaralanmış...

celebi

detayını bilmiyorum ama geçmiş olsun diyelim

Ahmeti

YÜREKLİ OYUNA SÜPER PRİM

Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz,Beşiktaş maçında galibiyeti kaçıran oyuncuların ortaya koydukları futbolu 15'er bin lira primle ödüllendirdi.
Kazım Yılmaz Samsunspor'un bir takım ruhuyla galibiyeti arzulayan bir oyun ortaya koyduğunu ve futbolcularında bunun için ellerinden geleni yaptığını belirterek,"Onlar primi hak etti"dedi. Yılmaz,bu prim yarın Sivas'ta oynayacakları deplasman maçında oyunculara bir motivasyon olacağını da kaydederek ,Sivas maçından galibiyet beklediğini sözlerine ekledi.

nusret55

yarınki sivas macına gelecek olan var mı acıkcası gelecek olan varsa ben sıvasta yasıyorum maca gıtmeden evvel bir yerde buluşsak diyorum... fena mı diyorum  ;D

SAMSUNLU ORUMA 55

kardeşim bu kayserililer beleşi çok seviyolar. iç sahada oynanan bütün maçlarda beleş bilet veriyor yönetim, yinede stad boş. Şuan elimde 9 bilet var yarın ki; ankaragücü maçının bileti :D

samett

beyler bugün geçen seneki erkut tutu yönetim kadrosunda olan çok değerli bi abiyle muhabbet ederken konu ordunun hector cuper'i almasına geldi ve dedi ki; biz geçen sene onunla anlaşmıştık ve eğer biz yönetimde kalsaydık onu getirecektik dedi ayrıca 4-5 tane de yabancı futbolcuyla da anlaşmışlar ve bunlardan biri de şimdi ordusporda oynayan sağ bek miguel garcia'ymış tabi yönetim de değişince hepsi iptal olmuş...

fat55

celebi

Alıntı yapılan: samett - 20 Aralık 2011, 17:29:02
beyler bugün geçen seneki erkut tutu yönetim kadrosunda olan çok değerli bi abiyle muhabbet ederken konu ordunun hector cuper'i almasına geldi ve dedi ki; biz geçen sene onunla anlaşmıştık ve eğer biz yönetimde kalsaydık onu getirecektik dedi ayrıca 4-5 tane de yabancı futbolcuyla da anlaşmışlar ve bunlardan biri de şimdi ordusporda oynayan sağ bek miguel garcia'ymış tabi yönetim de değişince hepsi iptal olmuş...

bence yalan inanma kendisine

GökhanÇağlar

Cüneyt Çakır Euro 2012de görev yapacakmış,keşke katılabilseydik şu turnuvaya...

samett

Alıntı yapılan: celebi - 20 Aralık 2011, 18:18:13
bence yalan inanma kendisine

:) valla koca adam durup dururken yalan söyleyecek değil heralde inanıp inanmamak size kalmış ama geçen 2-3 hafta önce de ahmet şahin iyi bir kaleci ama karakteri pek iyi değil zaten şu anda kulüple de sorunu varmış falan demişti   ::)

samuray

nonda kesinlikle elmizde patlar adam uzun zamandır top oynamıyor formsuz o form tutana kadar ama hürriyet bobo holosko gibi isimler geçiyor eğer alınabilirlerse süper olur

AntZ

Daha önce de forumda bu iddia geçmişti, bir yandan kıskandım bir yandan da geldiği zamanı düşünecek olursak acıdım Orduspor'a  :)

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=8907.msg429574#msg429574

Serkan

Alıntı yapılan: samett - 20 Aralık 2011, 18:54:48
:) valla koca adam durup dururken yalan söyleyecek değil heralde inanıp inanmamak size kalmış ama geçen 2-3 hafta önce de ahmet şahin iyi bir kaleci ama karakteri pek iyi değil zaten şu anda kulüple de sorunu varmış falan demişti   ::)

Ahmet şahinin karakterinin pek iyi olmadığını bizim bakkal hüseyin bile biliyordu  be kardeşim

Uğur Yıldız

ona kalırsa tutu yönetimine galip öztürk şu an başkana yaptığınıda yapabilirdi onlar bu kadar sağlam durabileceklermiydi galipin karşısında daha kötüsüde olabilirdi belli olmaz orası zaman göstercek her şeyi artık..