Sitemize düzenlenen hacker saldırısının ardından..

Başlatan yönetici, 25 Mart 2005, 15:59:00

« önceki - sonraki »

yönetici

Arkadaşlar bildiğiniz gibi foruma yaklaşık iki-üç gündür erişim sağlanamıyordu.
Bunun sebebi de bazı kendini bilmez zavallıların kendilerini tatmin etmek için seçtikleri aciz bir yöntemdi. Ancak Samsunspor gönüllüsü arkadaşlarımızın da katkısı ile kısa bir süre sonra yine karşınızdayız.
Ancak üyelerimizin avatarlarını yeniden yüklemeleri gerekmektedir.
Forumun renklerini de en kısa sürede kırmızı-beyaza çevireceğimizi de bildiriyor ve herkesten bu aksaklık dolayısıyla özür diliyoruz.

fatihsune

Kendisini sözde ''büyük takım'' zanneden bazı takım taraftarlarının sitemize gerçekleştirmiş olduğu bu menfur saldırıyı esefle kınıyor ve ne olursa olsun büyük samsunspor taraftarının birliğini beraberliğini ve huzurunu kimsenin bozamayacağını bilmelerini istiyorum.
ayrıca  sitenin kaldığı yerden devam etmesi anlamında desteğini esirgemeyen herkese de sonsuz teşekkür ediyorum...

Fecr_55

ohh be $ükür kavu$turana... cok te$ekkürler siteyi kurtardiginiz icin... ellerinize saglik diyorum... evet böylece gördük kiskancligin, acizligin sonunda neler getirdigini... büyük takimiz diye geciniyorlar ama gercektende kücükler, yerin dibinde bile yerleri yok... diyorum ya gicik bu istanbul takimlari ve tabiki taraftarlari, ne bicim taraftarlarsa artik, kim ne derse desin dogrusu bu... yenilmedik yenilmeyecegiz de... bu böyle bilineee....

timofte

bu saldırının ardından daha da kenetlenmemiz gerektiğini düşünüyorum..
forum olmadan geçen birkaç günde büyük bir eksiklik hissettim şahsen.

curva55

Sioux

arkadaşlar forum-site yapmak güzel de bunların güvenliğini de bir zahmet sağlarsanız dosta düşmana karşı rezil olmasak daha iyi olur gibime geliyor
renkler de pek hoş değil şu an ama iki gündür bilgisayarı her açtığımda karşılaştığım iğrenç manzaranın ortadan kalkmış olması tek teselli elbette

Rentboy

ya walla kafayı yedim kaç gündür siteye giremedim
bunu yapanlarında sülalerinin kulaklarını çınlatmadım deil.
neyse arkadaşlar bizi kimse bölemez bu böyle biline...
herkese tekrar selamlar...

koçari

Sitenizin ******* bir Gs.lı tarafından hacklandığını rizespoum.com da bir arkadaş söyledi bende bir bakayım ne var ne yok diye, çok şükür siteyi kurtarmışsınız,
Meydanı ******* istanbul takımlarına bırakmadığınız için site yöneticilerine teşekkür ediyorum. İstanbula pirim yok.

sejoe

oh bea nihayet siteye kavuşabildik.Siteye girdiğimde o sayfayı görünce kahroldum. Umarım bir daha olmaz. Sitenin eski haline dönmesi için emek veren arkadaşların hepsine çok teşekkürler.